LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
27.Suchan 10532
28.Kolomazník 10516
29.Lebloch 10412
Bouldry:
27.Ďurech 9759
28.Obal 9703
29.Horáček 9700
Hory:
25.Petr 2960
26.Novák 2688
27.Chomová 2670

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192776 cest
Nové přelezy:
Periferie XIa
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+
La Bongada 8c+/9a
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MAMMUT BOULDER CUP

5. 9. 2006

Přijďte si zazávodit! Tyhle bouldrové závody jsou opravdu pro všechny - začátečníky, pokročilé i specialisty. Zalezete si, porovnáte své výkony s podobně postiženými jedinci, získáte motivaci.



Uvidíte, kdo je na tom líp, kdo hůř a jste-li účastníky kategorie "pivaři a sýraři", můžete oslavit vítězství, nebo spláchnout hořkost porážky pivkem a nakládaným sýrem u baru. Bouldrborci si samozřejmě dají jonťák a müsli tyčku. Navíc se na závod neplatí žádné startovné, jenom obvyklé vstupné na bouldrovku, takže si vlastně jen o trochu líp a víc zalezete. Stačí jen přijít do Lezeckého centra Mammut v Praze Holešovicích.




Propozice závodu 5. 9. 2006

  1. Bude postaveno cca 100 bouldrů všech obtížností. Bouldry budou značeny štítky s čísly.



  2. Start je v 18.00, čas na přelézání jednotlivých bouldrů jsou 3 hodiny. Ve 21 hodin ukončení soutěže a v 21.20 hod. bude vyhlášení.



  3. Každý závodník obdrží vlastního průvodce, ve kterém bude seznam jednotlivých bouldrů, upřesňující informace o daném bouldru a bodové ohodnocení každého boulderu.



  4. Na počtu pokusů nezáleží. Závodník získá body jen pokud drží vrcholový chyt označený jako TOP oběma rukama po dobu minimálně dvou sekund.
  5. Každý si své úlovky zapisuje do průvodce sám a po vypršení časového limitu si získané body sečte a celý papír odevzdá na baru.



  6. Kategorie budou 2 pro pány a 2 pro dámy:
    1. kategorie "pivaři a sýraři"
    2. kategorie "bouldrborci(ky)
    Všechny kategorie stratují najednou.
Vezměte si prosím s sebou nějaké psadlo

foto: Jan Polák a Petr Jandík, text Jan Zbranek a Petr Jandík

Petr Jandík   [úpravy] 22:07 21.08.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 boulder06:23:31 22.08.2006
nějak se mi nepodařilo najít polohu kde se to má jako konat
celvinixodpovědět 
 Re: boulder09:50:23 22.08.2006
www.stenaholesovice.cz
syselodpovědět 

 Tý jo13:15:23 22.08.2006
Ta slečna jak boldruje v tom sedáku tak až si při pádu vrazí tu karábli do zad ta se pobaví..(ZŘEJMĚ SÝRAŘKA)
odpovědět 
 Re: Tý jo15:39:05 22.08.2006
Naozaj, zvonku to tak vyzerá, ale asi by se ta karabina stočila stranou.
Petr Jandíkodpovědět 
 Re: Tý jo10:17:21 23.08.2006
Týjo, ta slečna (dle fotky bych si ji neodvážil do nějaké kategorie zařadit) asi opravdu leze v Holešovicích, kde se občas leze a občas bouldruje. Jinak bych rád viděl aspoň nějaké foto, jakže se stane, že se karabina pověšená na zadku zarazí do míchy či tam někam. To by mohlo zajímat i Schuberta, myslím že tuto úžasnou souhru okolností ve svých krvavých příhodách ještě nezaznamenal ;o)
odpovědět 
  Re: Tý jo00:26:59 25.08.2006
Nevim jak je to technicky proveditelné, ale kamošovi se to stalo, spadl ze stropu přímo po zádech a skončil s karáblí v řiti. A to doslova...
Mnoodpovědět 
  Re: Tý jo01:57:40 25.08.2006
NO JO!!!
V Holešovicích vědí, že za zdí jim vyrůstá boulderingová velekonkurence, tak honem nahnali holčinu do jakobyboulderu a zapomněli ji informovat o potřebách..:-)
Dle mého, slabý pokus ukázat boulderingové scéně, že Starej slon je určen i pro ně.
Sanem do skal, bouldrovat do BB. Kurvajs, Oliváči, nejezdi do Jury a šroubuj desky!!!
MATYodpovědět 
   Re: Tý jo20:29:36 26.08.2006
Maty, protože jsem tu holčinu fotil, můžu ti říct, že ji nikdo nikam nenahnal, je to prostě návštěvnice, která si přišla zabouldrovat a přišla mi pod objektiv. Nemám nic proti tvému popohánění Oliváče, konkurence posunuje věci dopředu, ale nevím proč rejpeš do Holešovic.
To je taková móda, že?
Pokud se ti nelíbí bouldry, který staví Honza Zbranek, tak tam prostě nechoď a počkej si až Oliváš došroubuje desky o barák vedle (pozor, jsou to taky Holešovice) a až tam půjdeš, dej bacha abys nezahnul do špatnýho vchodu a neoctnul se v těch hnusnejch Holešovicích u Mammuta.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Revenge
 Databáze cest:
Všechny cesty (191560)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mirage 8b+ Datca
Scorpio 7c+ Datca
L'oasis 6b+ Datca
Flashword 8a+ Datca
L’illusionniste 8a Datca
Nově komentované:
4 Low 8C Valle Bavona
Sinter Synphonie 6b Leonidio
Savra Ext. 7b+ Leonidio
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
termín se používá i v průvodci | Štefánička bude zavretá | Re: Deratizace, | Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + |

 Kde to vře:
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)
Beauty of Aurina (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC v.44 | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 772 
 Někdy ano 
 782 
 Ne nepoužívám 
 808 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.