LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Středně velkou lavinu odpružíš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192937 cest
Nové přelezy:
Beta 8A
Euro 2000 7B+
Satan 7C+
Ebola 8A+
Chihuahua 8A+/8B
Shiva96 8A+
Immanenz 8A+
Rock´n´rol 7c/7c+
Mara 7c
Strašák 9+/10-

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na 32. Pelikánův seminář horské medicíny

Třicátý druhý ročník Pelikánova semináře se uskuteční na Vysočině v hotelu Medlov ve dnech 28.-30. října 2022. Náplní Pelikánova semináře je horská medicína, bezpečnost a metodika různorodého pohybu v přírodě s důrazem na horské prostředí ve všech jeho podobách od velehor, přes Alpy až po vrchovinu. Letošním hlavním tématem budou Ženy v horách.

Program bude zahrnovat mj. také novinky a pokroky v horské záchraně, úrazy, laviny a záchrana v netradičních horských oblastech. V sobotu se uskuteční venkovní praktické workshop. Pro aktivní účast ve formě přednášky nebo workshopu kontaktujte co nejdříve lenhorakova (at) email.cz

Účastnický poplatek pokrývá účast na odborném programu od pátku do neděle a workshopy:
- 700,- Kč při úhradě do 15.9.2022
- 1.000,- Kč při úhradě od 16.9.2022

Přihlášky a rezervace ubytování i stravy
Pelikánův seminář 2022 - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ
https://forms.gle/1Rty7ixTh6FY859B6
Součástí přihlašovacího formuláře je podrobný výběr způsobu účasti a ubytování. Pozor, platby je nutné provést nejlépe do 15. 9. 2022 na účet ČHS na 1727209504/0600
VS - 102810
SS - datum narození ve formátu rrmmddkon
Poznámka - jméno a příjmení účastníka

Případné otázky zodpoví: Lenka Horáková lenhorakova (at) email.cz

Pelikánův seminář je pořádaný na počest MUDr. Jiřího Pelikána, který v roce 1988 zahynul při výstupu na Annapurnu. Je určený všem, kdo se zajímá o problematiku horské medicíny, více zde.
https://www.horosvaz.cz/pelikanuv-seminar/

L. Horáková, Metodická komise ČHS


Lenka Horáková   [úpravy] 11:41 08.09.2022Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Barbarosa
Souvenir Malgache, 6
 Databáze cest:
Všechny cesty (191568)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Feiner Riss 5+ Felsen Bei Coswig
Bien Venue 6+ Felsen Bei Coswig
Rosenweg 5+ Felsen Bei Coswig
Rechter Einsteig 5- Felsen Bei Coswig
Styks 7b Karpathos
Nově komentované:
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Koperniko 6b Buzetski Kanjon
Brownie 6c Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Pražské paradoxy | Re: Pražské paradoxy | Pražské paradoxy | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: termín se používá i v průvodci | Re: Dotaz | Re: Dotaz |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (10)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 897 
 Někdy ano 
 898 
 Ne nepoužívám 
 961 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.