LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5825 lezců
1189576 cest
Nové přelezy:
Teatro Tat 9
Satisfakce Xc
Světlá Ste 9/9+
Přepište D 7C
Capitán Ca 8a
Baleine So 7c
Tamagotchi 7b+
Magne Ton 7c
Vymetání P 8A
Duble Expr 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210
Hotel Impuls - Havířov

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Začíná světový pohár v ledovém lezení

Ledy SP Saas Fee, SUI, 2016Tento víkend se rozjede seriál závodů v ledovém lezení. První dvě kola se konají na evropském území a toho využijí i dva naši reprezentanti. Jejich počínání můžete sledovat v přímém přenosu na facebooku UIAA, nebo na Olympic Channel.

První kolo UIAA Ice Climbing World Tour proběhne ve švýcarském letovisku Saas Fee, kde spirálový nájezd do vícepatrové parkovací budovy slouží jako dokonalá aréna pro takovou akci.



Do Saas Fee vyrazil Tomáš Indra a Aneta Loužecká, která už má letos za sebou mistrovství světa juniorů. Oba dva se chystají také na druhé kolo do Rabensteinu v Itálii.

Aneta v letošní sezóně sbírá první závodní zkušenosti a účastní se obou disciplín, tedy obtížnosti i rychlosti. V konkurenci světové špičky v kategorii dospělých to bude mít velice těžké a její postup už do semifinále by byl obrovským úspěchem. Také Tomáš „Bidlo“ Indra je na závodech světové úrovně nováčkem a může jen překvapit.

Program se rozjíždí již zítra ráno kvalifikacemi v obtížnosti i v rychlosti. Rychlost pak bude mít v páteční večer i finále. Anetu Loužeckou budeme moci vidět v kvalifikaci obtížnosti od 8:30 do 13:00, nebo v rychlosti od 15:00. Finále rychlosti, pak bude přenášeno od 19:30 do 20:15. Bidlo začne závodit zítra od 14:15 v obtížnosti, do rychlosti se nezaregistroval.

Ledy SP Saas Fee, SUI, 2016 - arena

Aréna v Saas Fee


V sobotu 20.1. se v Saas Fee rozběhnou od 8:45 obtížnostní semifinále žen a od 13:00 mužů. Vyvrcholení celého programu čeká závodníky i diváky v sobotu od 19:00 finálovými boji v obou kategoriích. Tam už by ale byla přítomnost obou našich ledolezců velmi milým překvapením. V každém případě budeme držet palce. Nalaďte si přenos ze Saas Fee a dejte na chvíli přednost před biatlonem také českému lezení.



Finále rychlosti pátek 19.1. od 19:30:


Semifinále obtížnosti ženy v sobotu v 8:45:



Semifinále obtížnosti muži v sobotu ve 13:00:


Finále obtížnosti v sobotu ve 13:00:


Slávek Matuška   [úpravy] 16:32 18.01.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Palec nahoru21:08:35 18.01.2018
Ledolezení mne nijak nebere, ale Anetě držím palce. Už jen za tu odvahu a vervu, s jakou se do všeho vrhá :-)  Tomášovi samozřejmě také vše nej.
odpovědět 

 Foto dne:
Mára Holeček a Radek Groh z expedice na Cho Oyu 2025
Pod Cho Oyu
 Databáze cest:
Všechny cesty (188029)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Boží Přikázání 5B Zvůle
Teatro Tatro 9 Červenica
November Rain Ext. 8+ Beycik
Capitán Calzonazos 8a Margalef
Tamagotchi Extrem 7b+ Margalef
Nově komentované:
Hopsavá VIIb Suché Skály
Waiting For Holidays L1+L2 8- Geyikbayiri
La Vie En Rouge 7b Castelluzzo
Večerní 8- Čertovy Skály U Lidečka
Catwalk - Horní Var. M.Pěny Xa Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Jo | Re: Ah | Re: Jo | Re: Nelze zkontrolovat | Re: Nelze zkontrolovat | Re: H | Re: H | Re: Ah | Ah | Re: Jo |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (22)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)

 Nově v inzerci:
rychlá půjčka bez poplatku | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1718 
 50 dní v divočině 
 1206 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1515 
 Andrea 
 1228 
 Ashima 
 1005 
 Barkley Marathon 
 1040 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1091 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 973 
 Gálfy - Horský život 
 928 
 Jak se staví ledovec 
 910 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1302 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1063 
 Lezci z Manína 
 1104 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 937 
 Operace Nos 
 1066 
 Plamen nikdy nezhasne 
 973 
 Pohlednice z konce světa 
 1208 
 Pomíjivost ledu 
 929 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 968 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 972 
 Rhapsodia Corcontica 
 972 
 Sama 
 1111 
 Šampioni zlatého údolí 
 1034 
 S lyžemi v oblacích 
 1257 
 Tenaya Traverse Challange 
 1056 
 Tenkrát na východě 
 1228 
 Velká alpská silnice - 73 
 997 
 Za oponou velehor 
 1173 
 Zápasník Dee Dee 
 1065 
 Životní výprava 
 1102 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.