LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5827 lezců
1190305 cest
Nové přelezy:
Mavri Kard 8a
White Prin 8a
Develop As 8a+
A Star Is 7b
Buon Viagg 7c/7c+
Zellweger 8a
Deliveranc 8A+
Be Like Wa 8a
No Money N 9
Jack Danie 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co nového v deníčcích

Podzim je tu a s ním i příznivé lezecké teploty. Zde je pár posledních top zápisů ze skalních deníčků.

Ondra Beneš a Edita Vopatová si momentální užívají nádherného pískovcového lezení v Red River Gorge v USA.  A protože jsou oba pískem kovaní, připadají si tu jako doma a na výkonech je to znát. Eďa si do deníčku připsala své druhé 8b, cestu Ultra Perm. Ondra Beneš zase svou doposud nejtěžší cestu The Shocker 5.14b (8c).
Petr Bláha neustále rozšiřuje svou sbírku 8céček a posledním jeho sklapem je cesta Quenelle Trophy 8c v Gorges du Loup, což takhle 8c+?
Aleš Eichmeier (Kala) opět útočí na prásky v Ospu. Marjetica 8b/b+ a Zajček 8a+ jsou toho výsledkem.
Kristýna  Ondrová si do deníčku připsala frankenjurského Holyfielda 10-/10.
Martin Zedek je letos nezastavitelný. Na písku vylezl několik jedenáctek, na vápně několik 8b a na Krkavce Chameleona 8b/b+.
Když jsme u toho písku, tak je třeba zmínit skvělé výkony Martina Stráníka, který při své poslední návštěvě Labáku "prásknul" na flash cestu Last Minute Xc a Mongol Party XIa/XIb na čtvrtý pokus.
Petra Růžičková si v Ospu vylepšila svůj flash, když vylezla v tomto stylu dvě 7c - Manana a Flash Dance.
A když Vojta Vrzba  nefotí, tak leze a leze mu to skvěle: Cizí Objev 10-/10, Bangladéš 10-, Sámova Cesta 10-...

Simona    [úpravy] 08:01 04.11.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ON09:42:03 04.11.2010
Já prásknu na O.Nevělíka...že dal 4.pokusem Natural link 8c v Mišja peči. Fotky z přelezu na http://radmilschneider.dphoto.com/
R.odpovědět 
 Re: ON09:54:54 04.11.2010
No tak to je krása! díky za doplnění.
 simodpovědět 
  Re: ON14:51:18 04.11.2010
viz. http://xnev.tumblr.com
odpovědět 
 re20:02:26 04.11.2010
pěkně!!!
honzaodpovědět 

 ?21:11:00 04.11.2010
8c je krutý, ale je zajímavý předtím mít problémy v 7b+ :P
odpovědět 
 Re: ?21:36:33 04.11.2010
kdo to byl?
odpovědět 
  Re: ?23:21:52 04.11.2010
Ty nejsi moc chytrej viď?
odpovědět 
  Re: ?07:29:01 05.11.2010
to jsem slýchával o rosťovi:))
a.odpovědět 
   Re: ?11:15:47 05.11.2010
když útočit, tak podepsat, jinak mazat
honzacodpovědět 

 Foto dne:

Mařeny vzdech
 Databáze cest:
Všechny cesty (188111)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ryska Budzana 8- Sokoliki
Ότι θε 6b+ Tempi
La Boucle De Musclor 7A+ Fontainebleau
Buon Viaggio Gipel 7c/7c+ Terre Alte
Čelovková 6A Na Hřebenech
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Hroza | Re: | Re: | Re: omg | Re: | omg | Re: | Re: good job! | good job! | Re: Reprezentace muži? |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (48)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (4)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)

 Nově v inzerci:
Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 33 
 Někdy ano 
 29 
 Ne nepoužívám 
 31 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.