LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190423 cest
Nové přelezy:
Inmortal J 7c+
Putas Clek 8b
Opiju Tě R 7C
Nagano 7C
Tak Pravil 7C+
No Mystery 8A+
Mavri Kard 8a
White Prin 8a
Develop As 8a+
A Star Is 7b

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Inzai (JPN)

Kuba Konečný skončil v semifinále 17.

Jakub Konečný skončil dnes v semifinále posledního letošního závodu světového poháru v lezení na obtížnost v japonském městě Inzai na 17. místě. Finále se lezlo už bez našich. Martin Stráník skončil v kvalifikaci 30., Jan Kříž 51. Adam Ondra se neúčastnil.

Adam i tak už celý ročník vyhrál.

Naše ženy nestartovaly.

Finále v Inzai vyhráli Japonec Hiroto Shimizu a Korejka Jain Kim.

Výsledky:

IFSC CLIMBING WORLDCUP (L) - INZAI (JPN) 2019

Záznam semifinále:



Jakub Konečný semifinále

Kuba Konečný leze semifinále


Záznam finále:



Martin Stráník skončil celkovém rankinku SP 2019 v obtížnosti 11., Jakub Konečný 35.

Viz ranking:

IFSC Climbing World Cup 2019: M E N lead

Adam Ondra, vítěz celkového seriálu, zůstal doma, aby si odpočinul a věnoval se tréninku na kvalifikační závod na olympiádu ve francouzském Toulouse na konci listopadu:






Zpráva ze sobotní kvalifikace:

Kuba Konečný jde do semifinále


Jakub Konečný postoupil dnes jako jediný z našich do semifinále posledního letošního závodu světového poháru v lezení na obtížnost v japonském městě Inzai ze 17. místa v kvalifikaci. Martin Stráník skončil 30., Jan Kříž 51. Adam Ondra se neúčastnil.
Adam i tak už celý ročník vyhrál.

Naše ženy nestartovaly.

Průběžné výsledky:

IFSC CLIMBING WORLDCUP (L) - INZAI (JPN) 2019

Semifinále a finále je v neděli.

Zde bude přenos semifinále:



Zde bude přenos finále:


sth   [úpravy] 12:55 27.10.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 zajímavé08:14:13 29.10.2019
lezení, nižší výšku stěny stavěči vyřešili v semifinále a finále nejistým lezením s občasným ještě nejistějším krokem, podle mě povedené. Vítězkou žen se stala Jain Kim, nedávno se navrátivší po zranění a jakým stylem! přelezla Janju i zbytek světa s přehledem. V mužích nejlíp Hiroto Shimizu, který lezl pomaleji, připadalo mi, že v klidu a nedělal chyby. Na 2. místě Alberto Ginez Lopez opět potvrdil svou extratřídu v teprve 17 letech. Kuba Konečný v semifinále jediný Čech, co se stalo s Martinem Stráníkem zatím neznámo, tentokrát do semifinále tentokrát překvapivě nepostoupil. Kuba mi přišlo měl fyzicky na víc, než co předvedl, dělal bohužel hodně chyb a to mu bralo síly. Příště snad bude líp. Každopádně i tak kloubouk dolů před oběma.
odpovědět 

 Konečník na videu15:41:11 29.10.2019
ve 44:16 min
Variantodpovědět 

 Foto dne:
Hřebínek na Midi při návratu na lanovku
Aiguille du Midi
 Databáze cest:
Všechny cesty (188114)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
L´Égout Du Risque 7a+ Kalymnos
Deli Dumrul 6c+ Beycik
Inferno 7a+ Beycik
Ryska Budzana 8- Sokoliki
Ότι θε 6b+ Tempi
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: omg | Re: neznalost? | Re: omg | Netrap ho, chudaka | Re: omg | Re: neznalost? | Teleschoping | Re: Hroza | Re: Hroza | Re: omg |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (55)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (33)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)

 Nově v inzerci:
Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 36 
 Někdy ano 
 32 
 Ne nepoužívám 
 33 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.