LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5827 lezců
1190305 cest
Nové přelezy:
Mavri Kard 8a
White Prin 8a
Develop As 8a+
A Star Is 7b
Buon Viagg 7c/7c+
Zellweger 8a
Deliveranc 8A+
Be Like Wa 8a
No Money N 9
Jack Danie 9

Stěny
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
Zimní stadion Kopřivnice - Kopřivnice
V 16 - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Teplice
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rockstars.cz

Rádi bychom vám představili nové stránky - projekt - Rockstars.cz. Stránky zaměřené na profily lezců, jejich výkony, myšlení a plány.

Budou zde rozhovory, fotky, videa a představení nejen české lezecké špičky. Jde o zmapování lezeckého vývoje, myšlení a osobnosti jednotlivého lezce. Neznamená to však, že se bude prezentovat pouze lezecká špička. Do vznikajícího souhrnu lezců se může zapojit v podstatě kdokoliv. Stránky by měly být motivační pro jednotlivé skupiny lezců. V různých profilech může najít motivaci a vzor začátečník stejně jako pokročilý. Zároveň bude zajímavé sledovat vývoj z lezce začátečníka na lezce profíka, atd.

V současné chvíli je na Rockstars aktivních přes 40 profilů a dalších 100 je připraveno.

Založení profilu lezce je vcelku jednoduché:
Na hlavní stránce kliknete na Registrace a vyplníte všechny povinné údaje. Poté se ocitnete v adminu vašeho profilu. Zde je podrobný návod, co vše můžete do profilu zadávat a jak se o profil starat. Ke spuštění vašeho profilu jsou na začátku povinné tyto údaje:

- Vyplnit všechny povinné pole v sekci Info
- Vyplnit první kolo Otázek a odpovědí
- Vyplnit alespoň 5 Přelezů
- Vyplnit alespoň 6 fotek do Fotky - Galerie - Info

Rockstars.cz spolupracují se serverem Lezec.cz a deníčky lezců jsou propojeny. Tedy při zadávání cest do přelezů zadáváte cesty na Lezce, kde pokud ještě nemáte založený deníček se vám automaticky založí. U lidí, kteří již na Lezci deníček mají založený dříve než profil na RS se deníček musí spárovat ručně a to se správce stránek pokusí vždy co nejrychleji udělat. Po splnění všech kritérií nutných k založení vlastního profilu lezce se profil dostane do čekací fáze, z které ho zaktivní správce Rockstars.


Ukázka profilu na Rockstars.cz


Otázky a odpovědi se budeme snažit minimálně jednou do roka aktualizovat, ale už bude pouze na vás zda budete či nebudete odpovídat. Budeme pro vás také pravidelně připravovat rozhovory, do kterých se můžete ovšem zapojit i vy! Můžete se vzájemně vyzpovídat a rozhovor přeposlat správcům RS.


Ukázka Top přelezů generovaných ze zadaných cest na Lezec.cz


Věříme, že vás stránky budou bavit a že zde najdete inspiraci a lidi podobného smýšlení.

Případné dotazy zasílejte na olivac@boulder.cz nebo na SmrzMichal@seznam.cz

RS   [úpravy] 00:26 28.03.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 !10:37:36 28.03.2006
Výborně !
TuCHiodpovědět 

 zbodany dotaz15:21:59 28.03.2006
Proc je stejne bodu za RP a PP - viz. Nely Kudrova a ti kolem..???
odpovědět 
 Re: zbodany dotaz15:43:13 28.03.2006
Top přelezy, které se generují pro Rockstars z výstupů na Lezci nerozlišují styl přelezu a řadí lezce, kteří mají na Rockstars profil, podle klasifikace nejtěžší přelezené cesty.
V klasickém žebříčku na Lezci lze zvolit, zda se má styl přelezu započítávat.
 hopodpovědět 
 Re: zbodany dotaz16:30:03 28.03.2006
5b sem 5b tam, mnohem zajimavejsi je 2 a 6 misto Pena a dvakrat seste misto Cokina:)
l.odpovědět 
  Re: zbodany dotaz18:45:38 28.03.2006
To je jen ukázka, ted už řebříček vypada jinak.
JIrkaSodpovědět 

 Konecne poradnej web21:04:04 30.07.2019
Chtel bych podekovat za tento paradni pocin. Diky.
Jirkaodpovědět 

 Foto dne:

Mařeny vzdech
 Databáze cest:
Všechny cesty (188111)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ryska Budzana 8- Sokoliki
Ότι θε 6b+ Tempi
La Boucle De Musclor 7A+ Fontainebleau
Buon Viaggio Gipel 7c/7c+ Terre Alte
Čelovková 6A Na Hřebenech
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Hroza | Re: | Re: | Re: omg | Re: | omg | Re: | Re: good job! | good job! | Re: Reprezentace muži? |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (48)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (4)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)

 Nově v inzerci:
Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 33 
 Někdy ano 
 29 
 Ne nepoužívám 
 31 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.