LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190412 cest
Nové přelezy:
Nagano 7C
Tak Pravil 7C+
No Mystery 8A+
Mavri Kard 8a
White Prin 8a
Develop As 8a+
A Star Is 7b
Buon Viagg 7c/7c+
Zellweger 8a
Be Like Wa 8a

Stěny
Sportovní Cetrum Palmovka - Praha 8
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3

Prodejny
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
2D chyty - Praha 6
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v boulderingu Praha 2024

kvalifikace

Adam Ondra dal dnes v kvalifikaci světového poháru v boulderingu v Praze čtyři z pěti bouldrů, což mu stačilo na postup do zítřejšího semifinále z 5. místa mezi nejlepšími 20. Další z našich mužů skončili v kvalifikaci, stejně jako po nich odpoledne naše ženy.

Martin Stráník skončil 37. se dvěma topy, Lukáš Mokroluský 53. s jedním topem, Jan Štípek 59. bez topu se třemi zónami (jako jediný z našich startoval ve druhé skupině), Šimon Potůček 65. s jedním topem.

V ženách byla z našich nejlepší Michaela Smetanová, které skončila 27., další byla Ema Galeová 33., pak Markéta Janošová 49. a na stejné 49. příčce i Viktorie Konečná, všechny čtyři s jedním topem.

Výsledky jsou zde:

ifsc.results.info


Adam Ondra topuje první kvalifikační boulder, SP v boulderingu Praha 2024


Adam Ondra posléze dnešek komentoval:
"Po kvalifikaci Climbing World Cup Prague v Praze převládají samé skvělé pocity 🇨🇿👌 Postup do semifinále z 3. místa ve skupině 👊 Loni v Praze jsem se v kvalifikaci cítil strašně nervózní, ale tentokrát to bylo úplně jiné. První dva bouldery proběhly hladce, což mi dodalo obrovskou jistotu do zbytku kola (a snad i do zbytku závodu!) ✌️
Přijďte nám zítra fandit na semifinále a finále na pražskou Letnou, vstupenky jsou stále k dispozici. 100 Kč z každé vstupenky se věnuje na škody z povodní z minulého víkendu☝️
Mimochodem, v dnešní kvalifikaci se vrátila spára - tentokrát spára na vklíněnou pěstičku 🤜🤛


Viz Adamův Facebook:



A dva facebookové komentáře ČHS:





...




Zpráva z rána:

Kvalifikací mužů začal dnes ráno v Praze světový pohár v bouldrech. Ženy polezou od 16.00. Na začátku lezou ti s nejlepším rankingem. Adam Ondra, který na závodech moc nestartuje a v bouldrovém rankingu je momentálně 17., se čeká zhruba v 9:26.

Průběžné výsledky můžete sledovat zde:

ifsc.results.info

...

Standa Holec   [úpravy] 20:00 20.09.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 borci13:53:06 20.09.2024
borci jako cyp ti naši ... gratulace ..určitě si to kluci užili a už se těší na další treninkový kamp soustředění a masáž od fyzio gym cooperu ( všechno se svazových peněz) možná dostanou i flosing a potůček nepromokavou nálepku na kolínko aby mohl večer do sauny :D
A všichni si pak společně dají sens tsyčinku :D
:Dodpovědět 
 Re: borci14:19:30 20.09.2024
oprava textu: jediný, kdo startoval ve skupině B byl Jan Štípek, ostatní 4 včetně Šimona Potůčka startovali ve skupině A, která měla buď lehčí boldry, nebo byla vyrovnanější, takže ve skupině A jeden top a jedna zona stačily až na 33. místo, celkově 65-66., zatímco ve skupině B dalo top jen 25 lezců, takže tři zony stačily na 30. místo ve skupině, tj. 59-60. celkově.
DTXodpovědět 
  Re: borci14:43:05 20.09.2024
Díky za upozornění, opraveno.
 Standaodpovědět 
 Re: borci14:22:29 20.09.2024
tak koukam dementni komentare stale nevymizely :D
wondrisodpovědět 
  Re: borci16:29:25 20.09.2024
tady? ne. tady se jedou bomby porad :D
honzaodpovědět 
  Re: borci20:21:37 21.09.2024
To je základ tohodle webu, kámo. Pokud se ti to nelíbí, tak se vrať do budoucnosti.

Já myslím, že by za svazový peníze mohli mít uhrazený i anální bělení a depilace, když péče, tak se vším všudy a mohlo by to hodit víc, než dělat reklami na sladko-slanou vodu a nějaký blbý tyčinky. Mohli by pak třeba na soustředění i do Kalifornie a ještě si tam vydělat...
k.odpovědět 
   Re: borci20:48:10 21.09.2024
Reklamy=ženy
odpovědět 
    Re: borci23:05:20 24.09.2024
Překlep, se neposer. Umíš psát všema deseti bez koukání? Ono to pak funguje rochu jinak s těma y/i.
odpovědět 

 Foto dne:
Hřebínek na Midi při návratu na lanovku
Aiguille du Midi
 Databáze cest:
Všechny cesty (188114)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
L´Égout Du Risque 7a+ Kalymnos
Deli Dumrul 6c+ Beycik
Inferno 7a+ Beycik
Ryska Budzana 8- Sokoliki
Ότι θε 6b+ Tempi
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Fessura Kosterlitz, Mike Kosterlitz a Nobelova cena | Re: Protekce | Re: neznalost? | Re: omg | Re: omg | Re: omg | Re: omg | Re: omg | Re: omg | Re: neznalost? |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (53)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (21)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)

 Nově v inzerci:
Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 36 
 Někdy ano 
 31 
 Ne nepoužívám 
 33 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.