LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v lezení na obtížnost (09.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
5.Štípek 11769
6.Stribrny 11750
7.Širůčková 11728
Bouldry:
5.Stráník 10800
6.Pochman 10675
7.Jungling 10625
Hory:
27.Chomová 2670
28.Bernard 2632
29.Opice 2510

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5826 lezců
1189992 cest
Nové přelezy:
Zitto E Ti 7c
Buon Compl 7b
Balu Yoghi 7b/7b+
Vzali Mi M 7C
Jinýto Fin 7C+
Jednou Pac 7C
Jan Kareš 9/9+
Ozon 7C
Jedna Mozk 7C
Stěhovák Z 8A

Stěny
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
Na Střelnici - Svitavy
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most

Prodejny
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Preteky pri mori

Preteky na umelej stene priamo pri mori na ostrove Brac, Chorvatsko, 1. miesto 1000 EUR, 2. miesto 500 EUR, 3. miesto 300 EUR, muzi aj zeny, termin 5.7.2003. Podrobnosti na www.vankaregule.com. Ubytovanie zdarma, treba spacak a karimatku, pre pretekarov je pripravene aj pohostenie, Podrobnosti o mieste a sposobe dopravy Vam rad objasnim na adrese miroslavstec@hotmail.com, telefon 00421(0)905 612199. Vlak s odchodom do Splitu z Bratislavy 4.7.2003 je za 1690 Sk tam aj nazad, trajekt stoji 38 kun co je asi 200 Sk

Miroslav Stec   [úpravy] 14:48 13.06.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 perspiranti12:38:29 15.06.2003
ted sem se z chorvatska vratil a vezte: jestli tam bude pocasi jak nyni, nikdo neprezijete! jen tak ze srandy sem si zkusil bosej zabouldrovat nad morem (hranky jak noze, pad do vrouci vody) a rychle sem v tom paraku zemdlel. na druhou stranu, nasinec si uz na silena vedra mohl stacit zvyknout, pravda. takze gemu plnou maga a hura do hrvatska, perspiranti.
janisodpovědět 

 omluva perspirantum12:49:16 15.06.2003
tak dobre, uz sem se na tu stranku lepe podival. prehledl sem sky running, takze se perspirantum omlouvam, tihle vi vic...
janisodpovědět 

 Foto dne:
slanění
Jižní hrana
 Databáze cest:
Všechny cesty (188053)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cairn 6c St. Léger Du Ventoux
L'Alcolista 7a Ulassai
Porkatron 7a Ulassai
Il Cinghiale 7b+ Ulassai
Seta Morbida 7b+ Ulassai
Nově komentované:
Letos Moc Sněhu Nenapadlo 8+ Velká
One Inch Punch 7A Popova Skála
Pražská Varianta 5 Svatý Jan
Hopsavá VIIb Suché Skály
Waiting For Holidays L1+L2 8- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Zadávání cest, přehled cest sektoru | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (37)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (2)

 Nově v inzerci:
Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 13 
 Někdy ano 
 15 
 Ne nepoužívám 
 14 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.