LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
10.Stráník 11455
11.H2 11260
12.Klapal 11126
Bouldry:
10.Kopecký 10500
11.Popovský 10428
12.Kučera 10328
Hory:
12.Šuraba 4132
13.Abt 4062
14.Hess 4058

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5820 lezců
1187641 cest
Nové přelezy:
Habana Clu 7c
Arena 7c+
War For Te 7c/7c+
Myself Not 8a+
Anticiclón 7c
Mischellin 8A+ tr
Ninja 8A
Zmrzlé Ram 7C+/8A
Zmrzlé Ram 7C+
Prouesse ( 7C+

Stěny
Stěna Holešov - Holešov
Studénka - Studénka
Základní škola Horní Čermná - Horní Čermná

Prodejny
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lokalblok Monsters 9

smallV sobotu 2. března 2013 se v pražském Lokalbloku uskutečnil letos již devátý ročník Lokalblok Monsters, který se opět zařadil do Českého poháru v boulderingu.

Letos jsme po loňské zkušenosti s nízkou účastí zvolili brzký jarní termín a vypadá to, že špatné počasí nám nahnalo závodníky rovnou do náručí. Závodu se zúčastnilo 17 žen a 36 mužů.

Kvalifikace se lezla systémem flash na osmi bouldrech po chytech a strukturách od firmy AIX, A Muerte a Makak. Stavěči Vilda Chejn a Olin Klapal připravili pro obě kategorie pěkné a různorodé bouldry, takže po kvalifikaci se z řad závodníků ozývala na jejich adresu jenom samá chvála.

S kvalifikačními problémy si nejlépe poradila Silvie Rajfová před druhou Karolínou Nevělíkovou a třetí Nelly Kudrovou. Mezi muži si nejlépe vedl Martin Stráník, kterému na paty šlapal Tomaso Greksák a Jan Chvála.

Finálová čtveřice bouldrů prověřila sílu, techniku a ohebnost 9 žen a 14 mužů. Jako první se představila finálová devítka holek, která musela tvrdě bojovat o každou zónu a top. Se ziskem čtyř zón za pět pokusů si pro třetí místo nakonec dolezla Silva Rajfová. O jeden stupínek výš se na bednu postavila Karolína Nevělíková se třemi topy na šest pokusů a vítězkou se stala Petra Růžičková se třemi topy na čtyři pokusy.

Po rychlé přestavbě mohlo začít finále chlapů, kde už se dosahovalo na zóny a topovalo daleko víc. Tři topy na čtyři pokusy byly potřeba k tomu, aby Štěpán Stráník obsadil třetí pozici. Druhé místo obhájil z loňska Kuba Hlaváček se třemi topy na tři pokusy, kterého přelezl jen Martin Stráník o pokusy na zóny.

Po skončení finále mužů nastala reorganizace prostoru, kdy se z hlavní části bouldrovky stala restaurace kombinovaná s tanečním parketem, a šlo se na vyhlašování vítězů a slosování o ceny. Za ceny děkujeme firmám The North Face, Salewa, Singing Rock, Alpsport, A Muerte, Sambar Sport, Direct Alpine, Batyskaf, Move Climbing, Hanibal, snowboards.cz, Everest a Lidé a hory. Za podporu děkujeme Českému horolezeckému svazu.










foto Lukáš Bíba



No a pak už byla jenom party. Příjemně netradičně přímo v prostoru bouldrovky se tančilo do dvou do rána za doprovodu DJ Bazooky Joa a pak se šlo domů, protože toho měli všichni plný kecky a chtěli jít spát (hlavně barmani ).

Na závěr díky všem sponzorům za super ceny a další poskytnuté prostředky, stavěčům Vildovi a Olivovi za krásný bouldry, všem organizátorům za super zvládnutou akci a hlavně závodníkům a návštěvníkům, že jste přijeli!!

Celkové výsledky najdete na na webu ČHS, fotky na picasaweb.google.com/lokalblok

Karina Bílková   [úpravy] 17:19 03.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ty18:14:56 03.03.2013
výsledky nejde nalézt
odpovědět 
 Re: ty18:43:43 03.03.2013
Jde, stačí se podívat na horosvaz.cz, pak si dát soutěžní lezení, přehled závodů čr, lokalblok monsters, výsledky a jsi tam :-) Nebo u nás na webu.
Karina Bílkováodpovědět 
  Re: ty09:41:36 04.03.2013
Hodně dobrá akce! Díky za ni:)
Džangliodpovědět 
  Re: ty11:20:46 04.03.2013
Hoď sem odkaz Karino Ty zvíře :)
JirkaMalejodpovědět 
   Re: ty11:28:15 04.03.2013
http://www.horosvaz.cz/soutezni-lezeni/prehled-zavodu-cr-2013/
Karinaodpovědět 
    Re: ty11:37:39 04.03.2013
Kdo sem vkládá výsledky pod mým jménem? :-) Odkaz na fotky v článku. Odkaz na výsledky už někdo mým jménem vložil ;-)
Karina Bílkováodpovědět 

 Foto - iHNED.cz15:56:04 04.03.2013
Povedlo se mi protlačit galerii na iHNED.cz: http://bit.ly/WqM7MC
Lukasodpovědět 

 +19:48:29 06.03.2013
nenahraditelné podujetí! děkuji za závod!
běhyodpovědět 

 Foto dne:
Neznámí lezci ve 3. délce
Ostkante
 Databáze cest:
Všechny cesty (187777)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Arena 7c+ Cava Donna
Tierra Del Fuego 6a+ Galataria
Odos Pasigradous 5b Galataria
Espresso Shoot 5c Galataria
Racomelo 6a Galataria
Nově komentované:
Dall´Alba Al Tramonto Direct 7b San Vito Lo Capo
Melquiades 6b+ Lumignano
Orient Express 7b+ Lumignano
Ninja 8A Komínky
The Last World 8- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh |

 Nové komentáře:
Re: ? | Re: ? | Re: ? | Re: Cesta na S | Re: ? | Re: překlepy nevadí | smekám | Re: ? | Re: ? | masakr |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (14)
MČR v boulderingu (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (2)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva | La Sportiva Miura 41 | Expediční péřovka Montura Himalaya 2.0 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1492 
 50 dní v divočině 
 1027 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1320 
 Andrea 
 1074 
 Ashima 
 883 
 Barkley Marathon 
 897 
 B.I.G. - světové prvenství 
 950 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 842 
 Gálfy - Horský život 
 799 
 Jak se staví ledovec 
 779 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1119 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 925 
 Lezci z Manína 
 952 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 839 
 Operace Nos 
 948 
 Plamen nikdy nezhasne 
 840 
 Pohlednice z konce světa 
 1073 
 Pomíjivost ledu 
 814 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 845 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 859 
 Rhapsodia Corcontica 
 842 
 Sama 
 1000 
 Šampioni zlatého údolí 
 929 
 S lyžemi v oblacích 
 1085 
 Tenaya Traverse Challange 
 922 
 Tenkrát na východě 
 1080 
 Velká alpská silnice - 73 
 872 
 Za oponou velehor 
 1064 
 Zápasník Dee Dee 
 921 
 Životní výprava 
 952 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.