LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
42.Kohout 10165
43.Černík 10131
44.Kopáček 10110
Bouldry:
42.Skočdopole 9103
43.Chovanová 9100
44.Kalvas 9100
Hory:
9.Zvonková 5717
10.Hlahulek 4639
11.Šuraba 4132

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5814 lezců
1185900 cest
Nové přelezy:
Offshore Xb
Krize Stře 7C+
Jizerský D 8A
Skřítkův D 7B+/7C
Megalodon 8A+
Armáda Spá 8A
Kursk 7C+ tr
7c Napravo 7c
7c Nalevo 7c
Big Sur 7C+

Stěny
TJ Jiskra - Nový Bor
Makak LBC - zrušena - Liberec
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
Green sport - Brno
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Věra Kotasová 3. na SP v boulderingu v Británii

Helena Lipenská byla12.

Věra Kotasová získala bronz na posledním letošním závodu Světového poháru v boulderingu. Muži moc neuspěli. Mráza na Mástru třetí.

Věra Kotasová získala v sobotu bronz na posledním letošním závodu Světového poháru v boulderingu. Její třetí místo je skvělým návratem mezi světovou špicku, informoval esemeskou Slávek Vomáčko z britského Birminghamu. Velmi pěkného umístění dosáhla také Helena Lipenská a její 12. místo je potvrzení letošní dobré bouldařské formy.
Naši chlapci skončili: Radek Souček 25., Jiří Přibil (Jirous) 39., Slovák Andrej Chrastina 34. Další aktualizaci, mj. Mrázu na závodu Masters slíbil Slávek večer.
Doplňuji: Takže Tomáš Mrázek byl třetí, o místo se dělil ještě s Němcem Andreasem Bindhammerem. První byl Francouz Alex Chabot, druhý Němec Christian Bindhammer. Výsledky na http://www.cragx.com/articles/climb2001/results.htm


Standa   [úpravy] 21:23 08.12.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Jojo
Jo kdo umí ten umí.Gratulujeme.
Zapsal: Himbajz, 21:46:37 08.12.2001
 Jupííí
Moc Věrce blahopřeju!!!
Myslím, že by si s Mrázou měla pořídit mimčo. To by byl ultra mega giga pokemon v lezeni jako prase!!! :)))
Zapsal: Oliváč, 23:33:15 08.12.2001
 Inspirace
Blahopřeju Věrko!!! Pro tu lezoucí Věrku, co znám, si určitě velkou inspirací. Hodně dalších úspěchů a tak ...
Zapsal: Musado, 13:28:31 09.12.2001
 Jméno
Navrhuju, ze by se mimčo jmenovalo Kotamráz...:)
Zapsal: Oliváč, 16:46:27 10.12.2001
 Kotamráz
That´s wirklich cool name......
Ja das stimt.....
COOL!!!!!
A na sebe si nemyslel
? takhle Trkoliváč???????
Zapsal: Luck, 18:11:08 10.12.2001
 The Best
Když jsem o Věře poprvé četl v Montaně, byla pro mne neznámou ženou, jednou z mnoha, které lezou na našich skalách.Výkony, které podává poslední dobou ale potvrzují, že není normální ženou, ale českou mistryní, nejlepší z nejlepších. Moc jí gratuluji a doufám, že se jí bude dařit ještě hodně dlouho
Zapsal: Dalas, 12:40:10 12.12.2001
 Dobrý
I já blahopřeji Věře Kotasové k super umístění!Je asi první z žen co od nás ve světě vyhrála.Chci ale i blahopřát Heleně Lipenské která byla 12.vím že je to pro ni trochu zklamání,čekala že bude v první desitce,ale i tak na to že závodí první rok a byla pouze na pár závodech je to super!A když jsem slyšela/byť zprostředkovaně/vylíčení strastiplné cesty,divím se že holky měli ještě vůbec sílu závodit!Myslím že kdyby letěli/skrblík svaz!/tak Věra je první a Helča třetí.
Zapsal: Ivana, 18:36:53 13.12.2001
 yko7mLgsATc
I’m a big time Forgotten realms reader and one of my favourite trilogies is &#nC61;2ou8cilors & Kings’. I admit I’ve read it quite a few times. Fantastic story line & characters so absorbing that you want to know more about what happens next in their lives.Which is the whole point of my letter. Is there a chance another book or even trilogy will be somewhere on the horizen involving Tzigone & Matteo and their adventures in Halruaa? Please let it be yes. I’m not too proud to beg.
<!-- 188.143.232.27/ -->
Zapsal: GSHhdGT3I, 09:09:21 16.11.2016


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187597)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Povrchní Sledování 6A Tisá - Modřín
Spodek Dobrý 6A Tisá - Modřín
Zapomnentá Hranka 6A+ Tisá - Modřín
De Quoi Y Se Mele 6a+ Champfromier
Komár 5+ Budčice
Nově komentované:
Bolting Addiction 7c Kalymnos
7c Napravo 7c Kalymnos
Ocel A Olovo 9-/9 Srbsko
Oáza Klidu 9- Srbsko
Mobilis In Mobili 7+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Terka je bůh | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | trapný | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě |

 Nové komentáře:
Re: Inu | Re: Inu | Inu | Janja ... | Re: Jurčenko | Re: Nechceš to do trenek | Re: Nechceš to do trenek | Re: Ledovec | Kluci | Nechceš to do trenek |

 Kde to vře:
Secret Spot Bouldering 2025 (120)
MČR v boulderingu (56)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (28)
Mára Holeček a Radek Groh vyrazili do Nepálu na Cho Oyu (8188 m) (18)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (16)
Adam Ondra vyhrál Rock Master Duel 2025 (11)
Wetterhorn - 3690 aneb traverz k pohledání (10)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (6)
Rock Master KO boulder vyhráli Yannick Flohé a Janja Garnbret (6)
MČR v boulderingu - semifinále a finále (6)

 Nově v inzerci:
Dětské lezečky Simond | Expresky | Lezečky Evolv Zenist Pro LV vel. 44 | Singingrock Rama | Fiat Talento | Statická a dynamická lana | Ocún Sigma 11,5 UK | Scarpa Maestrale RS Zdarma | Suunto vertical solar | Tatry poslední týden v Říjnu |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1389 
 50 dní v divočině 
 934 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1221 
 Andrea 
 990 
 Ashima 
 803 
 Barkley Marathon 
 833 
 B.I.G. - světové prvenství 
 860 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 761 
 Gálfy - Horský život 
 716 
 Jak se staví ledovec 
 701 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1018 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 851 
 Lezci z Manína 
 858 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 755 
 Operace Nos 
 852 
 Plamen nikdy nezhasne 
 742 
 Pohlednice z konce světa 
 975 
 Pomíjivost ledu 
 731 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 765 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 760 
 Rhapsodia Corcontica 
 759 
 Sama 
 913 
 Šampioni zlatého údolí 
 852 
 S lyžemi v oblacích 
 984 
 Tenaya Traverse Challange 
 838 
 Tenkrát na východě 
 990 
 Velká alpská silnice - 73 
 794 
 Za oponou velehor 
 979 
 Zápasník Dee Dee 
 824 
 Životní výprava 
 879 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.