LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
15.Pail 11103
16.Šofránko 10978
17.Danda 10908
Bouldry:
15.Širůčková 10253
16.Pařík 10175
17.Indrák 10100
Hory:
28.Bernard 2632
29.Opice 2510
30. 2404

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5821 lezců
1188063 cest
Nové přelezy:
Úsměv 7C
Doly Modří 7C
Frndinka 7C+
Good Morni 7C
Telegraf R 7C+
Study Brea 7C
Atlantis 9+/10-
Chameleon 9+/10-
Dieselgate 9
Unter Dem 9+/10-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž s ČHS a Everestem o nejlepší fotografii na PF ČHS

smallČeský horolezecký svaz vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2016.

  Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2016, horolezecké lano Master 9.7 a předplatné časopisu Everest na rok 2016. Autoři fotografií, které se umístí na druhém a třetím místě získají rovněž předplatné časopisu Everest na rok 2016 a lékárničku s logem ČHS (bez obsahu). Fotografie, které se umístí na prvním, druhém a třetím místě budou rovněž zveřejněny v Everestu - zima 2015, který vychází v prosinci.

  Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.
* Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
* Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho
nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
* Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 2500 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
* Účastí v soutěži autor fotografií zároveň souhlasí s jejich dalším využitím.
* O vítězi rozhodne odborná porota a bude rovněž přihlédnuto k
hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS.
* Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

poster


  Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu jiri.faflak@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž s ČHS a Everestem". Uzávěrka soutěže je v neděli 29.11.2015 - ale kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na Facebooku, proto neváhejte a pošlete mail co nejdříve.

  Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

Jiří Faflák   [úpravy] 11:25 18.11.2015Tisk 

Reklama:


Související články:
 Foto dne:

Gotic Line, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (187812)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Barbar 6b Sarganserland
Seitan 6a+ Sarganserland
For…Only Bikers 6b+ Cornei Nord
Non So Se 7b+ Cornei Nord
- 7b+ -
Nově komentované:
Hrabě Vrtba 8+/9- Mařenka
Angry Bird 7c+ Kalymnos
Hrabě Vrtba 8+/9- Mařenka
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Žabí Princ 5+ Nebušická Skála

 Nově v diskusi:
Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet |

 Nové komentáře:
Re: Inu | ale prd | Re: Duplicita | Pozor. | kňůůůů | Re: Duplicita | Duplicita | Re: Messner o Messnerovi | Pro starý a blbý | Re: ? |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (22)
MČR v boulderingu (9)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (6)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
koupim karabiny | Stáří neni pro sraby | fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1506 
 50 dní v divočině 
 1041 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1331 
 Andrea 
 1086 
 Ashima 
 889 
 Barkley Marathon 
 908 
 B.I.G. - světové prvenství 
 961 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 852 
 Gálfy - Horský život 
 811 
 Jak se staví ledovec 
 794 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1139 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 938 
 Lezci z Manína 
 966 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 850 
 Operace Nos 
 964 
 Plamen nikdy nezhasne 
 848 
 Pohlednice z konce světa 
 1084 
 Pomíjivost ledu 
 830 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 855 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 870 
 Rhapsodia Corcontica 
 855 
 Sama 
 1014 
 Šampioni zlatého údolí 
 942 
 S lyžemi v oblacích 
 1099 
 Tenaya Traverse Challange 
 933 
 Tenkrát na východě 
 1095 
 Velká alpská silnice - 73 
 885 
 Za oponou velehor 
 1075 
 Zápasník Dee Dee 
 933 
 Životní výprava 
 963 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.