LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5820 lezců
1187581 cest
Nové přelezy:
Anticiclón 7c
Mischellin 8A+ tr
Ninja 8A
Zmrzlé Ram 7C+/8A
Zmrzlé Ram 7C+
Prouesse ( 7C+
L'Etrave 7B+
Super Vixe 8b
Da Zanca A 7c
Red Honey 7b+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Evropský pohár mládeže

Imst

V rakouském Imstu se o víkendu konal 2. závod Evropského poháru mládeže. Sešla se zde opět celá evropská špička, tentokrát i včetně francouzkého družstva.

Po dvou kvalifikačních kolech (kde se mimochodem stavěčům moc nepodařilo odhadnout výkonnost závodníků a např. v kat. A děvčat a v juniorech postupovalo do finále 12 závodníků s oběma TOPY) do finále postoupili 4 naši závodníci. Martin Stráník dal společně s Davidem Lamou - Rakousko a Kamvásem Bálintem - Maďarsko ve finále TOP a tak rozhodlo o umístění až superfinále, které lezli na finálovce chlapců -A a juniorů. David Lama jako jediný ze všech opět topoval, Martin lezl výborně a mezi juniory by patřil k nejlepším, ale na Lamu to tentokrát bohužel nestačilo, takže gratulace k 2. místu. Silva Rajfová tentokrát obsadila "pouze" 5.-7. místo, ale o vyrovnanosti závodnic v její kategorii-A, svědčí fakt, že ve finále byl rozdíl mezi prvním a sedmým místem pouze v dosaženém teči. Terka Čermáková zabojovala a dolezla si ve své kategorii-B pro krásné 5.místo a potvrdila svou zlepšující se výkonnost. Honza Zbranek obsadil v kat. juniorů 8.-9. místo a doufejme,že si stěnu ohmatal natolik, aby se příští týden na
SP pořádaném taktéž v Imstu umístil co nejlépe. Další závod EP absolvují naši junioři v srpnu v bulharském Veliko Tarnovu. Podrobnější výsledky všech našich závodníků a další foto najdete na adrese www.wettkampf.sportzentrum.at


Hala Imst



Hala



Obhlídka tratí




Tereza Čermáková




Martin - superfinále




Český tým




Honza Zbranek




Vyhlášení kat.B chlapci




Silvie Rajfová

Simona Rajfová   [úpravy] 18:15 24.05.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Gratuluji07:39:48 25.05.2005
Bezva výkony:-) Gratuluji. A kde by Adam?
odpovědět 
 Re: Gratuluji08:51:07 25.05.2005
Adam na Evropských pohárech juniorů ještě nemůže startovat,nejmladší kategorie B je pro 14-15tileté závodníky.
S.R.odpovědět 
  Adam17:57:11 25.05.2005
To se mají závodníci na co těšit!!! :)
David Todpovědět 

 Sportovni lezci10:38:25 31.05.2005
Gratuluji k vysledkum a smekam klobouk pred sportovnima lezcema, hlavne teme mladejma.Proc?Drive jsem byl zaujaty proti tem sportovnim preklizkovym lezcum, protoze jsem vlastne nevedel o co jde.Do zavodu celkem nevidim , ale tuto nedeli jsem byl v Adru na Krizaku a videl jsem tam dva mlade sportovni lezce.Jednomu bylo asi 14 a druheme asi 10 let.Mozna min.Tezko to odhadnu.Ale co ti kluci s helmama na hlave lezli a s jakou jistou a kazni , nad tim musim smeknout.Pokud jsou vsichni sportovni lezci s takou vychovavani , tak se nemusime o horolezectvi do budoucnosti bat.Mel jsem z toho radost a opravdu jsem jim tu radost a chut do tech cest klasifikace 7 a 8 zavidel.Dnes uz o sportovnim lezeni nepochybuji, ze to je dobra cesta pro vychovu tech nejmladsich.Malo kecu a slusne vykony.
Kalicodpovědět 

 Foto dne:
Neznámí lezci ve 3. délce
Ostkante
 Databáze cest:
Všechny cesty (187769)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Prouesse (assis Droite) 7C+ Fontainebleau
Složená Matice 6C Přeckov
Levá Pravá Cukr Káva 6C Přeckov
Mantl 6B+ Přeckov
L'ora 7b Nago
Nově komentované:
Melquiades 6b+ Lumignano
Orient Express 7b+ Lumignano
Ninja 8A Komínky
The Last World 8- Geyikbayiri
Ve Stínu Gilotiny 10- Hlubočepské Plotny

 Nově v diskusi:
Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh |

 Nové komentáře:
Re: ? | Re: ? | masakr | Re: Druhá | Re: ? | Re: ? | ? | Re: Inu | To ČHS zrušil slevy svým členům na chatách | Re: a co oeav? |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (10)
MČR v boulderingu (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (3)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (2)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva | La Sportiva Miura 41 | Expediční péřovka Montura Himalaya 2.0 | postupové jištění |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1490 
 50 dní v divočině 
 1025 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1317 
 Andrea 
 1072 
 Ashima 
 882 
 Barkley Marathon 
 897 
 B.I.G. - světové prvenství 
 950 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 839 
 Gálfy - Horský život 
 798 
 Jak se staví ledovec 
 779 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1118 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 923 
 Lezci z Manína 
 949 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 838 
 Operace Nos 
 947 
 Plamen nikdy nezhasne 
 840 
 Pohlednice z konce světa 
 1070 
 Pomíjivost ledu 
 814 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 844 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 858 
 Rhapsodia Corcontica 
 841 
 Sama 
 997 
 Šampioni zlatého údolí 
 928 
 S lyžemi v oblacích 
 1082 
 Tenaya Traverse Challange 
 921 
 Tenkrát na východě 
 1080 
 Velká alpská silnice - 73 
 872 
 Za oponou velehor 
 1062 
 Zápasník Dee Dee 
 920 
 Životní výprava 
 950 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.