LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   co žere zima ? fyzičku a morál...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
45.Zedek 10100
46. 10100
47.Kubíček 10081
Bouldry:
45.Chovanová 9100
46.Paděrová 9100
47.Tran 9081
Hory:
11.Hlahulek 4639
12.Procházková 4592
13.Šuraba 4132

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5822 lezců
1188494 cest
Nové přelezy:
Ramon Ramó 7c+
Proces 7C+
Zátišie Bi 10-
Desperado 10-
Hispano Su 7b
Hasta La V 7b+
Kalytube 7b+
Patatas Br 7c+
Streetfigh 9
Kuře Na Pa 7C

Stěny
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna
Nový Jičín - Nový Jičín
Boulderbar Flamendr - Kadaň

Prodejny
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - Brno
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LB Bouldering Session V. a Pražský Opičák

obr_smallPoslední letošní bouldering session je za námi. Sešli jste se v hojném počtu a tak to má být.

Šedesátka nových boulderů prověřila Vaše síly i techniku. V chlapské sekci byl neporazitelný Martin Spilka, který se srovnal se všemi černými bouldery a tím zaslouženě vyhrál. Na druhém místě Michal Novák a na třetím Jiří Bažant. Mezi ženami již tradičně Nelly Kudrová na prvním , Danča Kotrbová na druhém a Terka Svobodová na třetím místě.

Kompletní výsledky na www.lokalblok.cz/stena

Pražský Opičák



V úterý 8.12.2009 byly v Lokal Bloku přesně v poledne odstartovány dětské závody Pražský Opičák, jako již tradičně ku příležitosti svatého Mikuláše.

Děti se letos sešly v bohatém počtu a tak se bylo opravdu na co dívat. Pro všechny kategorie bylo jako již tradičně připraveno deset nových boulderů. Děti měly na přelezení celou hodinu a bojovaly opravdu statečně. Začaly nejmladší děti do osmi let. V jednu hodinu, po vypršení limitu, došlo ke shodě 4 opičáků a opičaček, kteří překonali všech 10 boulderů na první pokus. Je vidět, že lezecká úroveň dětí se opravdu neustále zvyšuje. Pro finalisty byly tedy vybrány další dva bouldery, na kterých si nejlépe vedl Prokop-Kašpar Záruba. Kuba, Hanka a Jirka opět dosáhli shody a podělili se tak o druhé až čtvrté místo.
Ve druhé kategorii závodily děti od 9 do 11 let. I v této kategorii bylo dosaženo shody. O první až druhé místo se podělili Tomáš Plevko a Veronika Peltrámová. Shodně lezli i Lucka Kupčíková s Adélkou Moravcovou a holky se tak podělily o třetí až čtvrté místo. Některé děti se poté rozhodly soutěžit i v další kategorii 12-14 let. Tentokrát proběhlo vše bez komplikací, na prvním místě skončil Zdeněk Ustohal, na druhém Lucka Kupčíková a na třetím Jana Vincourková. V kategorii dívek ve věku 15-17 let si nejlépe vedly Anna Obročníková a Jana Vincourková, které opět dosáhly na všech deset boulderů a tím se podělily o první až druhé místo, na třetím až čtvrtém se umístila Lucie Kupčíková společně s Evou Pávovou. Chlapi 15-17 již zabojovali na opravdu těžkých boulderech a nejlépe si s nimi poradil Zdeněk Ustohal, druhý Jan Jeliga a třetí Jonáš Jarník.
Bouldery pro děti stavěli Olin Klapal, Martin Drbohlav, Pavel Payne, Karina Bílková, Lenka Štorkánová a další.

Kompletní výsledky naleznete na www.lokalblok.cz/stena

plakat1plakat2

Sponzoři:
Sponzorsky nás jako již tradičně podpořil Hudy Sport. Dále pak Norská móda, Euforie, Enervit, Montana a Divadlo v Dlouhé. Budeme se těšit na další závody, které můžete očekávat opět v prosinci 2010 na Mikuláše.

Máka   [úpravy] 21:14 10.12.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky13:02:35 11.12.2009
Byl jsem na závodech podobného typu poprvé a jsem nadšen.. Přeju teamu, Ať se daří dál dělat takovýhle akce!
Martinodpovědět 

 Foto dne:

Gotic Line, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (187838)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Spetses 5c Kyparissi
Ramon Ramón 7c+ Margalef
Jonny Papas 7a+ Margalef
Galaktobureko 8- Piestingtal
Dachspfeiler 5- Müglitztal
Nově komentované:
Nebraska 6b+ Bassilandia
Hrabě Vrtba 8+/9- Mařenka
Prásknutí Bičem 7 Mařenka
Zátišie Bikín 10- Súľov
Ace Of Spades 7a Leonidio

 Nově v diskusi:
Dřevěná posilovací lišta-Ztráta | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Zavody | zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: Inu | ale prd | Re: Duplicita | Pozor. | kňůůůů | Re: Duplicita | Duplicita | Re: Messner o Messnerovi |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (23)
MČR v boulderingu (9)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (6)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (1)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
Bunda na Bleším trhu | koupim karabiny | Stáří neni pro sraby | fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1516 
 50 dní v divočině 
 1047 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1336 
 Andrea 
 1090 
 Ashima 
 891 
 Barkley Marathon 
 915 
 B.I.G. - světové prvenství 
 968 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 857 
 Gálfy - Horský život 
 816 
 Jak se staví ledovec 
 799 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1144 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 942 
 Lezci z Manína 
 971 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 856 
 Operace Nos 
 967 
 Plamen nikdy nezhasne 
 853 
 Pohlednice z konce světa 
 1087 
 Pomíjivost ledu 
 834 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 857 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 872 
 Rhapsodia Corcontica 
 860 
 Sama 
 1016 
 Šampioni zlatého údolí 
 946 
 S lyžemi v oblacích 
 1101 
 Tenaya Traverse Challange 
 938 
 Tenkrát na východě 
 1101 
 Velká alpská silnice - 73 
 889 
 Za oponou velehor 
 1080 
 Zápasník Dee Dee 
 937 
 Životní výprava 
 968 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.