LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
48.Hodeček 10025
49.Mikulec 10023
50.Barták 10022
Bouldry:
48.Kollár 9050
49.Kožich 8950
50.Kohout 8900
Hory:
18.Najman 3723
19.Magič 3464
20.Tomasu 3348

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5820 lezců
1187160 cest
Nové přelezy:
Vocheso 7b
Schambala Xb
Akumulátor XIb
Orangotang 7c
Warbeast 8c
Boom Boom 7c+
Finanziere 7b+
Chilli 9
Stay As Yo 8c
Droga 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Abadžikra Cup * Pravidla

Důležité pro účastníky

Rovnou: Izolace na kvalifikaci bude v předsálí, do tělocvičny budete vpuštěni až na závod. Všichni polezete 3 B v kvalifikaci. První se poleze v posilovně. Další dva na pódiu. Začnou muži, po skončení ženy. Limit 4 min. Může se sahat na chyty. Může se zkoušet kroky v libovolném místě, což ovšem bude započítáno jako pokus s hodnotou 0. Chyty se budou bodovat.
Finále se bude odehrávat pouze na pódiu a izolace bude už normálně v posilovně. První boulder ve finále (15 h) (10 mužů + 6, min. 5 žen) polezou muži i ženy vedle sebe, každý na svém bouldru, muži začnou vzadu (stěna je předělaná), ženy vpředu. Druhý boulder začnou vpředu muži a ženy vzadu. 5 min je limit. Třetí kolo (delší) polezou nejprve muži a hned po skončení ženy. Čtvrtý už jen muži a případně ženy, které budou shodně na prvním místě.
Hodnocení: Topy/pokusy na T/Zóny/ pokusy na Z/ Body.
Bouldry jsou delší silově technické!
Buďte vítáni v Třinci, v Abadžikra Boulder Clubu!
ABA!

Rosta Zico T.   [úpravy] 15:19 03.02.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Mám pár dotazů12:55:14 04.02.2003
A můži si chyty prohlédnout  v zorném úhlu 45° nebo jen 37,888°? A můžu mít červené tkaničky na lezečkách nebo je taky předepsána určitá barva, která se bude kontrolovat v izolaci? A ještě poslední dotaz můžu se při nalezení odrait sílou 0,5 KN nebo je 0,1 KN? Díky za odpověď horolezec
Alešodpovědět 
 Re: Mám pár dotazů17:16:26 04.02.2003
A az to vsechno udelas,tak si nezapomen udelat graf!
konikodpovědět 

 No jo no...21:55:48 04.02.2003
Ono to mozna pusobi trochu komicky ci prehnane, ale ma-li mit zavod uroven, je treba myslet na kazdou malickost, a vezmeme-li v potas na jake urovni u nas zacina lezeni byt, musim se notne snazit tuto uroven udrzet (uz kvuli drzeni kroku s ostatnim svetem), mozna to postrada onu tolik proklamovanou romantiku, ale o to vic je to sportovni, a nekterym jde o oboji! Hlavni je, ze vubec nejake zavody jsou. Tak si to uzijte! (jestli tam budete... )
Yannodpovědět 

 15:00:36 06.02.2003
vyborne je, ze sa moze sahat na chyty, to ma potesilo..
aodpovědět 

 Nechápu20:27:10 08.02.2003
příspěvky několika chytráků nademnou.
Fidoodpovědět 

 VÝSLEDKY???08:36:53 10.02.2003
Jak to dopadlo?
Bídaodpovědět 

 Foto dne:
Schlaraffenland
Thor´s Hammer, 10-
 Databáze cest:
Všechny cesty (187739)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Quattro Passi Su Marte 6b+ Monte Baldo
Tomato 6b San Vito Lo Capo
Ride The Ridge Right 6b Leonidio
Hyperbeppe 7a Garda
Le Sept 7A Fontainebleau
Nově komentované:
Corda Senz'Anima 6b+ Bastionata Di Boragni
Bombolo 6b Parete Dimenticata
Chilli 9 Roviště
Chilli 9 Roviště
Vrtinel Rož 6c Črni Kal

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh |

 Nové komentáře:
Re: Inu | Re: Inu | Re: Inu | Re: Jurčenko | tvrďáci s tou klasifikací | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Zoufalství progresivistů | Re: come on baby... |

 Kde to vře:
MČR v boulderingu (4)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva | La Sportiva Miura 41 | Expediční péřovka Montura Himalaya 2.0 | postupové jištění | Scarpa F1, vel. mondo 300 | Prodám goretexovou bundu Revolution Race | lezečky | Skyhook | Lyže Francie leden 26 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1481 
 50 dní v divočině 
 1017 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1303 
 Andrea 
 1058 
 Ashima 
 871 
 Barkley Marathon 
 889 
 B.I.G. - světové prvenství 
 938 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 829 
 Gálfy - Horský život 
 787 
 Jak se staví ledovec 
 770 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1104 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 913 
 Lezci z Manína 
 934 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 828 
 Operace Nos 
 936 
 Plamen nikdy nezhasne 
 828 
 Pohlednice z konce světa 
 1059 
 Pomíjivost ledu 
 801 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 837 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 840 
 Rhapsodia Corcontica 
 830 
 Sama 
 989 
 Šampioni zlatého údolí 
 919 
 S lyžemi v oblacích 
 1068 
 Tenaya Traverse Challange 
 904 
 Tenkrát na východě 
 1073 
 Velká alpská silnice - 73 
 863 
 Za oponou velehor 
 1048 
 Zápasník Dee Dee 
 903 
 Životní výprava 
 933 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.