LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5818 lezců
1186731 cest
Nové přelezy:
Collons Pe 7c
Echoes 8A+
Spaghetti 8B
Spaghetti 8B
Echoes 8A+
Prymula 7C
Dominátor 7C+
Egilolflin 9+
Flapjack 7C+/8A
Ibex 9-

Stěny
ZŠ Chřibská - Chřibská
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5

Prodejny
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Plzeňáci v BB

Tak jsme se vypravily z Plzně za demarkační linii na východ do zóny osvobozené sovětskou armádou. Bylo nás tři: Hop, Luky a Martin zo Slovenka.

První dvě třetiny výpravy (L&M) vyrazily nejdřív na Brumlici, kde lezli do skoro roztrhání svých těl. Před pátou odpolední hodinou naštěstí lezbu ukončily a pelášily ke koni s Vaškem, kde měly sraz se třetinou zbývající.

Hop u koně opravdu náhodou tou dobou pobýval a tak nezbývalo než vyrazit hlebat BéBéčko, kde jsme měli sraz s Oliváčem. To (BB) jsme opravdu také náhodou po čase nalezli ( ale ještě bez Oliváče ) a tak nezbývalo než usednout ke stolu označenému HOP ( rezervačky fungujou naprosto multi %-ně) a začít jíst a pít co hrdlo ráčilo. Po lehkém posilnění jídlem i pitím ( zpětně reaguji na Lukyho, který kdys dávno odmítal Staropramen - Luky byl vůl, Staropramen je dobrej ) nezbývalo než bouldrovat do opětovného ( u Hopa prvního ) roztrhání veškerých těl našich. Je to tam fakt dobrý, něco takovýho by jsme u nás na západě taky potřebovali.

No a potom přišel Oliváč a zase jsme hodovali. Ukázali jsme Oliváčovi jak se u nás v Plzni rozlejvá pivo po stole ( neznal to, ale moc se mu to líbilo ), Martin vymyslel nový dyzajn ( čti: DESIGN ) na Hopův mobilní telefén, no skrátka byla spousta švandy...

Poté jsme se z hostitelem rozloučili ( bohužel zaplatit jsme museli sami ) a druhé dvě třetiny výpravy (H&L) spěchaly na vlak, který podle Hopa natuty jel asi 00:30. Vlaky samozřejmě už žadný ( asi do 4 ) nejezdily a tak jsme přespávali střídavě na nádraží, ve fakt dobrym rockovym klubu a pak zas na nádraží. Byla nám dobrá kosa a hop si stýskal, že je inženýr a ne bezdomovec. Pak jsme chvilku spali (H&L) ve vlaku, co už jel ( tam bylo zase moc vedro ) a ani jsme si nevšimly (druhé 2/3), že jsme přejeli (cestující ve vlaku) znovu demarkační čáru. Byl to fakt poučnej vejlet na východ Evropy a Hop už uvažuje o jeho zopakování.

Nevim, jak je teď Hopínovi, ale já mám krk zabalenej, kusem hadru, piju čaj a frkam do kapesníku. Už mně fakt nebaví ležet v posteli, a tak aspoň sedim zachumlanej v dece a snažim se podělit o své zážitky se zbytkem lezeckého světa.

Lezení a pití zdar, boulderingu obzvláště.

Luky   [úpravy] 21:27 09.12.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Noooo
Tak si představ, že já a ještě pár pražských lezců to máme obden, a někdy celý týden. BB je v tomhle nebezpečný.
Ale jinak vás tam všechny zvu, určitě mě tam potkáte, právě jsem se vrátil.
Čauves
Zapsal: Monroe, 00:58:03 10.12.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187679)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mad Max 748 6c San Vito Lo Capo
Osvícená Trhlina 5A Dehetnická Skála
Mary Poppins 7B Popova Skála
Pro Úsměv Našich Dětí 2 Dehetnická Skála
Pro Radost Našich Dětí 2 Dehetnická Skála
Nově komentované:
Hradní Spára Direkt 10- Holštejn
Olympiáda 10+/11- Súľov
Olympiáda 10+/11- Súľov
Hradní Spára Direkt 10- Holštejn
Schiene Piegate 6b+ Val Pennavaire

 Nově v diskusi:
Staré lano/oplet | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh |

 Nové komentáře:
Re: Jurčenko | tvrďáci s tou klasifikací | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Zoufalství progresivistů | Re: come on baby... | Re: Cesta na S | Re: Cesta na S | Re: překlepy nevadí |

 Kde to vře:
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)
MČR v boulderingu (1)

 Nově v inzerci:
Expediční péřovka Montura Himalaya 2.0 | postupové jištění | Scarpa F1, vel. mondo 300 | Prodám goretexovou bundu Revolution Race | lezečky | Skyhook | Lyže Francie leden 26 | Dvě bouldermatky zdarma | Dětské lezečky Simond | Expresky |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1469 
 50 dní v divočině 
 1010 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1293 
 Andrea 
 1052 
 Ashima 
 861 
 Barkley Marathon 
 884 
 B.I.G. - světové prvenství 
 926 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 822 
 Gálfy - Horský život 
 777 
 Jak se staví ledovec 
 760 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1095 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 905 
 Lezci z Manína 
 923 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 823 
 Operace Nos 
 923 
 Plamen nikdy nezhasne 
 819 
 Pohlednice z konce světa 
 1052 
 Pomíjivost ledu 
 791 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 828 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 833 
 Rhapsodia Corcontica 
 817 
 Sama 
 983 
 Šampioni zlatého údolí 
 913 
 S lyžemi v oblacích 
 1062 
 Tenaya Traverse Challange 
 895 
 Tenkrát na východě 
 1064 
 Velká alpská silnice - 73 
 859 
 Za oponou velehor 
 1040 
 Zápasník Dee Dee 
 893 
 Životní výprava 
 929 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.