LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5822 lezců
1188912 cest
Nové přelezy:
Mr. Dynami 10-
Streetfigh 9
Astronaut 9
Seniorská 9+
Freeman 8a
Loup-Garou 7C
Mr. Dynami 10-
Run Out 9
Philotimo 7a+
Que Lo Fli 8a

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BÍDA CUP 2002

DAVID CHUDOBA společně se SUMMIT DRIVE s.r.o.
Vás zvou na premiéru outdoorového závodu.

Máte rádi horské sporty? Jste adrenalinoví a endorfinoví narkomani? Jste ochotni sáhnout si až na dno svých schopností a rádi závodíte? Pokud jste aspoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, pak Vám nezbývá nic jiného než se zúčastnit.


Místo konání: skály a okolí nedaleko hradu Radyně
Termín: 20.4. 2002, prezentace od 9 hodin, start závodu v 10 hodin
Disciplíny: lezení, horské kolo , běh
Kategorie: ženy, muži, veteráni (navržená věková hranice 40 let se upraví podle stadia opotřebovanosti startujících)

Pravidla:
Lezení: Každý poleze 2 cesty dle svého výběru ze 6 stanovených cest v obtížnosti 3 až 7- UIAA (viz. tab.). Každý lezec poleze cestu TR - jištěn horním lanem. Na každou cestu má lezec jen jeden pokus. Leze se na čas a pokud lezec vyleze cestu bez pádu,  získává časový bonus, který se mu odečítá z dosaženého času. V případě pádu tento bonus nezíská a jestliže cestu nedoleze, přičítá se mu ztráta 10 minut. Výsledkem lezení je součet časů dosažených na 2 lezených cestách minus bonusy a plus případné ztráty za nedolezení cesty.


Horské kolo: Startovat se bude Gundersenovou metodou, tj. první vyjíždí závodník s nejnižším součtem časů z lezení. Další vyjíždějí za ním v čase ztráty z lezení. Muži pojedou 3 kola po cca 4 km, ženy a veteráni 2 kola. Trať je většinou suchá, místy kamenitá a není technicky příliš náročná.
Běh: Po dojezdu cyklistické části odstaví závodník kolo v depu v prostoru startu a vybíhá na trať běhu. Muži poběží 2 kola po cca 3 km, ženy a veteráni 1 kolo. Upozornění: Závěr zvolené trati bude velmi krutý a vede jedinečnou přírodní scenérií, kterou ovšem přes fialové kruhy před očima neuvidíte. Kdo v dané kategorii dorazí první do cíle, stává se vítězem závodu. Morálním vítězem ovšem bude každý, kdo závod dokončí.
Vybavení: sedací úvaz, slaňovací osma s karabinou, lezečky, horské kolo, běžecké boty, vlastní občerstvení, (!!použití helmy v lezecké a cyklistické části je osobní věc každého závodníka, startuje se pouze na vlastní nebezpečí!!)
Startovné: 50, - Kč
Ceny : osobní prožitek ze závodu +nějaká drobnost
Společenský program:
V jakém restauračním zařízení proběhne budeme informovat na místě.
Poznámka: V případě, že nepříznivé počasí neumožní bezpečně absolvovat lezeckou část, se závod uskuteční pouze jako duatlon v podobě: běh - kolo - běh.

Informace a přihlášky:
Bída  0604/454 374
vlasta_volak@summit-drive.cz

Vlasta Volák   [úpravy] 08:29 25.03.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 hmmm
To zní dobře.To bych asi zašel.Jen až místo běhu jen tak půjdu tak ať se nikdo nezlobí.Já běh nerad.Hrozně po něm dejchám.
Zapsal: Himbajz, 20:42:19 26.03.2002
 AAsWHIQvKdq
vGpDWV Enjoyed every bit of your blog post.Thanks Again.
Zapsal: sydfRHffIfmgXai, 01:56:49 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Tomáškův lom - Centrální Stěna
Peťánek, 7B
 Databáze cest:
Všechny cesty (187943)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Senza Pieta 8 Suncuius
Carpe Diem 8- Suncuius
Carpe Diem 8- Suncuius
Decadence 7 Suncuius
Frogy Boy 7 Suncuius
Nově komentované:
Závodní Projekt 3 7B Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka
Závodní Projekt 3 7B Popova Skála
Operatore Ecologico 6C Chironico
Zen Boulder 6A+ Chironico

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Dřevěná posilovací lišta-Nález | Dřevěná posilovací lišta-Ztráta | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Jo | Re: Zavody | Re: ale prd | Zavody | zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: Inu | ale prd | Re: Duplicita | Pozor. | kňůůůů |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (23)
MČR v boulderingu (9)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (2)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)

 Nově v inzerci:
práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak | Bunda na Bleším trhu | koupim karabiny | Stáří neni pro sraby | fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1541 
 50 dní v divočině 
 1064 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1382 
 Andrea 
 1108 
 Ashima 
 912 
 Barkley Marathon 
 931 
 B.I.G. - světové prvenství 
 995 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 877 
 Gálfy - Horský život 
 828 
 Jak se staví ledovec 
 816 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1172 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 960 
 Lezci z Manína 
 989 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 864 
 Operace Nos 
 983 
 Plamen nikdy nezhasne 
 867 
 Pohlednice z konce světa 
 1104 
 Pomíjivost ledu 
 845 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 878 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 885 
 Rhapsodia Corcontica 
 873 
 Sama 
 1030 
 Šampioni zlatého údolí 
 955 
 S lyžemi v oblacích 
 1127 
 Tenaya Traverse Challange 
 952 
 Tenkrát na východě 
 1126 
 Velká alpská silnice - 73 
 910 
 Za oponou velehor 
 1103 
 Zápasník Dee Dee 
 961 
 Životní výprava 
 993 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.