LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
27.Kolomazník 10438
28.Černý 10375
29.Sejbal 10331
Bouldry:
27.Horáček 9675
28.Šťastný 9600
29.Svoboda 9581
Hory:
14.Abt 4062
15.Hess 4058
16. 3908

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5825 lezců
1189648 cest
Nové přelezy:
The Big Ha 7C
Čikuma 7C+
The Big Ha 8A
Nagano 7C
Teatro Tat 9
Satisfakce Xc
Světlá Ste 9/9+
Přepište D 7C
Capitán Ca 8a
Baleine So 7c

Stěny
Boulder Hluchák - Šumperk
9a - Olomouc
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínský pes

28. - 29. října

Zas žloutne zem a stromy svlíkaj listí, rána jsou kalný a slunce dlouží stín a tak je tu čas zhodnotit sezónu, sečíst cos dal a nedal, ve skalách i v životě a co už třeba nikdy nedáš.

Tak pokud si toho letos moc nebáchnul máš jedinečnou možnost to dohnat na Polínském psu, který proběhne v termínu 28. -29. října. Počítám s příjezdem v dopoledních hodinách, připravit taky nějaké dříví, bylo by dobré se na to trochu vybavit. Závod by se běžel tak kolem druhé, no a vyhlášení letos proběhne zřejmě v hospodě v Krsech. U Pavlíka ve stodole údajně minule k ránu někdo zlobil a kupodivu jsem v tom neměl prsty. Myslím si ale, že naše rumantické duše by noční posezení u ohně pod skalami mohly uvítat. Třeba pak polezem i v neděli?


Pavel je pro, ale...



Pohoda jak POLENO



Už zase skáču přes kaluže


Na kamarády, známé i neznámé lezce a lezkyně se těší rekonvalescent Vaník + Lída, no a Algena comp.

Franta Algena   [úpravy] 21:07 26.10.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Inspirativní foto08:53:04 27.10.2006
Dát tam fotku s lezením TR, to je fakt síla...
odpovědět 
 Re: Inspirativní foto11:36:51 27.10.2006
Jezdí tam spousta lidí, kteří lezou TR, tak proč ne?
No nic zase jeden rejpal...
Michalodpovědět 
  Re: Inspirativní foto14:12:55 27.10.2006
Jestli jsem to dobře pochopil, tak leze jakýsi rekonvascelent - tudíž je možná rád, že vůbec leze. Pokud je to navíc mr. Vaník, (což asi je, ale na té fotce to není zřetelné)tak tam je tahle výtka úplně mimo mísu - pokud tedy víš o koho jde. Jinak mě ale rybáři taky trochu serou, zrovna předminulou neděli se na polínko přihnala partička takovejch, ten nejstatečnější to obešel a hodil lano dolů, s tím taky haldu šutrů, no a pak zbytek dne zkoušeli dostat se nahoru jakoby lezením. Chvílema to vypadalo trochu strašidelně.
marianodpovědět 
 Re: Inspirativní foto15:55:43 27.10.2006
Zapoměl jsi se podepsat.A jinak,nic špatného na tom nevidím,je to stejné jako foto dne na písku s maglajzem.
Radekodpovědět 
  Re: Inspirativní foto09:21:09 28.10.2006
vy ste se hledali až jste se našli.
Filipodpovědět 

 Re: inspirativní foto...12:05:19 28.10.2006
Každej leze tak, na co má ! Takovejch frajírků tu už bylo a kde jsou tedˇ ?
cezelodpovědět 

 Je jiná doba14:58:42 28.10.2006
Lezení je o pohodě,(vlastně pro někoho je to způsob dokazování si něčeho a kdo to bere trochu jinak a neleze minimálně cesty za 8 je hodný jen posměchu).
Michalodpovědět 

 elita15:41:58 28.10.2006
Koukam, ze se tady zase sesla elita. Podivejte se odbornici, kazdy leze jak umi, a to ze leze lehke cesty a k tomu stylem, ktery vam je proti srsti, jeste neznamena ze mate pravo se mu vysmivat. Jen to svedci o vasi dusevni zaostalosti. Nebo vam se snad vysmivaji lide, co lezou lepe nez vy, nebo lide, kteri lezou bez jisteni? Rikaji Vam snad, ze jste amateri co si bez lana ani neprdnou?

Lezeni povazuju za relaxaci, neco co delam pro radost a pro vlastni uspokojeni. Kdyz z toho nekdo chce delat zavody a lezt nejakou cestu jen kvuli obtiznosti a urcitym stylem tak prosim, ale necht se nevysmiva tem, co lezou jinak. Vypada totiz jako idiot ;-)
jaczodpovědět 

 Poznámka13:05:24 29.10.2006
Myslím že tu někdo nepochopil poznámku: "Už zase skáču přes kaluže" a i kdyby, tak je to jeho věc jestli leze TR.....
Huronodpovědět 

 Foto dne:
Tomáškův lom - Centrální Stěna
Peťánek, 7B
 Databáze cest:
Všechny cesty (188029)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Boží Přikázání 5B Zvůle
Teatro Tatro 9 Červenica
November Rain Ext. 8+ Beycik
Capitán Calzonazos 8a Margalef
Tamagotchi Extrem 7b+ Margalef
Nově komentované:
Hopsavá VIIb Suché Skály
Waiting For Holidays L1+L2 8- Geyikbayiri
La Vie En Rouge 7b Castelluzzo
Večerní 8- Čertovy Skály U Lidečka
Catwalk - Horní Var. M.Pěny Xa Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Jo | Re: Ah | Re: Jo | Re: Nelze zkontrolovat | Re: Nelze zkontrolovat |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (27)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)

 Nově v inzerci:
Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1740 
 50 dní v divočině 
 1216 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1532 
 Andrea 
 1239 
 Ashima 
 1014 
 Barkley Marathon 
 1052 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1098 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 983 
 Gálfy - Horský život 
 936 
 Jak se staví ledovec 
 919 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1314 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1072 
 Lezci z Manína 
 1108 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 944 
 Operace Nos 
 1071 
 Plamen nikdy nezhasne 
 982 
 Pohlednice z konce světa 
 1214 
 Pomíjivost ledu 
 938 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 982 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 978 
 Rhapsodia Corcontica 
 981 
 Sama 
 1121 
 Šampioni zlatého údolí 
 1047 
 S lyžemi v oblacích 
 1270 
 Tenaya Traverse Challange 
 1065 
 Tenkrát na východě 
 1245 
 Velká alpská silnice - 73 
 1005 
 Za oponou velehor 
 1181 
 Zápasník Dee Dee 
 1077 
 Životní výprava 
 1113 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.