LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
10.Stráník 11458
11.H2 11260
12.Churavý 11212
Bouldry:
10.Kopecký 10500
11.Popovský 10428
12.Kučera 10328
Hory:
10.Nešťák 5095
11.Hlahulek 4639
12.Procházková 4592

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5822 lezců
1188781 cest
Nové přelezy:
Seniorská 9+
Freeman 8a
Loup-Garou 7C
Mr. Dynami 10-
Run Out 9
Philotimo 7a+
Que Lo Fli 8a
Devizový P 9-
Blueberry Xb
Slimeline 7C

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

II. TŘÍSCUP 2014

výsledky

smallDne 29.3.2014 se v Jablonecké Makak- Lezecké aréně konal již 2. ročník bouldrových závodů Tříscup 2014.

I přes nepřízeň počasí, venku bylo opravdu nádherně, se přijelo 26 borců poprat o spoustu prvotřídních cen. Sponzorům třikrát hurá!
Bitka začala v 10 hodin kvalifikací s třiadvaceti problémy kolem 5a až 7b-c fr. Překvapením pro zúčastněné byla nově natřená stěnka se spoustou nových struktur fy. MAKAK a s různorodou směsí chytů od několika různých výrobců. Lezení šlo některým tak pěkně od ruky, že si i našli čas na okouknutí blízké bouldrovací oblasti u Tanvaldu! Jiní lezli na jistotu, nespěchali, ochutnali z ovocných talířů a užívali si atmosféry závodního dne.
Ve 14 hodin jsem kvalifikaci ukončil, což někteří uvítali jako vysvobození. Spočítali se body, oznámil jsem jména finalistů a šlo se na věc!
Šest kluků a pět holek, na každého z nich čekaly 4 bouldry a zóny a pouhých šest pokusů na každý z nich. Bitva začala a všichni pozorovali, jak to asi dopadne. Holky se rozřazovali parádně, zato u kluků to vypadalo, že je výsledek dost jasný. O to větší překvapení přišlo v podobě rychlého přelezu 4. bouldru Jakubem Jedličkou a zaváháním v tom samém kusu v podání Martina Tomáška. Tomu se přelez podařil přesně na 7, nezávodní pokus! Smůla, ale přesně o tom je bouldering!
Po šesté hodině došlo na vyhlášení výsledků. Nejdřív děti, byly tři, každý dostal cenu a mají pochvalu za to, že se nebály dorazit a závodily!
Potom přišli na řadu holky. Každá z pěti finalistek si odnesla několik pěkných cen a zasloužený potlesk za výkony!
No a nakonec došlo na kluky. Každý z nich si přebral ceny, vyslechl si pochvalný potlesk a vítěz Kuba navíc vylosoval ze všech zúčastněných jednoho šťastlivce, který si odkulil soudek lahodného moku! Na zdraví Nelly!








Výsledky:
1. Jedlička Jakub
2. Tomášek Martin
3. Novák Jan

1. Gundová Linda
2. Kudrová Nelly
3. Šulcová Anna

Tak a je to za námi!
Nyní už jen poděkovat obsluze Makak- Arény, byli jste bezva, lidem, kteří mi pomáhali, díky za podporu a hlavní dík samozřejmě sponzorům: Makak climbing, Rock empire, Direct alpine, Beal, Rock pillars, Ocůn, A muerte, steak pub U MEDVĚDA

Zase za rok se doufám opět potkáme!
Tomáš “tříska“ Beneš

Tříska   [úpravy] 11:19 04.04.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Výška13:16:51 04.04.2014
Tedy na jedné z těch fotek to vypadá, že na bouldr to bylo docela vysoké. Do jaké výšky se lezlo?
Jinak sloh jak ze základní školy :-).
odpovědět 
 Re: Výška15:37:59 04.04.2014
Výška naší bouldrovky je max. 4,5m a jestli se ti něco nezdá na slohu, tak si jen prohlížej fotky :-D
třískaodpovědět 
 Re: Výška16:02:25 04.04.2014
Nejen sloch, ale i chybi! Mně vomejou.
učitelka češtinyodpovědět 
  Re: Výška09:27:42 07.04.2014
v jablonci punk vladne a detaily jako pravopis se neřešej... hlavně, že bouldery jsou dobrý...
hhhodpovědět 

 Foto dne:

Cesta Pro Lenku, 5+
 Databáze cest:
Všechny cesty (187911)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úniková Varianta 4 Žleby
Seniorská Liga 9+ Súľov
Pepe The King Prawn 7a+ Leonidio
Ema Emily 6a+ Vrbovsko
Conglomarist 7 Geyikbayiri
Nově komentované:
Závodní Projekt 3 7B Popova Skála
Operatore Ecologico 6C Chironico
Zen Boulder 6A+ Chironico
Il Succhio Selvaggio 7c Brojon
Nebraska 6b+ Bassilandia

 Nově v diskusi:
Re: Dřevěná posilovací lišta-Nález | Dřevěná posilovací lišta-Ztráta | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: ale prd | Zavody | zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: Inu | ale prd | Re: Duplicita | Pozor. | kňůůůů | Re: Duplicita | Duplicita |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (23)
MČR v boulderingu (9)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (1)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak | Bunda na Bleším trhu | koupim karabiny | Stáří neni pro sraby | fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1528 
 50 dní v divočině 
 1054 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1356 
 Andrea 
 1099 
 Ashima 
 904 
 Barkley Marathon 
 923 
 B.I.G. - světové prvenství 
 983 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 863 
 Gálfy - Horský život 
 820 
 Jak se staví ledovec 
 804 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1157 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 951 
 Lezci z Manína 
 977 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 860 
 Operace Nos 
 975 
 Plamen nikdy nezhasne 
 862 
 Pohlednice z konce světa 
 1092 
 Pomíjivost ledu 
 842 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 867 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 879 
 Rhapsodia Corcontica 
 865 
 Sama 
 1023 
 Šampioni zlatého údolí 
 953 
 S lyžemi v oblacích 
 1118 
 Tenaya Traverse Challange 
 943 
 Tenkrát na východě 
 1117 
 Velká alpská silnice - 73 
 902 
 Za oponou velehor 
 1091 
 Zápasník Dee Dee 
 951 
 Životní výprava 
 983 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.