LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5818 lezců
1186705 cest
Nové přelezy:
Echoes 8A+
Spaghetti 8B
Spaghetti 8B
Echoes 8A+
Prymula 7C
Dominátor 7C+
Egilolflin 9+
Flapjack 7C+/8A
Ibex 9-
Olympiáda 10+/11-

Stěny
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Eset Centrum - Praha 2

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
HUDYsport - Karlovy Vary
2D chyty - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Průvodce na Vesec

II. aktualizované vydání 2013

smallPro všechny příznivce boulderingu – vyšel aktualizovaný průvodce na Libereckou boulderingovou oblast, Vesec.

Jsou tomu už dva roky, co ve Vesci, v Liberci, proběhly závody Bouldermanie. Od té doby jsou Vesecké bouldery stále hojně navštěvované. Často tu potkávám kamarády, jak se nekompromisně perou s místními krystaly, ale i nové, neznámé tváře, které si foukají do zatejpovaných prstů a zkoumají nové sedřené díry. Jsem za to moc rád, a i proto jsme se rozhodli, že vydáme aktualizované vydání na tuto boulderingovou oblast.







V oblasti je přes 60 kamenů, více jak 200 směrů a stále jsou možnosti nových. Zalezou si tu jak trojkoví lezci, tak i 7C/8Ačkaři. Můžete dát čoud lezečkám v rajbasech, žmoulat krystaly v kolmoškách, i se potrápit v převisech nebo v lahůdkové stropní spáře.

Průvodce má 64 plnobarevných stran, velice kvalitního papíru, připraveného na hrubé zacházení venku. Včetně předmluvy, popisu a charakteristiky oblasti zde najdete podrobný popis příjezdu do oblasti a souřadnice pro nejlepší parkování. Jsou doplněny fotografie většiny kamenů s půdorysem a podrobným popisem k jednotlivým směrům a také několik fotek lezeckých. Kvalitou zpracování a materiálem se může rovnat leckterému zahraničnímu průvodci.

titulní strana průvodce


Vesec


Autor: Jan Mastik
Rok: 2013, 2. vydání
Formát: sešit A5, 64 stran, barevný
Cena průvodce: 160,- Kč + případné poštovné

Více informací nebo objednávky na email: ondra@rocktrip.cz, průvodce seženete také na Šutru v Liberci a snad i na Lezci.

Článek z Bouldermanie na Lezci



Ondra Šnopl   [úpravy] 12:30 19.07.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 aháá14:00:14 19.07.2013
Vidííšš Ondro. A já si myslel, že to jsou kvaky jak cyp =) ale jak koukám na ty fotky, tak se tam asi vydám, když už mám toho průvodce =)
OndraH.odpovědět 

 Neválí se ještě někde jednička?15:16:00 19.07.2013
Fajn počin, už se na něj těším. Nevíte jestli se někde ještě neválí první vydání? Než jsem se rozkoukal, byl pryč.
 liborodpovědět 
 Re: Neválí se ještě někde jednička?15:53:56 19.07.2013
Jak říkáš, první vydání bylo rychle fuč. I proto jsme se rozhodli vydat druhý, aktualizovaný. Je v něm mnohem víc fotek, lepší orientace i pár nových směrů. Pokud bys měl zájem, stačí napsat meila a průvodce pošlu ;)
Ondraodpovědět 
  Re: Neválí se ještě někde jednička?16:17:35 19.07.2013
Jé to by byla paráda. Nebudeš dnes večer v Šutru? Rovnou bych si nechal věnovat i novýho ;-)
 liborodpovědět 

 praxe15:50:55 19.07.2013
je to pekna oblast, bejt dalsi zavody, prijedu :)
Jakej je rozdil mezi prvnim a druhym vydanim? kolik je tam veci navic? ma to smysl pro lidi co maj jednicku? opraveny chyby? predstavte si svet bez otazek... diky
Dannyodpovědět 
 Re: praxe16:04:46 19.07.2013
Mám rozdělanou novou i když menší hrubozrnou oblast, opět v okrajový části Liberce. Problém je, že není tolik času, abych to dotáhl do konce. Jak jsem psal v předešlé odpovědi, průvodce je přehlednější, jsou doplněny fotky k většině kamenů, opraveny chyby a doplněno pár nových směrů.
Ondraodpovědět 

 Průvodce19:22:40 19.07.2013
A nově je taky opět zprovozněna možnost online objednávky průvodce na blogu, který je věnován závodu ve Vesci a dění na bouldrech v okolí Liberce boulderingmania. blogspot.cz
Honzaodpovědět 

 super12:14:33 20.07.2013
Sa divim ze tu uz davno niesu otazky typu kde sa to sa okopirovat stahnut zdarma atd take to typicky ceskoslovenske. Uz si asi ludia uvedomuju kolko je za takym sprievodcom prace a ze tych par korun je jednoducho podakovanie autorom za cas a namahu ktoru vynalozili aby sa nam ostatnym liezlo pohodlnejsie :) Takze vdaka skvela praca! A kde sa to teda sa stiahnut? ;)
lkodpovědět 
 Re: super08:30:09 22.07.2013
lk ?? ty jsi z východu...
odpovědět 
  Re: super09:24:30 22.07.2013
Z dalekého :)
IKodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187679)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Osvícená Trhlina 5A Dehetnická Skála
Mary Poppins 7B Popova Skála
Pro Úsměv Našich Dětí 2 Dehetnická Skála
Pro Radost Našich Dětí 2 Dehetnická Skála
Zio Ulcera 7a Somplago
Nově komentované:
Olympiáda 10+/11- Súľov
Hradní Spára Direkt 10- Holštejn
Schiene Piegate 6b+ Val Pennavaire
Ninja 8A Komínky
Angloarab 8/8+ Lom Kobyla

 Nově v diskusi:
Staré lano/oplet | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh |

 Nové komentáře:
tvrďáci s tou klasifikací | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Progresivní nálepkovač | Re: Zoufalství progresivistů | Re: come on baby... | Re: Cesta na S | Re: Cesta na S | Re: překlepy nevadí | Re: Bokem |

 Kde to vře:
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
Expediční péřovka Montura Himalaya 2.0 | postupové jištění | Scarpa F1, vel. mondo 300 | Prodám goretexovou bundu Revolution Race | lezečky | Skyhook | Lyže Francie leden 26 | Dvě bouldermatky zdarma | Dětské lezečky Simond | Expresky |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1468 
 50 dní v divočině 
 1010 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1293 
 Andrea 
 1051 
 Ashima 
 860 
 Barkley Marathon 
 884 
 B.I.G. - světové prvenství 
 925 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 821 
 Gálfy - Horský život 
 777 
 Jak se staví ledovec 
 759 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1095 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 905 
 Lezci z Manína 
 923 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 822 
 Operace Nos 
 923 
 Plamen nikdy nezhasne 
 819 
 Pohlednice z konce světa 
 1052 
 Pomíjivost ledu 
 791 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 828 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 833 
 Rhapsodia Corcontica 
 816 
 Sama 
 983 
 Šampioni zlatého údolí 
 913 
 S lyžemi v oblacích 
 1062 
 Tenaya Traverse Challange 
 895 
 Tenkrát na východě 
 1064 
 Velká alpská silnice - 73 
 859 
 Za oponou velehor 
 1040 
 Zápasník Dee Dee 
 893 
 Životní výprava 
 927 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.