
Je to ostuda, článek z Pustiměře je u na světě a článek o prvním závodě letoního Tedon cupu zatím nikde. Je to ostuda, ale nikdo z nás není ádný psavec.
ádáme tedy tímto o omluvu za pozdní dodání naí kolektivní práce.
Jako kadý rok začaly přípravy na závody se začátkem týdne. Po dopravě leení ze kolního sklepení do tělocvičny se vichni nai mládeníci vrhli na chyty, které bylo jako kadý rok nutno sundat ze stěny a očistit. Tohoto úkolu se zhostili na výbornou (někteří na jedna mínus). Během týdne, u bez mládeníků, vznikaly během dohadování, přelézání i občerstvování závodní cesty pro dětičky i mláde do 16-ti let, kteří v sobotu kolem 8. hodiny kvalitně zaplnili tělocvičnu. Pro tentokrát jsme obtínost cest odhadli dobře, take mládeníci nekomplikovali rozhodování o nejlepích potřebou superfinálových cest. Snad jen nejmladí do 10-ti let a ti museli mít superfinálovky dvě. Holt, vdycky se najde někdo, komu podáte prst, a chtěl by celou ruku. No, na konec vechno dobře dopadlo a mohli jsme rozdávat ceny pro nejlepí. Výsledkové listiny jsou k mání na webu ČHS a myslím, e je není třeba nijak komentovat.
Po částečném uvedení tělocvičny do skoro původního stavu se spousta pořadatelů i pouhých přihlíejících vrhla na stěnu a pokoueli cesty mládeníků. Jejich funění a vzájemné povzbuzování nebylo pro tvrdou muziku z bajkových a frírajdových videí (které neúnavně promítal Vikoek) skoro slyet. Take nám závodnická atmosféra vydrela asi tak do osmé večerní. Pak Prdelinka usoudil, e u si způsobil dostatečné bandasky a vydal pokyn ke sladění nástrojů. Tím začal poněkud opoděný Horovalentýn, ale to u je na jiný článek.
To by bylo asi tak ve, jenom bych vás vechny poprosil po přečtení tohoto naeho výplodu o minutu ticha za zkyslej gulá. Několik málo astlivců, kteří ho jedli v nezkyslém stavu můou potvrdit, e se vydařil.
Dík, zdar za rok v Olomouci
Bin, úpravy Prdelinka
