LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
50.Barták 10022
51.Bardas 10004
52.Hebelka 9976
Bouldry:
50.Kohout 8900
51.Chochola 8853
52.Fišer 8850
Hory:
21.Tomasu 3348
22.Rojko 3282
23.Nešvera 3129

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5820 lezců
1187841 cest
Nové přelezy:
Anfang Ein 8A+
El Capitan 7c
Californic 8A
Vertigo 7c
Skurutí Bě Xb
Velur 9
Il Miglio 8a
Stone 8a
Metropolis 8a
America Og 7c

Stěny
Squash Arena Liberec - Liberec
Crux - Karlovy Vary
Stěna Holešov - Holešov

Prodejny
HUDYsport - Havířov
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dry Tool Cup Brno 2022

3.12.2022, pilíř u Brněnské přehrady

2. kolo Evropského poháru UIAA v ledolezení na obtížnost 2022/2023
2. kolo Českého poháru a MČR v ledolezení na obtížnost 2022

Už příští týden se v Brně uskuteční další ročník „Dry Tool Cup Brno“, tentokrát s ročníkem 2022. Pokud počítám správně, pak s ročníky realizovanými na stěně u Olympie by teoreticky mělo jít už o desátý ročník této akce v Brně.

Změnilo se toho hodně. Ze stěny u nákupního centra jsme „zasquatovali“ pilíř pod Brněnskou přehradou a díky nadšení řady lidí nejen z pořádajícího oddílu Lokomotiva Brno se nám postupně podařilo nakazit i řadu lidí ve vedení města Brna, Jihomoravského kraje, ČHS i UIAA. Takže díky těm všem, kteří pomáhají předložit letošní ročník se vší parádou, bez virózových srandiček a hlavně nám pomáhají posunout se zase o kousek dál.

Od letoška už tedy máme pilíř zcela a úplně oficiálně od města Brna zapůjčený. Podařilo se zas o kousek víc rozšířit prostor okapových desek a hlavně jsme zahájili úpravy povrchu pod pilířem, takže deštivo bez mrazu už nám rozhodně nebude vadit.
Termínem akce je letos první prosincová sobota 3.12.2022. Opět se můžete těšit na kvalifikační cesty, které jsou postaveny i pro ty, kteří s touto disciplínou začínají. Tři cesty TR, dvě cesty na prvním.

Ti dobří se rozřadí v horních partiích a užijí si naplno asi nejdelší finále v celém Evropském poháru. Teda pokud polezou dostatečně rychle. O to, aby jim to šlo ve finále s plánovaným zahájením po 17:30, se postará finále moderující Petr „Pítrs“ Martinec. No a atmosféru se, pevně věříme, postaráte vy, kteří dorazíte zafandit.

Po celou dobu závodu bude k dispozici vytápěný partystan s jednoduchým občerstvením.

Propozice závodu naleznete na www.drytoolcup.eu. Novinkou letos bude i vyhlášení kategorií U16, U19 a U21, takže pokud víte o někom, kdo se s motykama začíná ohánět i v tomto věku, tak přihlásit.

Přihlášky pro české závodníky, do UIAA registrace nahrajeme: https://docs.google.com/forms/.../viewform
Těšíme se na vás, za organizační tým HO Lokomotiva Brno

Zoban











































Zoban   [úpravy] 09:24 22.11.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Pepa námořník
 Databáze cest:
Všechny cesty (187796)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rocky Creed 9-/9 Súľov
El Capitanios 7c Kalymnos
Stone Monker 6a+ Kalymnos
Save The Planet 7a Kalymnos
Gideon 6b Droushia/Ineia
Nově komentované:
Angry Bird 7c+ Kalymnos
Hrabě Vrtba 8+/9- Mařenka
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Žabí Princ 5+ Nebušická Skála
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet |

 Nové komentáře:
Re: Duplicita | Pozor. | kňůůůů | Re: Duplicita | Duplicita | Re: Messner o Messnerovi | Pro starý a blbý | Re: ? | Re: Druhá | Re: ? |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (22)
MČR v boulderingu (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (5)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
Stáří neni pro sraby | fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva | La Sportiva Miura 41 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1501 
 50 dní v divočině 
 1036 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1326 
 Andrea 
 1082 
 Ashima 
 887 
 Barkley Marathon 
 903 
 B.I.G. - světové prvenství 
 957 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 847 
 Gálfy - Horský život 
 809 
 Jak se staví ledovec 
 789 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1130 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 932 
 Lezci z Manína 
 960 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 846 
 Operace Nos 
 957 
 Plamen nikdy nezhasne 
 846 
 Pohlednice z konce světa 
 1080 
 Pomíjivost ledu 
 823 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 849 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 863 
 Rhapsodia Corcontica 
 852 
 Sama 
 1009 
 Šampioni zlatého údolí 
 937 
 S lyžemi v oblacích 
 1093 
 Tenaya Traverse Challange 
 929 
 Tenkrát na východě 
 1089 
 Velká alpská silnice - 73 
 878 
 Za oponou velehor 
 1069 
 Zápasník Dee Dee 
 929 
 Životní výprava 
 960 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.