| | Evropský pohár v ledolezení Utrecht, Nizozemsko | Aneta Loužecká 3. | 
  Na 3. místě skončila včera naše Aneta Loužecká na závodě Evropského poháru v ledolezení na obtížnost v nizozemském Utrechtu. Vyhráli Francouz Virgile Devin a Nizozemka Marianne van der Steen.
 Jsem trochu zklamaná z chyby ve finále (nemohla jsem najít chyt 🤦🏼♀️), ale zároveň mám velkou radost za letošní první bednu! Ač závodnic je počtově méně, než vloni, konkurence je O HODNĚ silnější 🤯. Závody jsou hodně vyrovnané a stačí malá chybka a z místa na bedně jste prakticky poslední 😳, napsala Aneta ke svému výkonu na Facebooku.
 
Výsledky jsou zde:
uiaa.results.info 
Záznam závodu je zde (Aneta leze kvalifikaci v čase cca od 2:55:55 a finále od 6:03:45):
 
 
 
 | video Mariane van der Steen | 17:50:22 22.12.2021 |  | Doporučuju sjet videa té Holanďanky - nic pro sportovkáře ale na tradicionalisty dýchne pohoda z průstupu severky Eigeru, objevování Islandu, či různých srandaakcí ve spárách Evropy. Na Vimeo. |  |  | odpovědět  | 
 
 |