LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
4.Trojan 11956
5.Štípek 11769
6.Stribrny 11750
Bouldry:
4.Novák 10853
5.Stráník 10800
6.Pochman 10675
Hory:
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5820 lezců
1187735 cest
Nové přelezy:
Il Miglio 8a
Stone 8a
Metropolis 8a
America Og 7c
Victim Of 7b+
War For Te 7c/7c+
Via Dei Po 7b
Zrození Hv 9
Rêve 7C
Festa Fotr 7c

Stěny
Žlutá Kobra - Plzeň
A-ProSystem s.r.o. - Most
Boulder Hluchák - Šumperk

Prodejny
HUDYsport - Praha 2
HUDYsport - Karlovy Vary
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Plzeňáci v BB

Tak jsme se vypravily z Plzně za demarkační linii na východ do zóny osvobozené sovětskou armádou. Bylo nás tři: Hop, Luky a Martin zo Slovenka.

První dvě třetiny výpravy (L&M) vyrazily nejdřív na Brumlici, kde lezli do skoro roztrhání svých těl. Před pátou odpolední hodinou naštěstí lezbu ukončily a pelášily ke koni s Vaškem, kde měly sraz se třetinou zbývající.

Hop u koně opravdu náhodou tou dobou pobýval a tak nezbývalo než vyrazit hlebat BéBéčko, kde jsme měli sraz s Oliváčem. To (BB) jsme opravdu také náhodou po čase nalezli ( ale ještě bez Oliváče ) a tak nezbývalo než usednout ke stolu označenému HOP ( rezervačky fungujou naprosto multi %-ně) a začít jíst a pít co hrdlo ráčilo. Po lehkém posilnění jídlem i pitím ( zpětně reaguji na Lukyho, který kdys dávno odmítal Staropramen - Luky byl vůl, Staropramen je dobrej ) nezbývalo než bouldrovat do opětovného ( u Hopa prvního ) roztrhání veškerých těl našich. Je to tam fakt dobrý, něco takovýho by jsme u nás na západě taky potřebovali.

No a potom přišel Oliváč a zase jsme hodovali. Ukázali jsme Oliváčovi jak se u nás v Plzni rozlejvá pivo po stole ( neznal to, ale moc se mu to líbilo ), Martin vymyslel nový dyzajn ( čti: DESIGN ) na Hopův mobilní telefén, no skrátka byla spousta švandy...

Poté jsme se z hostitelem rozloučili ( bohužel zaplatit jsme museli sami ) a druhé dvě třetiny výpravy (H&L) spěchaly na vlak, který podle Hopa natuty jel asi 00:30. Vlaky samozřejmě už žadný ( asi do 4 ) nejezdily a tak jsme přespávali střídavě na nádraží, ve fakt dobrym rockovym klubu a pak zas na nádraží. Byla nám dobrá kosa a hop si stýskal, že je inženýr a ne bezdomovec. Pak jsme chvilku spali (H&L) ve vlaku, co už jel ( tam bylo zase moc vedro ) a ani jsme si nevšimly (druhé 2/3), že jsme přejeli (cestující ve vlaku) znovu demarkační čáru. Byl to fakt poučnej vejlet na východ Evropy a Hop už uvažuje o jeho zopakování.

Nevim, jak je teď Hopínovi, ale já mám krk zabalenej, kusem hadru, piju čaj a frkam do kapesníku. Už mně fakt nebaví ležet v posteli, a tak aspoň sedim zachumlanej v dece a snažim se podělit o své zážitky se zbytkem lezeckého světa.

Lezení a pití zdar, boulderingu obzvláště.

Luky   [úpravy] 21:27 09.12.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Noooo
Tak si představ, že já a ještě pár pražských lezců to máme obden, a někdy celý týden. BB je v tomhle nebezpečný.
Ale jinak vás tam všechny zvu, určitě mě tam potkáte, právě jsem se vrátil.
Čauves
Zapsal: Monroe, 00:58:03 10.12.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Pepa námořník
 Databáze cest:
Všechny cesty (187791)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Il Miglio Verde 8a Val Pennavaire
Platt In Drei Zügen IXc Labské Údolí - Levý Břeh
Snesitelná Lehkost-bez L.hrany 6B Hlavatice
Onde De Choc 7B Fontainebleau
Rêve De Pierre (assis) 7C Fontainebleau
Nově komentované:
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Graffiti 7C+ Loučovice
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet |

 Nové komentáře:
Duplicita | Re: Messner o Messnerovi | Pro starý a blbý | Re: ? | Re: Druhá | Re: ? | slevy ČHS | Re: ? | Re: ? | Re: To ČHS zrušil slevy svým členům na chatách |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (22)
MČR v boulderingu (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (2)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)

 Nově v inzerci:
Stáří neni pro sraby | fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva | La Sportiva Miura 41 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1498 
 50 dní v divočině 
 1034 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1324 
 Andrea 
 1081 
 Ashima 
 886 
 Barkley Marathon 
 903 
 B.I.G. - světové prvenství 
 956 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 845 
 Gálfy - Horský život 
 807 
 Jak se staví ledovec 
 784 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1126 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 931 
 Lezci z Manína 
 956 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 845 
 Operace Nos 
 956 
 Plamen nikdy nezhasne 
 844 
 Pohlednice z konce světa 
 1077 
 Pomíjivost ledu 
 821 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 848 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 861 
 Rhapsodia Corcontica 
 847 
 Sama 
 1008 
 Šampioni zlatého údolí 
 933 
 S lyžemi v oblacích 
 1090 
 Tenaya Traverse Challange 
 928 
 Tenkrát na východě 
 1089 
 Velká alpská silnice - 73 
 878 
 Za oponou velehor 
 1068 
 Zápasník Dee Dee 
 928 
 Životní výprava 
 959 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.