LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5820 lezců
1187692 cest
Nové přelezy:
Porno Ist 9+
Blow Job 7b+
Un Present 8a
Red Hot To 8A
Shoulder P 8A
La Belva 10-
Thor´s Ham 10-
Ragnarök 9+/10-
Akira 10
One Piece 11-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tendon Cup Olomouc

Je to ostuda, článek z Pustiměře je už na světě a článek o prvním závodě letošního Tedon cupu zatím nikde. Je to ostuda, ale nikdo z nás není žádný psavec.

Žádáme tedy tímto o omluvu za pozdní dodání naší kolektivní práce.
Jako každý rok začaly přípravy na závody se začátkem týdne.  Po dopravě lešení ze školního sklepení do tělocvičny se všichni naši mládežníci vrhli na chyty, které bylo jako každý rok nutno sundat ze stěny a očistit. Tohoto úkolu se zhostili na výbornou (někteří na jedna mínus). Během týdne, už bez mládežníků, vznikaly během dohadování, přelézání i občerstvování závodní cesty pro dětičky i mládež do 16-ti let, kteří v sobotu kolem 8. hodiny kvalitně zaplnili tělocvičnu. Pro tentokrát jsme obtížnost cest odhadli dobře, takže mládežníci nekomplikovali rozhodování o nejlepších potřebou superfinálových cest. Snad jen nejmladší – do 10-ti let – a ti museli mít superfinálovky dvě. Holt, vždycky se najde někdo, komu podáte prst, a chtěl by celou ruku. No, na konec všechno dobře dopadlo a mohli jsme rozdávat ceny pro nejlepší. Výsledkové listiny jsou k mání na webu ČHS a myslím, že je není třeba nijak komentovat.
Po částečném uvedení tělocvičny do skoro původního stavu se spousta pořadatelů i pouhých přihlížejících vrhla na stěnu a pokoušeli cesty mládežníků. Jejich funění a vzájemné povzbuzování nebylo pro tvrdou muziku z bajkových a frírajdových videí (které neúnavně promítal Vikošek) skoro slyšet. Takže nám závodnická atmosféra vydržela asi tak do osmé večerní. Pak Prdelinka usoudil, že už si způsobil dostatečné bandasky a vydal pokyn ke sladění nástrojů. Tím začal poněkud opožděný Horovalentýn, ale to už je na jiný článek.
To by bylo asi tak vše, jenom bych vás všechny poprosil po přečtení tohoto našeho výplodu o minutu ticha za zkyslej guláš. Několik málo šťastlivců, kteří ho jedli v nezkyslém stavu můžou potvrdit, že se vydařil.
Dík, zdar za rok v Olomouci
Bin, úpravy Prdelinka












Bin   [úpravy] 23:53 09.04.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Neznámí lezci ve 3. délce
Ostkante
 Databáze cest:
Všechny cesty (187785)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Waterfall 6b Leonidio
Boy On A Dolphin 6c Leonidio
Nutella 7b Le Trincee
Ino 6b Leonidio
Lockdown 7c+ Le Trincee
Nově komentované:
Dall´Alba Al Tramonto Direct 7b San Vito Lo Capo
Melquiades 6b+ Lumignano
Orient Express 7b+ Lumignano
Ninja 8A Komínky
The Last World 8- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet | Re: Terka je bůh | Re: Terka je bůh |

 Nové komentáře:
Fanda jede | Re: Druhá | Čupr baba | Re: ? | Re: ? | Re: ? | Re: Cesta na S | Re: ? | Re: překlepy nevadí | smekám |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (14)
MČR v boulderingu (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (6)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (2)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva | La Sportiva Miura 41 | Expediční péřovka Montura Himalaya 2.0 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1493 
 50 dní v divočině 
 1029 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1321 
 Andrea 
 1075 
 Ashima 
 884 
 Barkley Marathon 
 898 
 B.I.G. - světové prvenství 
 950 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 842 
 Gálfy - Horský život 
 800 
 Jak se staví ledovec 
 779 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1121 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 926 
 Lezci z Manína 
 953 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 839 
 Operace Nos 
 950 
 Plamen nikdy nezhasne 
 841 
 Pohlednice z konce světa 
 1073 
 Pomíjivost ledu 
 815 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 845 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 859 
 Rhapsodia Corcontica 
 844 
 Sama 
 1002 
 Šampioni zlatého údolí 
 929 
 S lyžemi v oblacích 
 1086 
 Tenaya Traverse Challange 
 924 
 Tenkrát na východě 
 1081 
 Velká alpská silnice - 73 
 872 
 Za oponou velehor 
 1065 
 Zápasník Dee Dee 
 924 
 Životní výprava 
 953 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.