LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5820 lezců
1187847 cest
Nové přelezy:
Aix, Zwei, 7B+
Anfang Ein 8A+
El Capitan 7c
Californic 8A
Vertigo 7c
Skurutí Bě Xb
Velur 9
Il Miglio 8a
Stone 8a
Metropolis 8a

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Film Boulder Fest 2006

Loučovice

Film Boulder Fest má za sebou první ročník, na kterém se o víkendu v Loučovicích pod Lipnem v jižních Čechách promítaly filmy o bouldrování. Krom české amaterské produkce zde byly i snímky z Polska, Francie a Itálie.

Neúspěšnějším byl tým kolem Karla Hegra. Jeho film zvoucí na další ročník Petrohradského padání vyhrál u diváků i poroty a navíc se lidem nejvíce líbila jeho fotka Pád z šestimetrového impozantního loučovického bouldru Concord.
Podrobné výsledky by se měly objevit na webu pořadatelů www.bouldering.cz.

Zde je pár reportážních foteček z povedené akce, na které se krom sledování filmů zejména bouldrovalo na loučovické žule a pak taky bavilo: (další hledejte na výše uvedených stránkách)


Místo srazu a posléze večerního promítání - kemp Modřín... uprostřed strůjce akce Míra Kadlec

foto by© Standa



Jeden z nejobleženějších kamenů Lotrando a cesta Zahnutý Melouny 6C

foto by© Standa



Mistři současní i budoucí (sektor Akrobat)

foto by© Standa



Stronghold 6C, sektor Nový svět

foto by© Standa



Někdo se i koupal, jiný se tomu divil...

foto by© Standa



Výstavka soutěžních fotek

foto by© Standa



Jedna ze soutěžních fotek

foto by© Karel Hegr



Vítězný tým přebírá jedno z ocenění

foto by© Standa



A noc byla dlouhá - univerzální umělec Petr Resch - zde muzikant, jinak herec (viz mj. vítězný film), autor spousty cest na Petrohradě i zde v Loučovicích ...

foto by© Standa

Standa   [úpravy] 23:20 14.05.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 poděkování19:41:46 15.05.2006
kde jsou všechny ty komentáře s vyjádřením díků Mírovi Kadlecovi a dalším organizátorům? Ke každýmu prdu milión zasvěcených poznámek a tady nic? Tak alespoň za sebe: díky chlapci a děvčata a Míro, tvůj film byl stejně nejlepší :))
rosťa štefánekodpovědět 
 Re: poděkování20:02:38 15.05.2006
Díky Rosťo.
Nowisodpovědět 
 Re: poděkování20:02:42 15.05.2006
Každej prd komentuje každej blb a vzhledem k tomu že tahle akce byla na blby chudá nikdo se neozývá.
Mírovi a lidem kteří mu pomáhají patří velký dík...to je jasná zpráva.
Čugo Jirous
 jirousodpovědět 

 ...20:32:19 15.05.2006
Supr akcicka...skoda jen, ze jsem vytuhl vecer tak brzo, heh. Diky Miro a kol. (Setkame se na Morave.)
Vencaodpovědět 

 nejlepší!!21:17:53 15.05.2006
jak už jsem psala na bouldering.cz tahle akce byla fakt povedená!! Báječný bouldery, kde si všichni zalezli, povětšinou příjemný lidi, luxusní videa i fotky (kterých se snad příště sejde víc..). Jenom to počasí v neděli trochu nevyšlo, ale aspoň ta sobota se podařila bez deště. Díky moc všem, co se podíleli na organizaci, bylo to vážně úžasný!!
Karina Bílkováodpovědět 
 Re: nejlepší!!21:46:17 15.05.2006
myslím že mnohem více lidí by dojelo kdyby to bylo jinde nez v jížních čechách. přece jen to je odevšat daleko..navíc třeba na takový sněžník(skoro)vede dálnice..jenze tady nic..
neznámí boulderistaodpovědět 
  Re: nejlepší!!22:28:23 15.05.2006
No né že by jsem to měl z Vých.Č. zrovna blízko a taky jsem dorazil. A vůbec nelituji. Byla to parádní akce a už se moc těším na další ročník. Ještě jednou velké díky organizátorům.
Hanesodpovědět 
  DALEKO?22:30:57 16.05.2006
DALEKO? Ja to mel 200km (s mezipristanim ve Vimperku), a dalo se to. A to nemluvim o holkach co tam jely pres 4 hodiny vlakem!!! Holky, respekt!
kuba S.odpovědět 

 Sněžník08:09:01 16.05.2006
Akce to byla určitě parádní, ale nevíte někdo, jestli bude letos něco i na Sněžníku???
Lugiodpovědět 

 Dík08:24:34 16.05.2006
I přes značnou destrukci mé tělesné schránky, která byla velmi dobře patrná při lezení jsem si akci maximálně užil a to díky parádně fungující organizaci a skvělým soutěžním příspěvkům a dobrejm lidem a...
Petr Reschodpovědět 

 další fotky13:53:27 16.05.2006
z této super akcie jsou na www.jusko.cz
Stipekodpovědět 

 díky16:05:06 16.05.2006
Jsem rád, že se vám Na našem prvním ročníku zalíbylo a budeme snažit, tímto stanovenou laťku příští rok trochu posunout výše. Díky všem, kteří mi pomáhali při přípravách a v kritické chvíli i zastoupili!!!

Oceňuji odvahu amatérských filmařů a fotografů, přijít se svou "kůží na trh", všem vám moc děkuju za vaše přízpěvky a doufám, že těm kteří se nevešli mezi první tři "V.I.P", byla tato akce velkou motivací pro další práci s foťákem a kamerou. Věříme, že se příští rok sejde opět dobrá parta a uděláme vše, abychom strávili příjemný večer.

díky
Miroslav Kadlec
prezident
Prezidentodpovědět 
 plk23:02:04 16.05.2006
Jenom paní z bufáče by jste měli malinko domluvit :)))))))
Mikeodpovědět 
  Re: plk19:24:34 17.05.2006
zařízeno... příště non stop.
prezidentodpovědět 
 Re: díky00:32:18 17.05.2006
Díky prezidente - vydařená akce!!! :-)))
Monroeodpovědět 

 Foto dne:

Pepa námořník
 Databáze cest:
Všechny cesty (187796)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rocky Creed 9-/9 Súľov
El Capitanios 7c Kalymnos
Stone Monker 6a+ Kalymnos
Save The Planet 7a Kalymnos
Gideon 6b Droushia/Ineia
Nově komentované:
Angry Bird 7c+ Kalymnos
Hrabě Vrtba 8+/9- Mařenka
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Žabí Princ 5+ Nebušická Skála
Degradace Hodnot VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Re: Chata Rysy a Terry | Chata Rysy a Terry | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Staré lano/oplet |

 Nové komentáře:
Re: Duplicita | Pozor. | kňůůůů | Re: Duplicita | Duplicita | Re: Messner o Messnerovi | Pro starý a blbý | Re: ? | Re: Druhá | Re: ? |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (22)
MČR v boulderingu (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (5)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
Stáří neni pro sraby | fedchenko glacier trek | Spolu lezení | Statická a dynamická lana | Spacák warmpeace | Práce | Garmin Fenix 7X | Lezení, stěna Ústí | Pohovky La Sportiva | La Sportiva Miura 41 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1501 
 50 dní v divočině 
 1037 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1326 
 Andrea 
 1082 
 Ashima 
 887 
 Barkley Marathon 
 903 
 B.I.G. - světové prvenství 
 957 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 847 
 Gálfy - Horský život 
 809 
 Jak se staví ledovec 
 790 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1130 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 932 
 Lezci z Manína 
 960 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 846 
 Operace Nos 
 957 
 Plamen nikdy nezhasne 
 846 
 Pohlednice z konce světa 
 1080 
 Pomíjivost ledu 
 823 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 849 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 863 
 Rhapsodia Corcontica 
 852 
 Sama 
 1009 
 Šampioni zlatého údolí 
 937 
 S lyžemi v oblacích 
 1093 
 Tenaya Traverse Challange 
 929 
 Tenkrát na východě 
 1089 
 Velká alpská silnice - 73 
 878 
 Za oponou velehor 
 1069 
 Zápasník Dee Dee 
 929 
 Životní výprava 
 960 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.