LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
27.Suchan 10532
28.Kolomazník 10516
29.Lebloch 10412
Bouldry:
27.Ďurech 9759
28.Obal 9703
29.Horáček 9700
Hory:
25.Petr 2960
26.Novák 2688
27.Chomová 2670

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192776 cest
Nové přelezy:
Periferie XIa
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+
La Bongada 8c+/9a
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c

Stěny
Lezecká stěna Sladovka Benešov - Benešov
LSJ - Javorník
Spolkový dům - Vlašim

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Frýdek - Místek
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jak je to s filmaři v Alkazaru v Srbsku? Vlevo by to mělo být OK

Doplněny aktuální fotky Jak to aktuálně vypadá v Alkazaru v Sbrsku u Berouna s filmaři a omezením lezení? Dle diskuse zde na Lezci je to v pohodě. Filmaři jsou jen v pravé části. Když se nenatáčí, lezení je omezeno prakticky jen na pár cestách.

Je to v pohodě, filmaři jsou vpravo v Alkazaru. Cca od cesty č. 30 (tady na Lezci) doprava je to ohraničené, ale když se nenatáčí, tak se tam dá lézt. Reálně je zabitých jenom pár cest přímo v tom koutě, jelikož tam stojí kus hradu, cituji z diskuse.

topo

Topo levé části Alkazaru, která by neměla být až cca po cestu č. 30 omezena


Průvodce na Lezci: Alkazar - Srbsko

A přikládám dvě starší fotky, kdy se kulisy stavěly:

Srbsko Alkazar filmaři

Filmaři v Alkazaru v Srbsku - foto: Milan Kameníček


Srbsko Alkazar filmaři stan

Filmaři v Alkazaru v Srbsku - foto: Milan Kameníček




Britští filmaři mají Alkazar pronajatý od června do konce listopadu. Točí zde několik záběrů historického seriálu Britannia z roku 46 před naším letopočtem.


Původní článek na Lezci:

V Alkazaru v Srbsku mají být od června do listopadu filmaři


Jaké máte zkušenosti s filmaři v Srbku vy? Máte aktuálnější fotky? Můžete mi je poslat (standa@lezec.cz), doplním je zde do článku.

Doplněné aktuální fotky:

Srbsko Alkazar filmaři první půlka srpna 2016

Filmaři v Alkazaru v Srbsku - foto z 1. půlky srpna 2016: Jirka Vančura


Srbsko Alkazar filmaři první půlka srpna 2016 2

Filmaři v Alkazaru v Srbsku - foto z 1. půlky srpna 2016: Jirka Vančura


Srbsko Alkazar filmaři první půlka srpna 2016 3

Filmaři v Alkazaru v Srbsku - foto z 1. půlky srpna 2016: Jirka Vančura

sth   [úpravy] 17:13 16.08.2016Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

  20:34:05 16.08.2016
Zahrazené je to od homole (včetně) až po cca. Medvědí Veverky (což je ta cesta č. 30). Oficiálně podle jejich nájemní smlouvy se nikde v tomhle úseku lézt nesmí. A když jsem to zkoušel ukecat na aspoň na jednu cestu na homoli, tak jsem nepochodil (mimo natáčecí den)...
Melmanodpovědět 

 Díky za koment + ještě jedno doplnění k filmařům14:10:52 17.08.2016
Díky za komentář a přidávám ještě jedno doplnění o situaci, které mi přišlo mailem: "Jak jsi psal cesty v levé části nejsou omezené, ale filmaři pod skálu cca linie 18-24 nahrnuli kameny, které jim překážely na volném prostranství. Takže pokud spadneš pod prvním borhákem, tak si koleduješ o smrťák."
 Standaodpovědět 
 Re: Díky za koment + ještě jedno doplnění k filmařům12:48:27 23.08.2016
smrtak od prvniho borhaku v Srbsku...?
odpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Revenge
 Databáze cest:
Všechny cesty (191560)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mirage 8b+ Datca
Scorpio 7c+ Datca
L'oasis 6b+ Datca
Flashword 8a+ Datca
L’illusionniste 8a Datca
Nově komentované:
4 Low 8C Valle Bavona
Sinter Synphonie 6b Leonidio
Savra Ext. 7b+ Leonidio
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
termín se používá i v průvodci | Štefánička bude zavretá | Re: Deratizace, | Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + |

 Kde to vře:
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)
Beauty of Aurina (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC v.44 | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 775 
 Někdy ano 
 785 
 Ne nepoužívám 
 816 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.