TOPlist


 LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Helé mami, horolezec. Jéé už tam neni!?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1152925 cest
Nové přelezy:
Merino Pan 7b+
Las Invasi 7a+
Rollito Mc 7c
El Castiga 7b+
Bona Minyo 7c+
Joguina Se 7c+
Peus De Mo 7a+
Mandragora 7b+
Anaconda 7c
Ballo Erot 7b+

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
Stěna GJW Prostějov - Prostějov
WallClub - Sezimovo Ústí

Prodejny
HUDYsport - Teplice
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Contest v BB

Přátelé velký okamžik je zde! Po Boulder Boji, se kterým jste se v Boulder Baru již seznámili minulý měsíc, je na řadě Boulder Contest! Přinášíme last info!

Boulder Contest je volně navazující závod na sérii Boulder Boj. Závod je jednodenní, zakončený vyhlášením vítězů, předáním cen a parádní after party! Takže:
Termín je jasný - středa 15.2., čas rovněž - od 15 hodin až do 21:45 přičemž tenhle time je důležitý, páč po jeho uplynutí systém zablokuje zápis a pustí se do výsledků, takže ho mějte na paměti.
Vyhlášení proběhne krátce po desáté a to následovně - oceněno bude prvních pět míst u mužů i u žen. Rozhodující bude počet bodů, který se vám podaří napříč kategoriemi nasbírat.
Aby nepřišli zkrátka ani ti, kterým nějaký ten bodík uteče, boulder je nepustí, noha se smekne, prsty zradí, co my víme, připravili jsme pro vás i cenu plovoucí. První pětka si na ni nešáhne a z ostatních vybere vítěze los. Losovat se bude lístek se zápisem přelezů, nevyhazujte jej tedy, nýbrž dopište jméno, odevzdejte jej po té co si zapíšete přelezy do pc a pak už se jen modlete;)
A aby toho nebylo málo, za to srandy kopec, proběhne i tombola - lístky do ní budou za lidových pět kaček, losovat se bude v rámci aftrošky, kterou nám zpříjemní svými hráčskými schopnostmi duo Jirka Lautner & Juráš Šefl. Kdo byl nedávno na Lautnovo promítání z Alžíru, ten tuší jak asi bude večer bude probíhat. Jistý, že bude veselo.
Důležitá poznámka je ta, že každý závodník zaplatí startovný v podobě vstupu čili 90Kč. Z čehož plyne že kdo chce závodit nechá permici či jinak zvýhodněný vstup výjimečně stranou.

Vaše Bebeso
Boulder Bar, U Výstaviště 11, Praha 7
...najdi si svou cestu!



Jan (BB)   [úpravy] 20:00 14.02.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 pařba21:39:46 14.02.2012
afterparty to zas bude v álejích nablito
majklodpovědět 

 Foto dne:
Kleine Buhne
Flosse Genosse, 8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (181177)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Figaflor 6c Siurana
Najúprimnejší Úsmev Generácie 6+ Dračia Dolinka
Anaconda 7c Pego
Teto 7a+ Pego
Quimera 6c+ Pego
Nově komentované:
Hromadný Hrob Low 8A/8A+ Bystřička
Souhvězdí Marmota 7C Hradby U Kozla
Hromadný Hrob Low 8A/8A+ Bystřička
Souhvězdí Marmota 7C Hradby U Kozla
Les Vzpomínek 7C+ Bor

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Food truck! | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
Re: výsledky? | Re: výsledky? | Re: výsledky? | Re: výsledky? | Imothep du sol 8B+ | fašismus | výsledky? | Re: Nominace | Re: Nominace | Legenda |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (27)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (13)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (8)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (7)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Seb Bouin: prvovýstup nejtěžší cesty v Číně El Gran Cabrón 9b (2)

 Nově v inzerci:
Krosna na dítě - Corazon Panda | starší průvodce | Deuter aircontact | Boty Scarpa Triolet GTX | Ústí a okolí | velky chyty/madla | Spantik | Prodám běžecké boty Asics Gel Fuji Attack 5 | Perova bunda PEAK PERFORMANCE | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1178 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1090 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 938 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 977 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 832 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.