LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Desátá rozhodne.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
33.Reich 10254
34.Chejn 10240
35.Duchoň 10231
Bouldry:
33.Majdloch 9528
34.Obal 9500
35.Oliva 9459
Hory:
22.Tomasu 3348
23.Lukeš 3282
24.Špás 3183

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174490 cest
Nové přelezy:
Empire Sta 7c
Krkavčí Ma 9+/10-
Královna O 7C
Kostěj 7C
Toy Story 9/9+
Maria Call 8A
Mokro Mezi 8A
Smeč 9+/10-
Otevřená N 8A+
Majster Ka 9

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Závěrečná olympijská kvalifikace v lezení od zítřka v Budapešti

s Adamem Ondrou a dalšími našimi +audio

Druhá závěrečná část olympijské kvalifikace v lezecké kombinaci boulderingu a obtížnosti začíná zítra za účasti čtyř našich včetně Adama Ondry v Budapešti v Maďarsku. Vedle Adama, který má největší šance na postup na olympiádu v Paříži, mají startovat ještě Michaela Smetanová, Martin Stráník a Eliška Adamovská.

"Ve hře jsou stále všichni naši čtyři sportovci, kteří si své místo na OQS vybojovali díky výsledkům v loňské sezóně. Nejlépe má do Paříže nakročeno Adam Ondra, který v závodu v Šanghaji obsadil 3. místo. Velmi solidní a nadějné postavení má také Michaela Smetanová, která byla v Šanghaji 22. Ale ani Martin Stráník a Eliška Adamovská ještě nemají definitivně zavřené dveře," píšou k závodu na Facebooku ČHS.

Zítra v 11:30 se začne kvalifikací v boulderingu, v pátek od 9:40 bude kvalifikace lezení na obtížnost, v sobotu je semifinále a v neděli finále.

Adam Ondra nám před závody poskytl audio vyjádření:




audio: Adam Ondra

Vedle toho se zde poleze samostatně olympijská kvalifikace v lezení na rychlost, v níž Česko zastoupeno není.

Program najdete zde:

olympics.com

Informaci ČHS před závody tady na Facebooku:



V dvoudílné olympijské kvalifikační sérii v lezecké kombinaci se soutěží o 12 míst pro muže a 12 míst pro ženy. Výsledky obou závodů se sčítají.

O první části olympijské kvalifikace jsme v květnu informovali zde:

Olympijská kvalifikace v lezení Šanghaj - finále: Adam Ondra bronzový

Standa Holec   [úpravy] 09:33 19.06.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 cool12:27:55 19.06.2024
Dobra banda! Tak at vam to doapdne!
joudaodpovědět 
 Re: cool17:57:57 19.06.2024
a himbajz, kde je nějaká tabulka, kolik maj teda teď bodů a kolik jich tak asi bude potřeba na to dvanáctý místo?
Joudováodpovědět 
  Re: cool08:53:31 20.06.2024
Když se vezmou v úvahu i omezené kvóty pro jednotlivé země, tak k postupu na OH by mělo stačit cca 50 bodů. Takže Adamovi (teď má 40) stačí i hodně podprůměrný výkon na úrovni 30. místa. Míša má myslím 19, takže by musela projít až do finále. Martin asi 5 a Eliška nic, ti by asi museli vyhrát.
Petrodpovědět 

 ..17:54:10 19.06.2024
Tak ella si zabouchla dveře už tak rok zpět, Martin ten to bere už jen jako zábavu a odreagování od písků, jediný kdo má šanci je ten Adam.. Aspoň že tam bude...
:Dodpovědět 
 Re: ..18:17:03 19.06.2024
A jak vidíš fotbal včera Ty experte?
odpovědět 
  Re: ..19:43:15 19.06.2024
No fotbal.. Lituji ubozaky, kteří sleduji věci jako fotbal hokej mma, tyhle sporty jsou ve srovnání s lezení asi něco jako výměna manželek nebo ordinace v růžové zahradě :D a IQ lidi sledujících je max hodnota jednoho poločasu nebo jedné třetiny.. Takže jsem expert jen na lezení, když tak se stačí zeptat :)
:Dodpovědět 
   Re: ..20:17:02 19.06.2024
Moudrost ještě nemáš, chlapče experte.
odpovědět 
   Re: ..13:27:07 24.06.2024
já teda nevím, ale jako lezec mě mnohem víc baví koukat na mma a fotbal, než na sportovní lezení :D
saxodpovědět 

 Foto dne:
Velká věž
 Databáze cest:
Všechny cesty (186060)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blocco 6/F 7B Arco
Rebuffat 6a+ Mont Blanc
Voie Madier 6b Ecrins
Skorpion 6b+ Pag
Transform The Norm 6c+ Pag
Nově komentované:
Severozápadní Cesta VIIb Drábské Světničky
Poslední Šiška 7+ Prokopské Údolí
Vzpomínky Na Černou Vránu VIIa Skály V Planém Dole
Poslední Šiška 7+ Prokopské Údolí
Cesta Pro špekouna V Bělá U Děčína

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Našla se peněženka v anglickém parčíku | Re: Našla se peněženka v anglickém parčíku | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Našla se peněženka v anglickém parčíku | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Re: Pravý x Levý | Re: hezky | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Pravý x Levý | Re: Zakaz ? | Re: Hezký |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (32)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (20)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2231 
 Ne 
 2461 
 Nevím 
 1683 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.