LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12800
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5787 lezců
1178164 cest
Nové přelezy:
Osama Du S 9/9+
Zakázané U 8A+
Krátká Kře 9+
Bušidó 9
Malej Bejk 9+
Kaskadér 7C
Velkej Bej 9
Morgan 7b+
Překvapivý 7B
Frankenste 9+/10-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rubrika inzerce rozšířena o liché věci

Do rubriky inzerce jsme přidali nový typ "Materiály - lichý pár". Vznikla na základě tipu čtenáře Honzy,  jako servis pro případ, že se vám z páru jedna věc ztratí nebo zničí:

"Píšu jako jeden z těch, kteří občas na horách přijdou o nějaký ten cajk (letos jsem např. ztratil haršajznu, zlomil hůlku a zničil mačku). Tak mě napadlo, že by lezec mohl být dobrá platforma pro další kategorii v inzerci - burza lichého párového vybavení (pro teleskopický hůlky ideální, ty láme každej a přitom se často z různých částí různých holí dá sestavit jedna funkční; haršajzny; vázání; možná i ty mačky; rukavice; bůhví, jestli ne i lezky a koneckonců vlastně i spolulezci). Jasně, že se na to dá použít i příslušná existující kategorie v inzerci, ale 1) spoustu lidí ani nenapadne, že by mohli prodávat/kupovat lichou rukavici a 2) lichý položky jsou v inzerci rozptýlený, na jedný hromadě mi to přijde přehlednější).
Nedělal jsem žádnej průzkum, ale tipuju, že by si taková rubrika svoje čtenáře našla (hlásím se jako první)."

Tak nová kategorie je hotova, pár prvních inzerátů je zadáno a nyní si může hledat další čtenáře :)

Lezec.cz   [úpravy] 07:22 05.03.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Ale jak?08:23:11 05.03.2008
Ahoj a děkuji za tuto práci pro nás.Jenže právě v inzerci mi tyhle kolonky /filtry/ nefungují.Nedokáže mi někdo poradit jak na to? Jde o to, že i po zadání filtru se nic nestane.Přitom vše ostatní mi na Lezci i jinde funguje dobře.Asi tedy je to jen v nastavení něčeho v mém PC.A přitom zrovna chci nabídnout lichou ponožku!Help please.
Martasodpovědět 
 Re: Ale jak?14:22:06 05.03.2008
Tu ponožku beru pošli ji faxem:-)
Koriodpovědět 
 Re: Ale jak?14:30:06 05.03.2008
Ahoj Maťas, to že se nic neděje je způsobeno tím, že máš vypnutý JavaScript, nebo používáš prohlížeč, který jej nepodporuje. Zkus napsat co používáš, ať nemusím z podpostele vytahovat křišťálovou kouli. Případně si zkus nainstalovat nějaký novější prohlížeč. Prý Firefox je dobrý.
 Liborodpovědět 
  Re: Ale jak?21:13:25 05.03.2008
Ahoj Libore!Ja mam asi Microsoft Internet Explorer, jestli toto myslis.Firefox jsem nainstaloval , ale nemam odvahu ho spustit jako vychozi, a tak porad nic.Dik za odpoved.M.
Martasodpovědět 
   Re: Ale jak?21:31:59 05.03.2008
Nemusíš mít FF jako výchozí abys jej mohl používat ;-). Zkus vyzkoušet některý z návodů (nenapsal jsi mi verzi) na zapnutí JavaScriptu .
 Liborodpovědět 

 .14:39:49 05.03.2008
Dobry napad. Doufam ze se tam z inzerce presunou i vsechny seznamovaci inzeraty.. Inzerci by se myslim dost ulehcilo =-) 
MB
odpovědět 
 Re: .09:33:31 16.04.2010
hlavně doufám že se tam přesunou seznamovací inzeráty z diskuze.
odpovědět 

 Foto dne:

Fesťák 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (186497)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Petra Homes 5c Kalymnos
In Dubio 6a Kalymnos
Climbing, The 2nd Best Thing E 6a+ Kalymnos
Germeknödel 6c -
Horní Varianta VI Teplické Skály
Nově komentované:
Slot Sitdown 6B+ Stanage Plantation
Cesta S Velkým L VIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Nordwand IXa Affensteine
Výhodnej Fucking 6- Česká Skála
Milanův Odkaz 5+ Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! |

 Nové komentáře:
Re: spadnu na žíněnku, dám si sušenku | Re: vyjadrenie JAMESu | Hezký | Re: Závody | Nove smery | Re: vysledky | Re: Vo svete | vyjadrenie JAMESu | Re: Ševčík | Re: Viktor |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (44)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk | Statická a dynamická lana | El Chorro | Krosna na děti Salewa Koala |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 110 
 50 dní v divočině 
 66 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 73 
 Andrea 
 75 
 Ashima 
 54 
 Barkley Marathon 
 89 
 B.I.G. - světové prvenství 
 72 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 79 
 Gálfy - Horský život 
 68 
 Jak se staví ledovec 
 64 
 JAMES - Století nad oblaky 
 83 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 75 
 Lezci z Manína 
 79 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 74 
 Operace Nos 
 69 
 Plamen nikdy nezhasne 
 60 
 Pohlednice z konce světa 
 70 
 Pomíjivost ledu 
 72 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 81 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 77 
 Rhapsodia Corcontica 
 73 
 Sama 
 82 
 Šampioni zlatého údolí 
 63 
 S lyžemi v oblacích 
 68 
 Tenaya Traverse Challange 
 72 
 Tenkrát na východě 
 71 
 Velká alpská silnice - 73 
 73 
 Za oponou velehor 
 95 
 Zápasník Dee Dee 
 73 
 Životní výprava 
 64 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.