LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
15.Bulička 11056
16.Danda 10908
17.Lukášek 10878
Bouldry:
15.Širůčková 10253
16.Indrák 10200
17.Pařík 10150
Hory:
20.Magič 3464
21.Tomasu 3348
22.Lukeš 3282

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5788 lezců
1178369 cest
Nové přelezy:
Malej Bejk 9+
Velur 9
Kriticky O 9+
Pilkománie 7C
Velur 9
Master Of 8A
Zakázané U 8A+
Zakázané U 8A+
Eisenvater 9/9+
Anarchodac 8+/9-

Stěny
Mariánské lázně - Mariánské Lázně
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř
Lezecká stěna Harcov - Liberec

Prodejny
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Jihlava
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

GRAND PRIX Holešovice

1.-2.6.2013

logoSlíbená aktualizace harmonogramu závodů a pravidla.

Kde: Lezecké centrum Holešovice
Co: kombinovaný dětský závod v lezení
Kdo bude závodit: Děcka od těch nejmladších až po šestnáctileté borce a borkyně.

Kategorie:

B Ročníky 1997 - 1999
C Ročníky 2000 a 2001
D Ročníky 2002 a 2003
E Ročníky 2004 a mladší

V čem se bude závodit: Lezení na obtížnost, Bouldering, Lezení na rychlost

Registrace: Startovné je 100,- za disciplínu. Zaregistrovaní do všech třech disciplín to mají za 200 celkem. Registrovat se můžete mailem na adrese info@stenaholesovice.cz

V přihlášce se budeme potřebovat dočíst jméno závodníka, rok narození , jméno oddíu či spozora a disciplíny ve kterých bude soutěžit.

Bankovní spojení pro platbu startovného: 6630197001/5500
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno, příjmení a rok narození závodníka.

Zájemce o přednášku (viz. program níže) prosíme o potvrzení účasti předem na registrační mail ať máme představu kolik vás bude. Účast na přednášce vás bude stát 100,-Kč

Vyhlašovat se budou jak celkové výsledky, tak jednotlivé disciplíny, takže i ti nejlepší z jednotlivých disciplín o své ocenění určitě nepřijdou.

O co se bude soutěžit: O prestižní Velkou cenu Holešovic

poháry




ilustrační foto


Plánovaný Program:

Sobota 1.6.2013
08:00 - 09:30 Registrace (pro předem nezaregistrované)
10:00 – 16:00 Závod v Lezení na obtížnost
16:30 Vyhlášení obtížnosti
16:30 – 20:00 Pauza na vycházky po Praze, návštěvy restaurací, nákupy a jiné bohulibé činnosti
20:00 – 21:30 Přednáška na téma Lezecký trénink dětí a mládeže se zaměřením na vliv tréninku na fyziologický vývoj dítěte.

Předskokana bude dělat Libor Hroza, který má letité zkušenosti s vrcholovým lezeckým tréninkem. Hlavní slovo si budeme mít tu čest poslechnout od MUDr. Olgy Dyrhonové, vedoucí lékařky dětské části Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství FN Motol pod vedením přednosty Prof.PaedDr. Pavla Koláře PhD.

Neděle 2.6.2013
09:00 – 14:00 Závod v lezení na rychlost a Bouldering
14:30 Vyhlášení Boulderu, Rychlosti a hlavně vyhlášení celkových vítězů

poster


Pravidla závodů:  GRAND PRIX Holešovice - pravidla

Další informace:

Závod je koncipován tak, že si mohou přijít zasoutěžit a hlavně zalézt jak úplní začátečníci, tak kotelníci pro které je 9+ pohodovou záležitostí

Závodní cesty připraví David Bobr Obročník a Jarda Macner.

Ze soboty na neděli je možnost přespat na stěně ve vlastním spacáku.






stenaholesovice   [úpravy] 10:28 16.05.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Parkování15:13:36 16.05.2013
Parkování pro účastníky akce, bude v areálu stěny bezplatné.  :-)
LRHodpovědět 

 Lezecký trenink dětí a mládeže15:20:47 16.05.2013
Od 20:00 v sobotu 1.6 se bude konat přednáška zaměřená na problematiku lezeckého tréninku dětí a mládeže. Zváni jsou všichni, které tato problematika zajímá. Více info v programu akce.
LRHodpovědět 

 Ubytování15:22:25 16.05.2013
Pro účastníky akce je ubytování na stěně ve vlastním spacáku zdarma. :-)
LRHodpovědět 
 Fotky19:33:13 16.05.2013
Fotky už maj historickou hodnotu. MČR 2005?
Míraodpovědět 
  Re: Fotky22:42:18 16.05.2013
2006 :-) děti měly největší radost z těch pohárů a věcné ceny jim byly celkem ukradené. A na to chceme navázat.
LRHodpovědět 

 Dodatečné info10:50:44 18.05.2013
Ahoj, měl bych pár dotazů k organizaci:

"Závodní cesty se lezou po barvách a s označenými stupy i chyty." Budou stěny prázdné jen se závodními liniemi, nebo nebo tam necháte cest více a závodní bude jen jedna z nich, tedy že děti polezou mezi spostou chytů, ale používat budou moci jen ty své?

"Finálovou cestu lezou dvě nejmladší kategorie D,E stylem Flash TopRope" Proč nelezou onsight z izolace i D a E?

"Při shodnosti výsledku ve finále i kvalifikaci rozhoduje dosažený čas finálového pokusu." Není to škoda, rozhodovat závody na obtížnost časem? I na ČP to nepovažují za šťastné řešení a zavedli to kvůli shodě s mezinárodnmi pravidli. Ale není pro děti lepší třeba superfinále?

Parkování - za areál považuješ jen to za branou, nebo i parkoviště naproti? Pokud jen za branou, kolik aut závodících se do areálu vejde při obvyklé obsazenosti areálu cizími auty?

Děkuji

Jirka





Jíraodpovědět 
 Re: Dodatečné info11:59:15 20.05.2013
Ahoj,
Profily nebudou prázdné, takže v profilu budou i jiné cesty. Nemusíte se ale bát, že by závodní cesty byly v přecpaných profilech kde by se dětem špatně orientovalo a navádělo je to používat chyty co k cestě nepatří. Rád bych aby to bylo něco jako zdravej funkční kompromis.

Izolace - Protože se mi malý děti nechce zavírat do izolace. Pro ně to má být hlavně zábava. U drtivé většiny z nich je nakonec úplně jedno jestli v cestě někoho viděly nebo ne. Nejedná se o žádný rankingový závod, takže to berem pro ty malý hlavně jako zábavu u který si můžou zazávodit. Z organizačního hlediska je to detail a nemám problém když si malý finalisti odhlasujou že chtěj do izolace je tam zavřít :)

Čas vs superfinále - Máme v plánu 3 kvalifikační cesty a finále, takže šance na shodnost výsledku je celkem malá. Mě se to s tim časem zamlouvá víc než když pak 50 lidí čeká až si dva borci daj superfinále. Naše ambice je postavit cesty tak aby na čas nedošlo.

Parkování je domluveno uvnitř za branou. O víkendu je tam celkem volno, takže kolem 20-ti aut by se tam mělo vejít na pohodu možná i víc. Auto se dá taky nechat u Holešovický tržnice odkud to je na stěnu 10 minut.

Zdar Bobr
Bobrodpovědět 

 Foto dne:
Koloseum
7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (186512)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lech 7B Bor
Zimny Lech 7A Bor
Misogynist 7A+ Ostaš
Untrvasrman IXb Skály V Kokořínském Dole
Eda Tonča 5a Kalymnos
Nově komentované:
Malej Bejk 9+ Josefovské Údolí
Lunar Impulse 6b+ Furkapass
Honeymoon 6b Furkapass
Kriticky Ohrožený Druh 9+ Porúbka
Baf Se! IXb Příhrazy

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! |

 Nové komentáře:
Finále | Re: Adam go for IT!!! | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Adam go for IT!!! | Re: vyjadrenie JAMESu | Švec + Hvizdák |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (58)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk | Statická a dynamická lana | El Chorro |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 122 
 50 dní v divočině 
 73 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 83 
 Andrea 
 82 
 Ashima 
 63 
 Barkley Marathon 
 98 
 B.I.G. - světové prvenství 
 84 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 87 
 Gálfy - Horský život 
 73 
 Jak se staví ledovec 
 67 
 JAMES - Století nad oblaky 
 93 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 81 
 Lezci z Manína 
 90 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 79 
 Operace Nos 
 78 
 Plamen nikdy nezhasne 
 70 
 Pohlednice z konce světa 
 77 
 Pomíjivost ledu 
 81 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 86 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 85 
 Rhapsodia Corcontica 
 77 
 Sama 
 85 
 Šampioni zlatého údolí 
 78 
 S lyžemi v oblacích 
 78 
 Tenaya Traverse Challange 
 83 
 Tenkrát na východě 
 76 
 Velká alpská silnice - 73 
 84 
 Za oponou velehor 
 112 
 Zápasník Dee Dee 
 85 
 Životní výprava 
 74 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.