LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7752

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5773 lezců
1175171 cest
Nové přelezy:
Pudzinoty 8A/8A+
Desperado 10-
Rote Kante 10-
Red Zone 10-
Dvergtroll 8a+
Nordic Flo 8c
Dynamisch 9+/10-
Off The Sy 8A
Gaucho 8b
Silikóza V Xb

Stěny
Masacre Room - České Budějovice
Eset Centrum - Praha 2
Skatepark - Jablonec Nad Nisou

Prodejny
HUDYsport - Praha 6
HUDYsport - Havířov
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti

Bronzovou medaili vybojovala včera naše Aneta Loužecká ve finále závodu světového poháru v ledolezení na rychlost ve švýcarském Saas Fee. V mužích naši skončili v kvalifikaci: Matyáš Lienerth 29., Jan Mikel 30. a Pavel Motal 44.

Anetin komentář na Facebooku:



Dnes odpoledne pak závod pokračoval ledolezením na obtížnost, v němž Aneta skončila na prvním nepostupovém místě v kvalifikaci 17. V obtížnosti mužů byl pak Matyáš Lienerth 44., Radek Lienerth 56., Jan Mikel 67. a Pavel Motal 77.

Výsledky jsou zde:

iceclimbing.sport

Standa Holec   [úpravy] 20:13 25.01.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 :-)13:56:24 27.01.2025
Hezký a gratulace!
MModpovědět 

 jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost12:15:53 06.02.2025
Pustil jsem si nějaký video; je to jasný - sport má logickej předobraz v horolezci, kterej je rychlej a tudíž i bezpečnej, protože nezatmí na túře a chatár mu ještě vydá večeři.

Ale myslím, že by tenhle sport získal vyšší diváckou atraktivitu, kdyby se lezlo na flash a časomíra by vypla až ve chvíli, kdy by lezec, toho času již na zemi, cvakl poslední šroub, kterej po cestě dal (pokud se tedy zdržoval jištěním), na sedák. Přičemž předání medailí im memoriam by bylo vyloučeno.
honzaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (186152)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blocco 2/B 6C Arco
Blocco 9/A 6B+ Arco
Blocco 8/C 5C Arco
Blocco 8/B 5C Arco
Blocco 8/A 5B Arco
Nově komentované:
V Dobré Společnosti 6 Solvayovy Lomy
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand
Okupanti Z Ráje Xc Adršpach
Okupanti Z Ráje Xc Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Samizdat | Samizdat | Re: Zakaz ? | Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (35)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
campus, posilovací deska | Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2270 
 Ne 
 2502 
 Nevím 
 1711 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.