LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7752

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5773 lezců
1175067 cest
Nové přelezy:
Dynamisch 9+/10-
Off The Sy 8A
Gaucho 8b
Silikóza V Xb
Teza 9-
Mystic Rev 7c
Action Dir 11
Jasná Páka XIb
Murarz III 9+
Chaucroute 8a

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Z Českého Ráje až do Himalájí

smallHorolezecký oddíl Lysá nad Labem v letošním roce pořádá pro veřejnost projekci filmů a fotografií. Tříhodinový program je rozdělen do tří částí.

První část bude zaměřena na lezení na skalkách na včetně legendárního výstupu na Kobylu nebo Kouřové cesty VIIb v Českém ráji. Druhá část bude věnována výstupům ve středních horách obsahující výběr klasických výstupů ve Vysokých Tatrách, zimní Matterhorn, extrémní prvovýstup na severní stěnu Eigeru a Cima Grande, výstup ledovci Aljašského hřebene a průstup Bezengijskou stěnou na Kavkaze. Třetí část bude zaměřena velehorám a expedicím na Pamir, do jihoamerických And a Himalájí.

poster



Akce se uskuteční 30.10.2012 od 19.00 v místním kině v Lysé nad Labem. Všichni návštěvníci obdrží zdarma časopis Lidé a Hory a na závěr proběhne slosování o věcné ceny. Vstupné je dobrovolné. Věříme že průřez pestrou historií našeho oddílu zaujme nejen "skalní" příznivce hor, ale i širokou veřejnost z Lysé nad Labem i okolí. Více informací najdete na www.holysa.cz/30let.

HO Lysá   [úpravy] 10:12 15.10.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kouřová cesta?15:57:42 15.10.2012
Kouřová cesta 7b v Českém ráji? Buď je to nějaká novinka či hodně dobře schovanej špek kdesi v Zámecký rokli nebo Klokočkách, nebo zase někdo leze víc prstama po klávesnici než po skalách a má na mysli Kouřovou stěnu VIIb (RP VIIIc) od Josky Smítky na Daliborku (http://www.lezec.cz/cesta.php?key=3732).
Pólodpovědět 
 Re: Kouřová cesta?16:39:13 15.10.2012
Jo, asi tam měli chybku, opravil jsem to.
 martanodpovědět 

 diky !11:32:58 31.10.2012
rad bych podekoval za podarenou akcicku. Skromny povidani o nebycejnych vykonech, tak to maji mazlicci radi.
Diky !
Michaelodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (186125)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand
Gladiator IXb Grosser Zschand
Nedrž Se Toho! VII Chléviště
Normální Cesta III Chléviště
Údolní Stěna IV Chléviště
Nově komentované:
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand
Okupanti Z Ráje Xc Adršpach
Okupanti Z Ráje Xc Adršpach
Okupanti Z Ráje Xc Adršpach
Chaucroute Et Vieilles Croutes 8a La Saume

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? | Re: Agostino | Agostino | Cesta |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (34)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2264 
 Ne 
 2499 
 Nevím 
 1706 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.