LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
33.Reich 10254
34.Chejn 10240
35.Duchoň 10231
Bouldry:
33.Majdloch 9528
34.Obal 9500
35.Oliva 9459
Hory:
20.Cibulka 3582
21.Magič 3464
22.Tomasu 3348

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174502 cest
Nové přelezy:
Empire Sta 7c
Krkavčí Ma 9+/10-
Královna O 7C
Kostěj 7C
Toy Story 9/9+
Maria Call 8A
Mokro Mezi 8A
Smeč 9+/10-
Otevřená N 8A+
Majster Ka 9

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Magnus Midtbø a Adam Ondra lezou po hraně mostu

Čtvrté a závěrečné video z návštěvy u Adama Ondry, které zveřejnil norský top lezec Magnus Midtbø, je ze společného lezení po hraně na betonový dálniční most u Brna za bouldrových 8B.

Hrana byla poprvé vylezena knězem Ivo Davidem v roce 2002 a Adam Ondra ji zopakoval před dvěma lety. Video z jeho přelezu patří k nejsledovanějším na Adamově Youtube kanálu.

Zde je nové video o Magnuse:



Video o Adamově přelezu hrany z ledna 2020 najdete v článku zde:

Adam Ondra: Road to Tokyo # 47 - The Best Boulder Ever Built



Standa Holec   [úpravy] 09:32 25.11.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Bezďáci08:51:09 26.11.2021
Dva světoví lezci pod hnusným mostem. Tak nějak mě napadlo, že lezení zůstalo ještě normálním sportem bez fanglí byznysu a společenského pozlátka. Zatím, zatím...
Richard LBodpovědět 
 Re: Bezďáci18:05:49 28.11.2021
No mě to zase napadá úplně obráceně. Pár stovek tisíc shlédnutí nějaké ty prachy hodí, tak už i špičkoví lezci točí podobné kokotiny. Aneb komerce a prachy vládnou světem.
odpovědět 
 Re: Bezďáci07:45:10 29.11.2021
Magnus má na youtube přes milion "followerů", takže z točení videí má slušné živobytí. Lezení si prošlo přirozeným vývojem. Z okrajového sportu se postupně stal standardní sport, kde si na své přijde i komerce a business. Sice ne v takovém měřítku jako ve fotbalu, ale je to přirozený vývoj, navíc když se stal olympijským sportem. To je prostě fakt, ať už se to někomu líbí nebo nelíbí.
.odpovědět 

 Foto dne:
Velká věž
 Databáze cest:
Všechny cesty (186063)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Jednoznačně Rimming VIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Blocco 6/F 7B Arco
Rebuffat 6a+ Mont Blanc
Nově komentované:
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Severozápadní Cesta VIIb Drábské Světničky
Poslední Šiška 7+ Prokopské Údolí
Vzpomínky Na Černou Vránu VIIa Skály V Planém Dole

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Našla se peněženka v anglickém parčíku | Re: Našla se peněženka v anglickém parčíku | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Našla se peněženka v anglickém parčíku | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Levý břeh | Re: Zakaz ? | Re: Pravý x Levý | Re: hezky | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Pravý x Levý | Re: Zakaz ? |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (32)
Pinch od Edelridu (20)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (19)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2232 
 Ne 
 2461 
 Nevím 
 1683 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.