LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
7.Mokroluský 11596
8.Nespoutaný 11528
9.Stráník 11502
Bouldry:
7.Jungling 10628
8.Pochman 10625
9.Danda 10506
Hory:
3.Groš 7752
4.Rojko 7592
5.Zaoral 6678

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5773 lezců
1175394 cest
Nové přelezy:
Podstata Xc
Okupanti Z Xc
Spritztour 9-
Ticho Po P Xb
Independer Xb
Země Pro S 9+/10-
Vollkasko 10-
Liga Výjim 9
Ippolito 10-
Merci Beau 9+/10-

Stěny
Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210
Olympia - Brno - Modřice
Boulderbar Flamendr - Kadaň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Liberec - Liberec 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vyzkoušejte si něco nového

Na Lezci proběhlo už plno diskuzí o lezení na rychlost a přitom spousta "zasvěcených" si tuto atraktivní disciplínu nikdy nevyzkoušela!


Proto si vás dovoluji pozvat na Mistrovství ČR v lezení na rychlost, konaném 23. května 2004 v Novém Boru. Jistě kvalitní cesty pro vás připraví Kairat Rachmetov (mistr světa v této disciplíně) a o skvělou atmosféru se postarají organizátoři z TJ Jiskra Nový Bor. Možná pro mnohé bude překvapením, že tato  lezecká disciplína byla zařazena do programu MEZINÁRODNÍCH SVĚTOVÝCH SPORTOVNÍCH HER, konaných v příštím roce v Německu. A tvrzení, že lezení na rychlost je pro ty co neumějí lézt, snad vyvrátí fakt, že jeden z nejlepších rychlolezců TOMAS OLEXY patří ke světové boulderingové špičce.

Přestaňme diskutovat a pojďte si zazávodit!

Rebel   [úpravy] 22:12 10.05.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 obtiznost?11:57:48 11.05.2004
Chtel jsem se zeptat, jak jsou cesty pri lezeni na rychlost narocne, co se tyka obtiznosti a take jak jsou dlouhe, nikde jsem to poradne nenasel. A zda ma vubec smysl se na takove zavody prihlasovat, kdyz jsem jeste nemel moznost si to nikdy predtim vyzkouset.Diky za informace Honza
Honzaodpovědět 
 Re: obtiznost?14:50:47 11.05.2004
Cesty na rychlost jsou stavěné tak,aby je většina lezců vylezla,délka je daná výškou stěny,kromě lezení stropů,chyty jsou spíše větší ,přešahy dynamické,dá se trénovat na jakékoliv stěně stačí si vybrat nebo upravit vhodnou cestu.jakub
odpovědět 
  Re: obtiznost?13:26:06 16.05.2004
Jasné,že si treba vyskúšať aj túto časť lezenia.
Netreba haniť, ale dokázať,že aj to ide keď sa chce. Veď dajme deťom aj sebe radosť zo športu!!!
Veď sa bohužiaľ vytráca!
Saxanaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (186187)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levá Hrana - Extension 6B+/6C Skalky Za Aritmou
Z Roští 5 Skalky Za Aritmou
Chronická Diagnóza 5 Skalky Za Aritmou
Venušiny Kudličky III Chléviště
Inženýr Čerpadlo VIIc Chléviště
Nově komentované:
V Dobré Společnosti 6 Solvayovy Lomy
Berührung 9- Frankenjura
V Dobré Společnosti 6 Solvayovy Lomy
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Samizdat | Samizdat | Re: Zakaz ? | Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (36)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Adr spolu lezení | campus, posilovací deska | Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2279 
 Ne 
 2511 
 Nevím 
 1720 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.