LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
18.Šofránko 10878
19.Vlk 10868
20.Smetanová 10838
Bouldry:
18.Nespoutaný 10025
19.Košťál 10000
20.Šípek 10000
Hory:
5.Skopec 7324
6.Zaoral 6678
7.Černý 6626

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174552 cest
Nové přelezy:
Ledové Krá 8A
Hlasy Ze Z Xc
Kamenné Mo 7C
Baby Besti 7C+
La Pecora 8A
Grinnonno 7C+
The Green 7C+/8A
Unendliche 7C+/8A
Octopussy 8A
Body Count 8A+

Stěny
Crux - Karlovy Vary
Klub Dubina - Litoměřice
ZŠ Choceň - Choceň

Prodejny
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Informace pro prvovýstupy v oblastech OVK Labské pískovce

1. Seznam správců a oblastí OVK Labské pískovce na webu ČHS - Skalní oblasti.

2. V oblastech: Hřensko, Vřesová Dolina, Jetřichovice, Tokáň, Kyjovské údolí, Brtníky, Všemily, Srbská Kamenice, Chřibské hory a okolí. Povinnost ohlásit předem prvovýstup správci daný oblasti, který bude informovat zda je zapotřebí povolení NPČŠ nebo sdělí podmínky pro prvovýstup. Neohlašený prvovýstup v uvedených oblastech bude zrušen! V oblastech Labské Údolí na Pravém a Levém břehu, Bělá a Mařeničky se předem prvovýstup nemusí nahlašovat správcům oblasti.
3. Ve všech oblastech OVK Labské pískovce je povinnost po provedení prvovýstupu nahlásit formou protokolů správci daný oblasti do konce roku, kdy byl prvovýstup proveden. Jinak prvovýstupce ztratí autorství!
4. Do konce dubna 2010 prosím prvovýstupce oblastí OVK Labské pískovce, aby podali správcům oblastí protokoly cest předchozích let,pokud nepodali, pak prvovýstupce ztratí u cesty autorství. Netýká se to oblasti Labského Údolí Pravého a Levého břehu, tato uzavírka nahlašování prvovýstupu byla do konce února (prvovýstupci byli informováni weby a maily). V novém průvodci na Labské Údolí, který pravě vyšel, jsou všechny cesty co byli nahlášeny a schváleny. Pokud cesta v průvodci je uvedena bez autora prvovýstupu, nebyl nahlášen nebo se k němu nikdo nehlásí několik let! Tyto opatření nahlašování prvovýstupů je z důvodu evidence cest v oblastech OVK Labské pískovce.
Jan Pleticha

Jan Pleticha   [úpravy] 06:21 02.04.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Kozí štít
Slanění z Kozího mnicha
 Databáze cest:
Všechny cesty (186068)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Baby Bestiale 7C+ Val Masino
La Pecora Nera 8A Val Masino
Grinnonno 7C+ Val Masino
The Green Man 7C+/8A Val Masino
Anatomie Mravence VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Nově komentované:
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Severozápadní Cesta VIIb Drábské Světničky
Poslední Šiška 7+ Prokopské Údolí
Vzpomínky Na Černou Vránu VIIa Skály V Planém Dole

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh | Re: Zakaz ? | Re: Pravý x Levý | Re: hezky | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (32)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2235 
 Ne 
 2467 
 Nevím 
 1687 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.