LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
48.Kubíček 10031
49.Černík 10031
50.Y 10025
Bouldry:
48.F 8906
49.Kohout 8900
50.Kalvas 8900
Hory:
2.Y 8001
3.Groš 7968
4.Rojko 7592

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5771 lezců
1174801 cest
Nové přelezy:
Waliserne 7b+
Ticho Po P Xb
Fuck Capit 9-
LSD 9/9+
Chasin´ Th 9
Speedy Gon 9
Brillefin 7b
Osambabosa 8a
Tuzex 9+/10-
Křečové Ží 7C+

Stěny
A-ProSystem s.r.o. - Most
Nový Jičín - Nový Jičín
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Jablonec nad Nisou

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Bolku, tys vyměk
Takovej zkušenej HOROlezec, co se jistí za provázky s uzlíkem na konci, který dává do puklinek ve skále ( a ledu ) a na hrůtečky, na který se ani nepostavíš a von vycouvá z cesty, když tam má nejty. No toto...
Zapsal: Luky, 21:35:03 02.05.2001
 Sníh na Kajtru
Bolku, taková blbá otázka. Je tam nahoře ještě sníh? Nebo už je Kajtr v pohodě.
Zapsal: Azbest, 07:04:13 03.05.2001
 Poznamka do pruvodce
Bolku, je to dobra poznamka cestu jsem take lezl a tohoto mista jsem si vsiml.
Ja tenkrat proklinal hlavne ten strom ( tezsi je to nahore ) pripraveny na me pozadi.
Nemci v drtive vetsine nase stranky nectou, tak nam nezbyva nez cekat, jestli je to napadne s tim neco udelat. Kazdopadne Hop by mohl soupnout do pruvodce poznamku k teto ceste, ze druhy borhak je spatny.
Zapsal: JirkaS, 09:53:34 03.05.2001
 for azbest
Nemusiš mit strach po sněhu neni na Kaitru ani památky. My jsme měli téměř letni počasi a taky se všichni řádně opekli. Nepříjemné je, že cely Reisenblock je obehnaný pruhovaným "mlíkem" a několik přirodních zachranců streží klidný spánek sokola stěhovavého což znamená zákaz lezení na této skále. Jejich blokáda bude trvat až do 30.6. tak ji respektujme a doufejme, že se sokol neusadí ještě na nějaké jiné skále.
Zapsal: bolek, 15:56:05 03.05.2001
 MhMBVSvUoTkIpyR
Podle toho, jak jste mi vypre1věli, že oslava byla bujare1, tak ty fotečky jste dělali na zače1tku, že? Moc pěkne9, určitě sem vložte dalšed fotečky, ať mohu ste1le špehovat a koacht se.
Zapsal: PXNpESVOOu, 23:18:30 13.08.2012
 eTtOhuBBp
Mysledm, že každfd,kdo na tyto stre1nky choded,nečeke1 jen ne1znaky,re1d se podedve1 na realitu,a zda někoho vedc potěšed jemně sešlehanfd zadeček na 1.fotce nebo ře1dně vyacplenfd na fotokole1ži,je věced ne1zoru či vkusu, důkazem jsou předchozed kriticke9 komente1ře k nekvalitned, me1lo důrazne9 pre1ci exekutora. A zavředt nebo si vybrat jine9 spank stre1nky me1 možnost každfd...To same9 plated o poveddke1ch, v jedne9 je sotva jeden-dva vfdprasky, jine1 se jimi hemžed.... cenzura už tady jednou bylaJarda
Zapsal: GFPKfmEjFoIaw, 12:27:05 16.01.2013
 wEROUElElXGdIiJqMSy
VK7a8o I really enjoy the blog article.Really looking forward to read more. Want more.
Zapsal: GRXabzQrAekPsKak, 19:22:44 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Abissi
Lo scolaro, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (186107)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Abacab 7a Roca Aguilera
železný Oř VIIIa Bělá U Děčína
Sergej VIIc Bělá U Děčína
Bardotka VIIb Bělá U Děčína
Predátor VIIIb Jetřichovice
Nově komentované:
Jurský Park VIIIa Bělá U Děčína
Der Grosse Wahnsinn 9/9+ Frankenjura
Der Grosse Wahnsinn 9/9+ Frankenjura
Busillis 6a+ Crepe De Oucera
Čertovina VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? | Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (34)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (11)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2258 
 Ne 
 2493 
 Nevím 
 1705 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.