LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
32.Čech 10256
33.Kubíček 10215
34.Chejn 10208
Bouldry:
32.Jurečka 9450
33.Kollár 9450
34.Oliva 9409
Hory:
24.Opice 2510
25. 2332
26.Halašta 2307

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5855 lezců
1202099 cest
Nové přelezy:
Enoteca Ra 7b
Nosioi 7b
Urychlovač Xb
Schnakenpe 9+/10-
F3000 8A
Big Sur 7C+
Bez Fakáče 7C
Nalgene 7C
Sturmtrupp 7b
Turkish Ai 10-

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
Šutr - Liberec 17
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
Rock Point OC Olympia - Brno
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezení v Sasku - chyba tisku

Šťastní majitelé knížky Lezení v Sasku, by si měli zkontrolovat listy následující po str.147. V několika výtiscích jsme objevili stejnou výrobní chybu - chybějící a zpřeházené stránky. Protože jde ve všech případech o stejnou chybu, bude ve více exemplářích. Váš prodejce Vám ji samozřejmě bez řečí vymění.

PeS   [úpravy] 16:00 28.01.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 a jakou?22:54:24 28.01.2008
a jakou chybu? co mame konkretne hledat?
Hraběnkaodpovědět 
 Re: a jakou?09:34:16 29.01.2008
Taky by me zajimalo co je tam za chybu -- ale vzhledem k tomu, ze jsme nic nenasli, tak to bude asi OK.. :)
Maxodpovědět 

 Jojo...01:47:25 29.01.2008
Taky tu mám jednu s vadou. Jen si vzpomenout a najít si čas ji zajít vyměnit...
Kretenodpovědět 

 ????????????07:09:45 29.01.2008
Ta knížka se dá někde koupit? V širokém okolí na název této knihy knihkupci reagují pokrčením rameny.
odpovědět 
 Re: ????????????07:58:09 29.01.2008
Co třeba přes internet?
http://www.zbozi.cz/?q=lezen%C3%AD+v+sasku
odpovědět 
 Re: ????????????10:41:18 29.01.2008
nakladatelství Freytag & Berndt, budova bývalého Rudého práva Na Florenci, budova C, 2. patro (blbě se to hledá), 808 Kč

http://www.freytagberndt.cz/index.php?pg=titul&titul=2365
Kubaodpovědět 
 Re: ????????????18:53:36 29.01.2008
Mají ji skoro v každém Hudy sportu, nebo zkus ty knihkupectví, kde krčí rameny. Mohli by ti ji objednat, obchodní zástupci vydavatele ji nabízejí. Nebo pak velká knihkupectví.
odpovědět 
 Re: ????????????18:54:00 29.01.2008
Mají ji skoro v každém Hudy sportu, nebo zkus ty knihkupectví, kde krčí rameny. Mohli by ti ji objednat, obchodní zástupci vydavatele ji nabízejí. Nebo pak velká knihkupectví.
odpovědět 

 Chyba ...11:58:18 29.01.2008
Stačí zkontrolovat od str.147 číslování pár následujících stránek. Pokud máš chybný výtisk, hned Tě to uvidíš. Kniha je k dostání taky v KIWI v Jungmance www.kiwick.cz, můžeš ji (zkontrolovanou) dostat i poštou.
PeSodpovědět 
 Kde ji koupíš12:50:36 29.01.2008
I v Hanibalu na Korunní dva bloky nad nám. Míru
Gejzaodpovědět 

 dotaz07:45:01 30.01.2008
knihu jsem dostal bez niceho a ani uz nemam sanci nekam donest :-( je nejaka moznost vymeny ?
tomikodpovědět 
 Re: dotaz13:00:03 30.01.2008
Určitě jo, buď ji dones do obchodu, kde jí mají na skladě, nebo přímo do Freytagu.
PeSodpovědět 

 Pozn. autora18:30:19 30.01.2008
Potvrzuji, že se mi jeden kus s chybou také dostal do ruky. Vada spočívala v tom, že na místo jednoho archu byl v knize jiný dvakrát. Jeden arch rovná se šestnáct stran. Výměna u Freytagu by neměla být problém. Jinak je to ale škoda a i když za to nemohu, omlouvám se.
Jarda Maršíkodpovědět 

 Foto dne:
Prvovýstup Kaiser Direkt v jižní stěně Grossglockneru. Juraj (Ďurifuk) dolézá 1. délku nad sněhovým polem.
Kaiser Direkt
 Databáze cest:
Všechny cesty (189694)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hasard Et Nécessité 6c+ Les Lames
Donkey Kong 6a Manikia
Super Mario 6a+ Manikia
Bobo The Bear 5c Leonidio
Chuck Norris 7A Priedhorie
Nově komentované:
Super Lolita 8a Kalymnos
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | teorie | Silnej jak silnice ale | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka | Kolín KH |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2099 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2287 
 Ne, uniklo mi to. 
 1993 
 Sleduji jen Adama. 
 2078 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.