LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
50.Jurečka 9862
51.Mikulec 9848
52.Zeman 9828
Bouldry:
50.Tra 8834
51.Chochola 8753
52.Kohout 8750
Hory:
30.Špás 2586
31.Šibor 2501
32.* 2430

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5713 lezců
1146694 cest
Nové přelezy:
Millennium 7c+
Olympic Dr 7C
TCHAO Wild 7c+
Down By Th 8b
Zbytečná S Xc
Made Im Sp 9-/9
Caveman 9+
Flugkontro 9+
High End 9
Onda Verde 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v boulderingu Praha 2024

kvalifikace

Adam Ondra dal dnes v kvalifikaci světového poháru v boulderingu v Praze čtyři z pěti bouldrů, což mu stačilo na postup do zítřejšího semifinále z 5. místa mezi nejlepšími 20. Další z našich mužů skončili v kvalifikaci, stejně jako po nich odpoledne naše ženy.

Martin Stráník skončil 37. se dvěma topy, Lukáš Mokroluský 53. s jedním topem, Jan Štípek 59. bez topu se třemi zónami (jako jediný z našich startoval ve druhé skupině), Šimon Potůček 65. s jedním topem.

V ženách byla z našich nejlepší Michaela Smetanová, které skončila 27., další byla Ema Galeová 33., pak Markéta Janošová 49. a na stejné 49. příčce i Viktorie Konečná, všechny čtyři s jedním topem.

Výsledky jsou zde:

ifsc.results.info


Adam Ondra topuje první kvalifikační boulder, SP v boulderingu Praha 2024


Adam Ondra posléze dnešek komentoval:
"Po kvalifikaci Climbing World Cup Prague v Praze převládají samé skvělé pocity 🇨🇿👌 Postup do semifinále z 3. místa ve skupině 👊 Loni v Praze jsem se v kvalifikaci cítil strašně nervózní, ale tentokrát to bylo úplně jiné. První dva bouldery proběhly hladce, což mi dodalo obrovskou jistotu do zbytku kola (a snad i do zbytku závodu!) ✌️
Přijďte nám zítra fandit na semifinále a finále na pražskou Letnou, vstupenky jsou stále k dispozici. 100 Kč z každé vstupenky se věnuje na škody z povodní z minulého víkendu☝️
Mimochodem, v dnešní kvalifikaci se vrátila spára - tentokrát spára na vklíněnou pěstičku 🤜🤛


Viz Adamův Facebook:



A dva facebookové komentáře ČHS:





...




Zpráva z rána:

Kvalifikací mužů začal dnes ráno v Praze světový pohár v bouldrech. Ženy polezou od 16.00. Na začátku lezou ti s nejlepším rankingem. Adam Ondra, který na závodech moc nestartuje a v bouldrovém rankingu je momentálně 17., se čeká zhruba v 9:26.

Průběžné výsledky můžete sledovat zde:

ifsc.results.info

...

Standa Holec   [úpravy] 20:00 20.09.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 borci13:53:06 20.09.2024
borci jako cyp ti naši ... gratulace ..určitě si to kluci užili a už se těší na další treninkový kamp soustředění a masáž od fyzio gym cooperu ( všechno se svazových peněz) možná dostanou i flosing a potůček nepromokavou nálepku na kolínko aby mohl večer do sauny :D
A všichni si pak společně dají sens tsyčinku :D
:Dodpovědět 
 Re: borci14:19:30 20.09.2024
oprava textu: jediný, kdo startoval ve skupině B byl Jan Štípek, ostatní 4 včetně Šimona Potůčka startovali ve skupině A, která měla buď lehčí boldry, nebo byla vyrovnanější, takže ve skupině A jeden top a jedna zona stačily až na 33. místo, celkově 65-66., zatímco ve skupině B dalo top jen 25 lezců, takže tři zony stačily na 30. místo ve skupině, tj. 59-60. celkově.
DTXodpovědět 
  Re: borci14:43:05 20.09.2024
Díky za upozornění, opraveno.
 Standaodpovědět 
 Re: borci14:22:29 20.09.2024
tak koukam dementni komentare stale nevymizely :D
wondrisodpovědět 
  Re: borci16:29:25 20.09.2024
tady? ne. tady se jedou bomby porad :D
honzaodpovědět 
  Re: borci20:21:37 21.09.2024
To je základ tohodle webu, kámo. Pokud se ti to nelíbí, tak se vrať do budoucnosti.

Já myslím, že by za svazový peníze mohli mít uhrazený i anální bělení a depilace, když péče, tak se vším všudy a mohlo by to hodit víc, než dělat reklami na sladko-slanou vodu a nějaký blbý tyčinky. Mohli by pak třeba na soustředění i do Kalifornie a ještě si tam vydělat...
k.odpovědět 
   Re: borci20:48:10 21.09.2024
Reklamy=ženy
odpovědět 
    Re: borci23:05:20 24.09.2024
Překlep, se neposer. Umíš psát všema deseti bez koukání? Ono to pak funguje rochu jinak s těma y/i.
odpovědět 

 Foto dne:

Padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (183496)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Millennium 7c+ Biddiriscottai
Zabudnutý Kút 5+ Hrádok
Komín 4 Hrádok
TCHAO Wild Goat Ext. 7c+ Kyparissi
Down By The Seaside 8b Kyparissi
Nově komentované:
Pták Noh 7A Tábor - Lužňák
Perepunyetes 6b Margalef
Zimnice 6+ Radotínské Údolí
Ronja, Die Raubertochter 9- Frankenjura
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov |

 Nové komentáře:
Re: ? | Re: ? | severka | dobře ! | dobře ! | Re: Gratulace | Gratulace | gratulace | Eiger | Re: Gratulace a dotaz |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (66)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Severní stěna Eigeru (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (17)
Zákaz lezení na Kozlovi (16)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (12)

 Nově v inzerci:
Práce | La Sportiva Olympus | VÝZVA k založení horolezeckého klubu v Jesenici | Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1702 
 Ne 
 1637 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.