LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
38.Novotná 10168
39.Fajkoš 10157
40.Barták 10150
Bouldry:
38.Jeliga 9203
39.Chovanová 9200
40.Svoboda 9178
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198127 cest
Nové přelezy:
El Represe 8b
Los Animác 7b
G.R.I.E.M. 8a
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c
Mal Pago 7c
El Represe 8b

Stěny
Loděnice FTVS - Praha 7
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1
Městská stěna Vyškov - Vyškov

Prodejny
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adidas Rockstars 2017: mezi elitou světa Martin Stráník 19.

bouldering

Martin Stráník skončil dnes 19. v semifinále Adidas Rockstars 2017 - bouldrových závodů světové lezecké elity v německém Stuttgartu. Ve finále vyhráli Japonec Tomoa
Narasaki a Američanka Alex Puccio.

Martinovi se v semifinále nepodařilo dát ani jeden top, dal 2 zóny. Do večerního finále se tak nedostal. V páteční kvalifikaci postoupil ze 13. místa.

Výsledky viz:

www.adidas-rockstars.com



Zpráva z pátku 15.9.:
Martin Stráník postoupil dnes z kvalifikace Adidas Rockstars 2017 - bouldrových závodů světové lezecké elity v německém Stuttgartu do zítřejšího semifinále ze 13. místa. 

"Máme po kvalifikaci. Krásný dynamický bouldery, lezl jsem u konce takže podmínka nebyla ideální, ale i tak se mi povedlo vylézt všechny 4 bouldery. Největší problém dělala oblina v silové trojce a skok ve čtvrtém boulderu. Zítra to bude super, určitě stojí za to koukat," napsal nám k tomu Martin.

Stuttgart Rockstars

Adidas Rockstars 2017 (foto Katka Stráník)


Martin Stráník

Adidas Rockstars 2017: Martin Stráník (foto Katka Stráník)


Průběžné výsledky viz:

www.adidas-rockstars.com



Zpráva ze čtvrtku:
Martin Stráník bude reprezentovat Česko na dalším ročníku Adidas Rockstars 2017 - bouldrových závodech světové lezecké elity v kombinaci s koncertem živé muziky, které jsou od zítřka do soboty 16.9. v německém Stuttgartu.

"Těším se tam, bouldery a atmosféra závodu vypadá skvěle," napsal nám před závodem Martin Stráník. Mezi pozvanými jsou boulderisti světové špičky jako např. Korejec Jongwon Chon nebo Britka Shauna Coxsey. Za Slovensko je pozván Tomáš Greksák.

Finále závodů mívá neobvyklý formát vyřazovacího duelu.

Atmosféra viz úvodní trailer:



A zpráva z loňského ročníku:

Adidas Rockstars 2016 - Bouldering ve Stuttgartu

Stránky závodu:

www.adidas-rockstars.com

sth   [úpravy] 23:55 16.09.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 3 proužky pro ...07:16:20 15.09.2017
Do haje s celym adidasem..tohle neni vubec dobře že se tahle firma nacpala mezi lezce.a už vubec neni v pohodě že si to lezci,pardon pseudolezci kupujou a podporujou..jen nazor.
odpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...10:23:38 16.09.2017
Flanel fór ever pitcho!!!!
Slabochodpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...20:38:55 16.09.2017
Flanel fór ever pitcho!!!!
Slabochodpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...21:08:14 16.09.2017
Jo, je to nechutný, že se lidi jako Wolfgang Guellich, bratrové Hubeři, Beat Kammerlander, Sasha DiGiulian a ostatní nechali zatáhnout do tří pruhů. A čtvrt století let poté si na to musíme zanadávat....
Syselodpovědět 
 Re: 3 proužky pro ...14:47:14 17.09.2017
A to víš, že 5.10 je už pár let Adidas?
Kuba Turekodpovědět 
  Re: 3 proužky pro ...12:16:11 18.09.2017
A víš, že Crivit je dávno Lidl?
B.odpovědět 

 3 proužky pro...07:30:27 15.09.2017
Do haje s celym adidasem.Tohle svinsto mezi lezeckou komunitu nepatři..nechapu jak si to mužou lezci,pardon pseudolezci  pořidit a dat za tohle sve těžce vydělane penize.Pravda když to někomu kdo nema co na sebe daji zadara..no ale i tak.jen nazor;)
odpovědět 
 Re: 3 proužky pro...08:42:04 17.09.2017
No kdyby lezecké firmy, měli žít z toho co si český lezec si koupí, tak by dávno šli do řiti.
Ještě nedávno v diskuzí se nadávalo, jak může lezec lozit oblečen do pěkných lezeckých hadrů.No a teď ti samý de...é, nadávají, že velká firma skoupila, malé firmy.A jinak závěrem lezení není pupkem světa..
odpovědět 
 Re: 3 proužky pro...08:13:26 19.09.2017
A těch 4000 euro pro vítěze šlo ze státního rozpočtu,že?!:-)))
odpovědět 

 Martin12:34:51 15.09.2017
Martin v kvaldě 13., je v semifinále, super!
R. odpovědět 

 Martin12:22:22 16.09.2017
Tak do finále se Martin bohužel nepodívá. Ten by potřeboval brutálně silový stiskový bouldery. Tam je schopnej porazit kohokoliv a pro změnu Japonci nebo Chon se na síle často nechytaj. Jak dojde na "intuitivní" lezení, tam jsou Japonci nebo Chon strašně silní. Taky na slabech Japonci umí a parkourech.
odpovědět 
 Re: Martin18:38:17 16.09.2017
Jinými slovy - svaly nejsou všechno.
odpovědět 
  Re: Martin23:17:39 16.09.2017
Ještě jinými slovy Olympiáda bude v Japonsku :)
odpovědět 
  Re: Martin12:48:01 17.09.2017
No to opravdu ne. Třeba slaby jsou často silové.

Navíc bys taky mohl říct, že svaly už dnes moc neznamenají, což je jiné sdělení, než "svaly nejsou všechno".
odpovědět 
   Re: Martin11:41:30 18.09.2017
A s formulací "Pouze svaly a síla již nestačí" bys byl spokojen?
odpovědět 
    Re: Martin17:07:53 18.09.2017
Viz reakce výše, nemám k tomu, co dodat.
odpovědět 
  Re: Martin18:08:08 18.09.2017
No jiste, jeste je hodne potreba parkourova a gymnasticka technika, pak jeste malinka hrstka lezecke techniky.
odpovědět 

 ROCK...16:08:57 18.09.2017
Proc se to jmenuje ROCKstars kdyz tam zadnej sutr nikde neni?
odpovědět 
 Re: ROCK...07:02:17 19.09.2017
To je od toho hudebního stylu, ne od skal. Podívej se na účesy třeba Japonců a všechno ti bude jasný :)
odpovědět 

 Foto dne:
Rainbow Slab
Pull my Daisy, E2 5c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189262)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alter Schwede 8+/9- Frankenjura
Ein Besonderes Geschenk 6 Frankenjura
Chinaböller D 8 Frankenjura
Cold As Ice 8+ Frankenjura
Pull My Daisy 5c Gwynedd
Nově komentované:
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | uf! | Re: Sedm vs osm | Ale jo ... | Re: Sedm vs osm | spravny krok | Proslýchá se |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (11)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 946 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1093 
 Ne, uniklo mi to. 
 938 
 Sleduji jen Adama. 
 934 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.