LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
8. 11269
9.Stráník 11202
10.Danda 11186
Bouldry:
8.Jungling 10600
9.Mokroluský 10550
10.Novák 10550
Hory:
23.Bernard 2632
24.Opice 2510
25. 2332

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198131 cest
Nové přelezy:
Holocausto 8a
Obsesion P 8b+
El Represe 8b
Los Animác 7b
G.R.I.E.M. 8a
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c

Stěny
Prostor Letňany - Praha 9
Hotel Impuls - Havířov
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Bouldrové závody na Fesťáku

vyhráli Thomas Kroa a Adéla Koňaříková

Bouldrové závody na Fesťáku v Teplicích nad Metují nazvané Cena horolezeckého festivalu 2024 vyhráli včera Thomas Kroa a Adéla Koňaříková, 2. byli Tomáš Wegmann a Lucie Vojáčková, 3. Lukáš Trávníček a Tereza Martincová.

Výsledky viz posty ČHS na Facebooku:





Podrobné výsledky:

muži

ženy

Standa Holec   [úpravy] 12:54 25.08.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Mládí vpřed! 16:16:34 26.08.2024
Medailové pozice brali mladí závodníci, pro mnohé neznámá jména, která si však zapamatujeme a budeme se těšit na jejich hezké lezení do budoucna.
Quikodpovědět 
 Re: Mládí vpřed! 06:55:49 27.08.2024
Bezvýznamné závody plné bezvýznamných lidí kteří dostanou bezvýznamnou cenu a upadnou do zapomnění, půlka z těch co se nechytá ani na čp,druhá půlka co leze leze outdoor se potká v Teplicích(jako začátek dobrýho vtipu)....kde to hajpuje 2000 ožralů což je jediné + a díky tomu to tam má tu "atmosféru "
Neodpovědět 
  Re: Mládí vpřed! 08:33:12 27.08.2024
Ti trolové už nejsou, co bývali.🤡
Kubaodpovědět 
  Re: Mládí vpřed! 08:34:21 27.08.2024
víš prd.
odpovědět 
  Re: Mládí vpřed! 11:13:25 27.08.2024
Bezvýznamné závody plné bezvýznamných lidí s bezvýznamnou cenou? Nesouhlasím. Ano chybělo tam asi šest lidí z české závodní špičky a není to evropák, svěťák nebo ME a MS, ale byl to parádní open závod, který si závodníci i diváci moc užili. A byla zde možnost se na pohodu porovnat závoďáci a skalní lezci na kvalitním závodě. Zvláště finále byl pro závodníky velký zážitek a celé to byla velká zábava a odreagování z napjaté ostré mezinárodní závodní sezóny, která už v září natvrdo pokračuje. Bylo to super.
DavidVodpovědět 
   Re: Mládí vpřed! 13:54:03 27.08.2024
Málem jsem se posral, čekal jsem mezinárodní ostrou vypjatou geopolitickou situaci. Naštěstí to dobře dopadlo;)
odpovědět 
    Re: Mládí vpřed! 13:57:03 27.08.2024
Tento rok jen trochu stavecske fauxpa (finale, zeny treti boulder), rozhodci nic neposrali, tak dobry!
odpovědět 

 Foto dne:
Rainbow Slab
Pull my Daisy, E2 5c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189264)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Baila El Chikilicuatre 7b+ Bellús
Obsesion Por La Extencion 8b+ Chulilla
Alter Schwede 8+/9- Frankenjura
Ein Besonderes Geschenk 6 Frankenjura
Chinaböller D 8 Frankenjura
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | uf! | Re: Sedm vs osm | Ale jo ... | Re: Sedm vs osm | spravny krok | Proslýchá se |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (11)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 960 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1111 
 Ne, uniklo mi to. 
 950 
 Sleduji jen Adama. 
 948 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.