LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hrdinů jsou plný hřbitovy.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
37.Šenkýř 10197
38.Winter 10179
39.Novotná 10168
Bouldry:
37.Klapal 9300
38.Zímová 9203
39.Jeliga 9203
Hory:
2.Černý 8160
3.Groš 7240
4.Skopec 6983

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198523 cest
Nové přelezy:
Vocheso 7b
Carlo Mont 7c+
By Pass 7b
El Cagaso 7c+
Mon Jardin 7b+
Vivere Di 7b+
E Bravo Gi 7c+
La Baita 7b
Souvenir 8A/8A+
Komilator 8A

Stěny
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec
Lezecké centrum Ruzyně - Praha 6
Orel Břeclav - Břeclav

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Rock Point Liberec - Liberec 1
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tommy Caldwell a promítání filmu Dawn Wall

Praha 4.4.2019

Lezecké centrum SmíchOFF vás zve ve čtvrtek 4. dubna od 19:00 na promítání filmu The Dawn Wall a následnou diskuzi s jeho hlavním aktérem a lezcem Tommy Caldwellem.

Cesta Dawn Wall (5.14d/9a) na El Capitana v Yosemitech je v současné době nejtěžší vícedélkou na světě. Tommy Caldwell se o její přelezení opakovaně snažil již od roku 2007 a celkově v cestě strávil více jak 800 dní. Nakonec cestu po 19 dnech ve stěně přelezl v roce 2015 společně s Kevinem Jorgesonem.

Po krátkém úvodu bude následovat promítání filmu a moderovaná diskuze. Délka filmu je 1:40, film bude promítán v angličtině se slovenskými titulky.

Vstupenky v předprodeji za 150 Kč s místenkou na recepci OFFu nebo bez místenky v rámci vstupu na stěnu.

Více informací o akci najdeš na facebookové události zde:
https://www.facebook.com/events/2328022910777301/

Na trailer mrkni tady:


LC SmíchOFF


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall


The Dawn Wall

LC SmíchOFF   [úpravy] 07:01 02.04.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 zvuk13:02:51 05.04.2019
Pekne to bylo, diky. Jen bych se primlouval pro priste za mensi modifikaci ozvuceni - nejdriv jsem myslel, ze Tommymu nerozumim kvuli nejakemu exotickeho prizvuku, ale kdyz jsem to huhlani nechytal ani v cestine, pochopil jsem, ze chyba je jinde. A to jsem sedel temer presne uprostred...
pupuodpovědět 

 ozvuceni a preklad22:44:15 06.04.2019
ja bych se zase primluvil, aby to priste bylo bez prekladu, bylo by tak vic casu na povidani Tommyho Caldwella, s ozvucenim jsem nemel problem, sedel jsem nahore na "podiu"
aTomodpovědět 

 mikrofon21:00:46 07.04.2019
tak Tommymu bylo rozumět lépe, než překladateli - ono když se mluví do mikrofonu, je dobré mluvit pomaleji a ne mlít... ale každopádně super, že to Smíchoff zařídil.
radisodpovědět 

 Foto dne:

Cesta berušek, 5+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189324)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nicole Ext. 6b Leonidio
Nicole 5c Leonidio
Cacapeponie 6b+ Leonidio
Duvdevan Ext. 6c Leonidio
Duvdevan 5c Leonidio
Nově komentované:
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina

 Nově v diskusi:
Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Doubek | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Lezení / Sardinie / letecky | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | : ledy v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: Tak nevim | Strohé informace | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: podrobnější info na BBC | Re: podrobnější info na BBC | Re: Tak nevim | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (31)
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (15)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (9)
Český pohár 2026 v boulderingu 2. kolo (1)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Pípák BCA Tracker DTS | Goretexová bunda | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1337 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1446 
 Ne, uniklo mi to. 
 1230 
 Sleduji jen Adama. 
 1277 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.