LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
8. 11269
9.Stráník 11202
10.Danda 11186
Bouldry:
8.Jungling 10600
9.Mokroluský 10550
10.Novák 10550
Hory:
23.Bernard 2632
24.Opice 2510
25. 2332

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198131 cest
Nové přelezy:
Holocausto 8a
Obsesion P 8b+
El Represe 8b
Los Animác 7b
G.R.I.E.M. 8a
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c

Stěny
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov
Boulder v síti - Praha 3
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec

Prodejny
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v ledolezení Kirov, Rusko

Poslední letošní závod světového poháru v ledolezení se pořádal o tomto víkendu opět bez české účasti v Kirově v Rusku. Všechny disciplíny vyhráli Rusové. Obtížnost Nikolai Kuzovlev a Maria Tolokonina, rychlost Nikita Glazyrin a Valeriia Bogdan.

Celkově tento seriál pěti závodů SP v ledolezení na obtížnost vyhráli Rus Maksim Tomilov a Jihokorejka Woonseon Shin, na rychlost Rusové Nikolai Kuzovlev a Ekaterina Koshcheeva.

Jediným bodovaným reprezentantem Česka na seriálu byla Aneta Loužecká, která se zúčastnila prvních dvou závodů ve Švýcarsku a v Itálii. Celkově skončila na 24. místě v rychlosti z celkem 36 bodovaných žen a na 56. místě v obtížnosti z celkem 59 žen.





Výsledky a další informace viz:

www.theuiaa.org

sth   [úpravy] 11:10 05.03.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Rainbow Slab
Pull my Daisy, E2 5c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189264)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Baila El Chikilicuatre 7b+ Bellús
Obsesion Por La Extencion 8b+ Chulilla
Alter Schwede 8+/9- Frankenjura
Ein Besonderes Geschenk 6 Frankenjura
Chinaböller D 8 Frankenjura
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | uf! | Re: Sedm vs osm | Ale jo ... | Re: Sedm vs osm | spravny krok | Proslýchá se |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (11)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 959 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1109 
 Ne, uniklo mi to. 
 950 
 Sleduji jen Adama. 
 948 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.