LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198653 cest
Nové přelezy:
21 Grammi 7C+
Severus 7C+
Moje První 7C+
Malá Guľa 7C+
Mystére Et 7b+
Estrata Ge 7c
Look Up He 8b+
Ztopořená 9/9+
Severus 7C+
Teamwork 8A

Stěny
Lezecké centrum Vertikon - Zlín
Zimní stadion Kopřivnice - Kopřivnice
Zubří - Zubří

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Stefano Ghisolfi v projektu v italské Sperlonze

Video z lezení těžkého projektu v jeskyni Grotta dell'Arenauta v lezecké destinaci u moře v italské Sperlonze zveřejnil Ital Stefano Ghisolfi. Podívejte nejen na lezení ve 20m stropě, ale i na atmosféru této populární lezecké oblasti na jih od Říma, vyhledávané zejména v zimě.



Oblast v průvodcích na Lezci:

Sperlonga

Standa Holec   [úpravy] 19:37 30.01.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tutti21:38:58 30.01.2022
Ále to bylo pěkný, chvilka napětí šustění stránek jestli se mezi sponzory konečně neobjeví i hanibal, moře teplo afro, prdelka, kapsičky v převise..
Jujodpovědět 

 .21:48:43 30.01.2022
Sympatickej borec co při lezení neječí jak kdyby mu rašplí projížděli řiť. Paráda!
Steveodpovědět 
 Re: .21:07:21 31.01.2022
Možná, že je takový sympaťák i proto, že na anonymních diskuzích pravděpodobně (no však víš, anonymní diskuze...) nepoužívá hlášky typu že někdo při lezeni ječí, nebo neječí "jak kdyby mu projížděli rašplí řiť". Pokud ale jsi Stefano a naučil ses česky, abys mohl na lezci psát s přezdívkou začínající stylově taky na "Ste " nenávistný hlášky o lidech, co při lezení křičí :D, tak to je sice na Itala cool, ale o 100% míň sympatický. Pokud nejsi Stefano, je to nejenom nesympatický, ale taky necool...
Milan Hrdinaodpovědět 
  Re: .08:44:07 01.02.2022
Co je na tom příspěvku nenávistného? Vy woke lidi už jste citlivý snad až moc ne?
odpovědět 
   Nejasný myšlenkový pochod20:28:30 02.02.2022
No já hlavně nepochopil ten jeho myšlenkový pochod. Peklo budiž milosrdné. Jo a co to je to woke lidé? To je pohlaví?
odpovědět 
    Re: Nejasný myšlenkový pochod12:58:42 03.02.2022
No já si to taky hledal.. woke(probuzení) je nějaký moderní trend, kdy musí být všude dostatek černých, teplých, obojetných a ještě se sem tam musí spálit nějaká kniha o otroctví nebo strhnout socha. Indiáni s Gotwaldovem byli proti tomuhle čajíčci
odpovědět 

 ??23:52:10 30.01.2022
Tvl, ta jeskyně se jmenuje Grotta dell'Arenauta, resp. ( Grotta del L'Arenauta ). Ne Grotta Dell Areonauta !!!
ttodpovědět 
 Re: ??07:22:15 31.01.2022
Opraveno.
 Standaodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189336)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
21 Grammi 7C+ Chironico
Pajkel 6a Črni Kal
Pasen Y Vean 6b+ Cuenca
Lastra A Castro 6a+ Cuenca
Gatuchi 6a+ Cuenca
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Ostuda | hanby | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (2)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1491 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1581 
 Ne, uniklo mi to. 
 1361 
 Sleduji jen Adama. 
 1407 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.