LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
45.Duchoň 10097
46.Jeřábek 10059
47.Bardas 10029
Bouldry:
45.Skočdopole 9103
46.Zítková 9103
47.Šmejkal 9100
Hory:
12.Procházková 4592
13.Abt 4512
14.Hess 4058

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198687 cest
Nové přelezy:
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+
Severus 7C+
Moje První 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení na obtížnost Kranj, SLO

Martin Stráník skončil 10. v semifinále

Martin Stráník skončil dnes 10. v semifinále bez postupu do večerního finále závodu Světového poháru v lezení na obtížnost v Kranji ve Slovinsku. Dolezl stejně jako další dva do místa 29+, od postupu ho dělil pouze jeden další držený chyt nebo lepší umístění v kvalifikaci.
Večer vyhráli finále Japonec Masahiro Higuchi a Slovinka Janja Garnbret.

Celkové výsledky:

obtížnost muži

obtížnost ženy

Celkově je v letošním SP v lezení na obtížnost Martin Stráník na 6. místě.

Lezce na obtížnost ještě letos čeká jeden závod IFSC, a to Mistrovství světa v lezení v Moskvě v Rusku 16.-21. září se všemi třemi disciplínami (obtížnost, bouldry, rychlost). Mezi přihlášenými jsou Martin Stráník (obtížnost), Eliška Adamovská (obtížnost, bouldry), Stěpán Potůček (obtížnost, bouldry), Šimon Potůček (obtížnost, bouldry), Markéta Janošová (obtížnost, bouldry), Michaela Smetanová (obtížnost), Jan Kříž (rychlost).

Viz též:



Záznam semifinále:



Záznam finále:



Standa Holec   [úpravy] 20:51 04.09.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Moskva11:07:47 06.09.2021
Proč nejede do Moskvy Adam? Přece jenom, je to MS, nejvíc v současném závodním světě vůbec, tak by ještě výjimku udělat měl.
Že by už teď nesměl?
goatodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189344)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Coment Tu ťappels 7B+ Chironico
Hineruage 8A Chironico
Nově komentované:
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
La Guayota 8c El Rio
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1555 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1647 
 Ne, uniklo mi to. 
 1416 
 Sleduji jen Adama. 
 1468 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.