LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jištění zdržuje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v ledezení na rychlost (13.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)

Žebříček
Cesty:
49.Reich 10063
50.Jeřábek 10059
51.Bardas 10057
Bouldry:
49.Zíma 9125
50.Skočdopole 9103
51.Jurečka 9100
Hory:
20.Tomasu 3348
21.Magič 3304
22.Petr 3220

Výsledky
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)

Deníčky
5845 lezců
1196870 cest
Nové přelezy:
Black And 7C+
Premiére 7c+
Kopa Kaban 7c
Deliveras 7c+
Koubouras 7b+
Vipére 7b
Nasenbär 9
Richtfest 9+/10-
Pipeline 7b+
The Wish 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Začíná světový pohár v ledovém lezení

Ledy SP Saas Fee, SUI, 2016Tento víkend se rozjede seriál závodů v ledovém lezení. První dvě kola se konají na evropském území a toho využijí i dva naši reprezentanti. Jejich počínání můžete sledovat v přímém přenosu na facebooku UIAA, nebo na Olympic Channel.

První kolo UIAA Ice Climbing World Tour proběhne ve švýcarském letovisku Saas Fee, kde spirálový nájezd do vícepatrové parkovací budovy slouží jako dokonalá aréna pro takovou akci.



Do Saas Fee vyrazil Tomáš Indra a Aneta Loužecká, která už má letos za sebou mistrovství světa juniorů. Oba dva se chystají také na druhé kolo do Rabensteinu v Itálii.

Aneta v letošní sezóně sbírá první závodní zkušenosti a účastní se obou disciplín, tedy obtížnosti i rychlosti. V konkurenci světové špičky v kategorii dospělých to bude mít velice těžké a její postup už do semifinále by byl obrovským úspěchem. Také Tomáš „Bidlo“ Indra je na závodech světové úrovně nováčkem a může jen překvapit.

Program se rozjíždí již zítra ráno kvalifikacemi v obtížnosti i v rychlosti. Rychlost pak bude mít v páteční večer i finále. Anetu Loužeckou budeme moci vidět v kvalifikaci obtížnosti od 8:30 do 13:00, nebo v rychlosti od 15:00. Finále rychlosti, pak bude přenášeno od 19:30 do 20:15. Bidlo začne závodit zítra od 14:15 v obtížnosti, do rychlosti se nezaregistroval.

Ledy SP Saas Fee, SUI, 2016 - arena

Aréna v Saas Fee


V sobotu 20.1. se v Saas Fee rozběhnou od 8:45 obtížnostní semifinále žen a od 13:00 mužů. Vyvrcholení celého programu čeká závodníky i diváky v sobotu od 19:00 finálovými boji v obou kategoriích. Tam už by ale byla přítomnost obou našich ledolezců velmi milým překvapením. V každém případě budeme držet palce. Nalaďte si přenos ze Saas Fee a dejte na chvíli přednost před biatlonem také českému lezení.



Finále rychlosti pátek 19.1. od 19:30:


Semifinále obtížnosti ženy v sobotu v 8:45:



Semifinále obtížnosti muži v sobotu ve 13:00:


Finále obtížnosti v sobotu ve 13:00:


Slávek Matuška   [úpravy] 16:32 18.01.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Palec nahoru21:08:35 18.01.2018
Ledolezení mne nijak nebere, ale Anetě držím palce. Už jen za tu odvahu a vervu, s jakou se do všeho vrhá :-)  Tomášovi samozřejmě také vše nej.
odpovědět 

 Foto dne:

Srbsko
 Databáze cest:
Všechny cesty (189169)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nepěkná 4 Vernířovice
Údolní 5 Vernířovice
Nádherná 5 Vernířovice
Tonsai Playgirl 7b+ Hvar
Todo Empezó El Albarra 6a Gandia
Nově komentované:
La Forqueta Del Diablo O Romoc 8a+ Sella
Jeremy Extension 8a Leonidio
Jeremy 7c+ Leonidio
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: BBC vs MejCup | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: cash or card ? | cash or card ? | Re: 67 | Re: 67 | Re: 67 | Re: 67 | Re: 67 | 67 | Odpočívej v pokoji | R.I.P. Téšo, |

 Kde to vře:
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (9)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (6)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (4)
SP v ledolezení Jižní Korea: (2)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | sněžnice TSL 302 freeze | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2721 
 Někdy ano 
 3095 
 Ne nepoužívám 
 2893 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.