LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198650 cest
Nové přelezy:
21 Grammi 7C+
Severus 7C+
Moje První 7C+
Malá Guľa 7C+
Mystére Et 7b+
Estrata Ge 7c
Look Up He 8b+
Ztopořená 9/9+
Severus 7C+
Teamwork 8A

Stěny
Skatepark - Jablonec Nad Nisou
Squash Arena Liberec - Liberec
Studénka - Studénka

Prodejny
HUDYsport - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Melloblocco

Po jedenácté

smallPřesně za měsíc se koná gigantický boulder festival - známé Melloblocco. Sejde se tam kromě několika tisíc vyznavačů boulderingu i lezecká špička.

Pro ty, kteří si tento open boulder festival, jehož popularita a kvalita téměř dotahuje české Petrohradské padání, budou chtít okouknout, je zde pár důležitých informací.


Kdy : 30. dubna - 04. května 2014
Kde : Val di Mello / Val Masino ( Valtellina, Sondrio , Itálie )
Co : Největší světový bouldering setkání
Pro koho : Pro všechny ty, kteří milují bouldering
Cíl : Vylézt na všechny balvany v údolí
Organizace : Associazione Operatori Val Masino

Startovací datum je stanoveno na středu 30. dubna v 17:00, to je oficiální zahájení.
Poté ve čtvrtek to je 1. až do neděle 4. května se bude lézt až do sedření veškeré kůže na prstech. Je tu něco pro každého, naleznete zde kameny všech tvarů a velikostí, všech obtížností ale i sklonů. Kameny pro začátečníky i pro ty nejmladší, pro šampiony i pro lezecké kmety.

01

Přijede několik boulderistů

foto by © Claudio Piscina


Kromě lezení se bude samozřejmě poslouchat i hudba, zazní přednášky a nahustí do vás mohutnou reklamu.

02





Účast přislíbili Stefan Glowacz, Christian Core a Stella Marchisio, Steve McClure, Barbara Zangerl , Sachi Amma , Mayan Smith Gobat , Ben Rueck , Alex Luger, Lukas Irmler , Stevie Haston , Jacopo Larcher a Pietro Dal Prà a další.

03

Třeba zavítá i Sharma

foto by © Claudio Piscina


04

Nebo dokonce Adam

foto by © Klaus Dell'Orto


05

A Babsi? Ta si to jisto jistě nenechá utéct

foto by © Klaus Dell'Orto




Zdroj:
Info, program a registraci naleznete na oficiálních stránkách:
www.melloblocco.it


Dokument ke stažení:
 Melloblocco14 - History

JirkaS   [úpravy] 10:19 31.03.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189336)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
21 Grammi 7C+ Chironico
Pajkel 6a Črni Kal
Pasen Y Vean 6b+ Cuenca
Lastra A Castro 6a+ Cuenca
Gatuchi 6a+ Cuenca
Nově komentované:
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Ostuda | hanby | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (2)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1489 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1578 
 Ne, uniklo mi to. 
 1361 
 Sleduji jen Adama. 
 1405 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.