LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
43.Kopáček 10063
44.Bardas 10029
45.Hodeček 10025
Bouldry:
43.Zíma 9125
44.Skočdopole 9103
45.Jurečka 9100
Hory:
3.Groš 7240
4.Skopec 6983
5.Bloudek 6420

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5853 lezců
1200640 cest
Nové přelezy:
Shoulder P 8A
Metronom 9+/10-
Oxus 7c
Láskyplné 7C
Anczymon 8A+
Indikátor 7C
Aperol 8A+
Tsim Fucki 7C
No Money N 9
Tačiona Ně 7A+

Stěny
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
KH Olomouc - Olomouc

Prodejny
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
HUDYsport - Liberec
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výstava fotek z Lezce

28.2.2010 Divadlo Horní Počernice

U příležitosti filmové projekce festivalu Expediční kamera v Praze 9 - Horních Počernicích se pokusila pražská pobočka Lezce využít nabídky a uspořádat start putovní výstavy fotografií od přispěvatelů webu Lezec.cz. Akce se koná 28. února v Divadle Horní Počernice.

Tedy když mi Bára Jelínková z divadla u nás v Počernicích nabídla, zda bychom nechtěli využít výstavních možností ve foyer, nakonec jsem si řekl, že bychom to zkusit mohli. A napadla mě myšlenka oslovit profesionální i amatérské fotografy kolem Lezce a nabídnout jim prostor k prezentaci a pokusit se  nastartovat jakousi putovní výstavu děl přispěvatelů fotografií na Lezce. Ta se může postupně objevit na zdích lezeckých stěn a bouldrovek, v nejrůznějších více či méně příhodných výstavních síních a podobně. Podle zájmu potenciálních spolupořadatelů, a také autorů ukazovat kolekci děl veřejnosti a nějak ji obměňovat a doplňovat o nová díla dalších fotografů.
A tak omezen spoustou dalších zájmů a povinností se mi podařilo oslovit pět šest autorů a z jejich fotek vybrat kolekci zhruba 30 obrázků a ty zarámovat a připravit na výstavu.
Mezi nimi je Pavel Žofka, Vojta Vrzba, Tomáš Rakovič, Michal Maděra, Pepa Otčenášek a jeden fotograf přímo z týmu Lezce Jirka Sika. Budu rád, když se mi ozvou další tvůrci a stejně tak zájemci o příští umístění a obměnu výstavy.
V místním plátku odprezentovali  výstavu jako prodejní, tak jsem ještě domluvil s autory, že bude možné si snad většinu fotografií za nějakou cenu aspoň na pokrytí nákladů na tisk apod. zakoupit.
Tak kdo z této části Prahy a okolí bude mít v neděli 28. února 2010 chvíli, může se podívat do Počernického divadla na výstavu fotek z Lezce a samozřejmě také na vlastní festival Expediční kamera, jehož je Lezec mediálním partnerem.
Podrobnosti o Expediční kameře v Horních Počernicích a jak se dostat do divadla viz www.hedvabnastezka.cz/expedicni-kamera/praha-horni-pocernice

Standa   [úpravy] 21:50 24.02.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 lezecké fotky09:34:08 25.02.2010
To by nebylo vůbec špatný mít někde možnost si nechat vyrobit nějakou z těch pěkných fotografií na zeď. Už se to tady sice trošku řešilo, ale lezecké výzdoby není nikdy dost.
http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=70815&odk=70815
martanodpovědět 
 Re: lezecké fotky09:43:21 25.02.2010
Ahoj, za sebe muzu rict, ze se tomu nijak nebranim. Pokud mas o nekterou konkretni zajem, staci se ozvat na mail a urcite se domluvime. Rekl bych, ze dohoda je mozna s vetsinou autoru. Tedy za predpokladu, ze jsi ochotny pokryt naklady na tisk a postovne...
MYSSAKodpovědět 

 Dalsi fotografove12:23:05 25.02.2010
Jeste by tam nemeli chybet Pavel Trnka www.trnka.name a Martin Spilka msfoto.unas.cz
Ondřejodpovědět 

 A co Pepe13:49:00 25.02.2010
Mě se líbí i fotografie Pepeho. Ten by taky asi neměl chybět.
Steveodpovědět 
 Re: A co Pepe15:17:32 25.02.2010
Přesně, pokud nebude Pepe, bude to stát za prd :-).
Vencaodpovědět 
  Re: A co Pepe21:09:19 25.02.2010
jj....bez Pepeho to nebude mít gule :)
masukaodpovědět 

 Putovní výstava08:40:00 26.02.2010
Pevně doufám, že se podaří tuto výstavu doplnit o další vynikající fotografy, jako jsou výše zmínění (určitě Pepe a Spilkin). Dát jí třeba i pravidelný rámec a třeba nahradit některé autory, kteří cvakaj sice jako o život a prostě to tam není. Třeba mě.
 jirkasodpovědět 

 Výstava Fotky z Lezce: Poděkování14:50:55 01.03.2010
Děkuji všem, jak návštěvníkům, tak také autorům a spolupořadatelům za zdárný start putovní výstavy Fotky z Lezce včera v Horních Počernicích. Nyní začínám přemýšlet a pracovat na výběru dalšího místa a na doplnění o další fotky, takže se těším na vaše návrhy či ohlasy :)
 Standaodpovědět 
 Re: Výstava Fotky z Lezce: Poděkování14:56:45 01.03.2010
Děkuji organizátorům za příjemný večer a zároveň možnost si domů odnést závěsné motivační foto vysoké kvality nejen pro meditace v deštivých dnech... Hore zdar!
Honza Pok.odpovědět 

 Foto dne:
(Bývalá) cesta Prašná resp. Prašná I, Poříčí n. Sázavou, stav k 5.3.2026.
Prašná I, po výlomu
 Databáze cest:
Všechny cesty (189526)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sticky Fingers 6b El Chorro
The Cheese Grater 6a+ El Chorro
Sin Nombre 1 3+ Los Lavaderos
Domingueros 5c Los Lavaderos
Prubířský Kámen 7C Hlavatice
Nově komentované:
Cesta Kaolinu 4 Skály V Údolí Zlatého Potoka
Oxus 7c Kalymnos
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Klobouček | Klobouček | D | Manitú | Re: naboso | naboso | Velký Hermann | Re: To je přece druhý přelez | Re: K čemu je to dobré? | Re: To je přece druhý přelez |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Adam Ondra dal na flash svůj 3. boulder za 8C: Celestite (SUI) (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1929 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2105 
 Ne, uniklo mi to. 
 1826 
 Sleduji jen Adama. 
 1898 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.