LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v ledezení na rychlost (13.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)

Žebříček
Cesty:
49.Reich 10063
50.Jeřábek 10059
51.Bardas 10057
Bouldry:
49.Zíma 9125
50.Skočdopole 9103
51.Jurečka 9100
Hory:
20.Tomasu 3348
21.Magič 3304
22.Petr 3220

Výsledky
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)

Deníčky
5845 lezců
1196870 cest
Nové přelezy:
Black And 7C+
Premiére 7c+
Kopa Kaban 7c
Deliveras 7c+
Koubouras 7b+
Vipére 7b
Nasenbär 9
Richtfest 9+/10-
Pipeline 7b+
The Wish 7c

Stěny
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště
Lokal Blok - Praha 5
Bouldering za oponou - Měnín

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kolem Skal! - 5. Tisá s Gerhardem Tchunkem

Tisá je spolu s Ostrovem a Rájcem oblíbeným a velmi často navštěvovaným cílem horolezců. Pro svou  relativně dobrou dostupnost, převážně kvalitní materiál a relativně dobrou zajištěnost.

Přímo v Tisé se můžete realizovat na zhruba třech stovkách lezeckých objektů s třemi tisíci cestami.

Gerhard Tschunko je pak představitel silné lezecké generace šedesátých let s moderními názory a navíc stále lezecky aktivní. Spoluautor legendárního prvovýstupu severní stěnou Šchary a spousty dalších má navíc nejblíže právě k lezeni v Tisé a Rájci.



Kolem Skal! je lezecký seriál z produkce Hanibalu, ve kterém Zdeněk "Háček" Hák objede celou Českou republiku na kole a navštíví celkem 16 lezeckých oblastí. V každé z nich si s některou z místních významných osobností zaleze a vyzpovídá ji na nejrůznější témata.

Seznam dílů:
www.hanibal.cz: Kolem Skal! se Zdeňkem Hákem

Jan Šimánek   [úpravy] 07:47 29.10.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kolem skal08:18:20 29.10.2020
S gerdem povídání  hezký,jak vidím tak vůbec nestarne.jinak škoda že nevyšlo počasí kdy by se trochu lezlo.
gorbiodpovědět 

 Krásný povídání08:53:21 29.10.2020
za mě zatím nelepší díl i když se nelezlo
JardaPodpovědět 

 Titulek09:02:14 29.10.2020
Je pravda, že za mě byl jeden z nejpovedenějších závodů co jsem kdy zažil 24 hodinovka v Tisé - už ani nevím jestli to bylo 1845, nebo 1915, ale bylo to fajn
odpovědět 
 Re: Titulek18:39:04 29.10.2020
Sleduji vsechny dily, za mne tento byl nejmene zajimavy, asi proto ze ja jsem ten exot co ma radeji Belinu/nic proti Grete eh....Gertovi
Martas.odpovědět 
  Re: Titulek18:47:49 29.10.2020
V pořádku, zalíbit se všem je nepřirozené....
odpovědět 
  Re: Titulek05:54:13 30.10.2020
Proč tam podsouváš Gretu, to je jako vtip?
odpovědět 
   Re: Titulek18:05:29 30.10.2020
Jo byl to vtip..ja vim nic moc...ale v dilu o te Tise jsem chtel vedet neco vice o mistnim lezeni, ne o kavkazu ve flanelkach, toho mam uz plnou knihovnu z mladi....
Martas.odpovědět 

 Pěkné08:09:17 30.10.2020
Opět pěkný díl. Přiznám se, že mně se zatím líbil každý. Každá oblast i člověk je specifický a od toho se to odvíjí. Těším se na další :).
BKodpovědět 

 No. 108:01:46 10.11.2020
Nejlepší díl, moc se mi to líbilo.
 pavelllodpovědět 

 Foto dne:

Srbsko
 Databáze cest:
Všechny cesty (189169)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nepěkná 4 Vernířovice
Údolní 5 Vernířovice
Nádherná 5 Vernířovice
Tonsai Playgirl 7b+ Hvar
Todo Empezó El Albarra 6a Gandia
Nově komentované:
La Forqueta Del Diablo O Romoc 8a+ Sella
Jeremy Extension 8a Leonidio
Jeremy 7c+ Leonidio
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: BBC vs MejCup | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: cash or card ? | cash or card ? | Re: 67 | Re: 67 | Re: 67 | Re: 67 | Re: 67 | 67 | Odpočívej v pokoji | R.I.P. Téšo, |

 Kde to vře:
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (9)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (6)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (4)
SP v ledolezení Jižní Korea: (2)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | sněžnice TSL 302 freeze | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2722 
 Někdy ano 
 3095 
 Ne nepoužívám 
 2893 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.