LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Úrazový děj probíhal takto ...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
22.Pail 10603
23.Melen 10601
24.Suchan 10532
Bouldry:
22.Košťál 9950
23.Indrák 9950
24.Nespoutaný 9850
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5869 lezců
1205882 cest
Nové přelezy:
Tominator 8a
Beer Belly 7c
L'entrée D 7c
Lístek Na 8B
Lístek Na 8B
UÁÁÁ 7C
Temüdžin 7C
Kancho 8B
Piknik U C 8A+
Ambra 8B

Stěny
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město
321 Boulder Club - Brno

Prodejny
Rock Point - OC Nisa - Liberec
HUDYsport - Praha 6
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Brigáda ADRŠPACH

Nazdárek horolezci, chtěl bych Vás skrze skály Adršpach požádat o pomoc na horolezecké brigádě, která se bude konat 26.10.2013.



Ano, brigáda proběhne v sobotu 26.10.2013 od 9:00 (sraz na parkovišti) - tímto se omlouváme za chybné datum v první verzi zprávy.


Bude se připravovat materiál na příští rok na erozáky, schody apod. Tyto stavby budou na lezeckých cestičkách (nikoli na turistickém okruhu). Předpokládané práce: těžba asi 13m3 dříví, odkurňování, nakládka, případně nějaká stavba erozivní zábrany.

Děkujeme dopředu všem, kdo jsou ochotni přispět pomocí.

Případné info.:
Tel: +420 607 778 612,
E-mail: mrazek.s@seznam.cz

PS: kdyby byla možnost potvrdit účast, bude pro nás jednodušší vymyslet synchronizační plán.



S pozdravem  Mráza

Mráza   [úpravy] 18:31 16.10.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zdar09:01:59 16.10.2013
v pátek mi to nevyjde, ale jestli pojedete i v sobotu, přijdu pomoct. dám vědět na mail.R
Rubenodpovědět 

 pátek?09:13:17 16.10.2013
fakt nejde o překlep? V pátek moc lidí neseženete, v sobotu bych přijel
odpovědět 

 datum09:55:25 16.10.2013
Brigáda pro nevoliče? trochu nešťastný den.
odpovědět 
 Re: datum11:02:43 16.10.2013
Můžeš si vyřídit volební průkaz a jít volit v Ádru:)
Míraodpovědět 
  Re: datum12:19:28 16.10.2013
A mas nejaky dobry tip koho volit? Uz jsem vyzkousel kde co a porad to jde do vetsich a vetsich sracek. Tentokrat asi poprve nepujdu :-(
odpovědět 
   V politice se vyznám13:34:31 16.10.2013
Politická agitka
V politice se vyznámodpovědět 
   Re: datum13:35:45 16.10.2013
to ze nepudes volit, je taky volba, akorat jestli tim volis toho, kdo je pro Tebe eventuelne pripustny ...
odpovědět 
   Re: datum13:48:08 16.10.2013
Tím vlastně necháš ostatní, aby rozhodli za tebe. A vzdáváš se tím taky práva nadávat na poměry, protože jsi pro jejich úpravu neudělal ani to nejmenší, třeba jako dát hlas komukoliv jinému než třeba komoušům nebo jiné sqadře, která ti z nějakého důvodu vadí.
Při volbách se asi už dávno nehledá neexistující ideál ale nejmenší zlo. To ani tohle optikou nevidíš žádné rozdíly?
Honzaodpovědět 
   Re: datum19:02:21 16.10.2013
Precti si kandidatky, zkus si volebni kalkulacky a volit jdi. Nejit volit neni reseni.
odpovědět 
    Re: datum20:12:55 16.10.2013
Když může mít ČHS "náhubkovou směrnici" tak proč by nemohli politici vesele krást a jen se nám smát do očí.Nevidím v tom žádný rozdíl.V ČHS o penězech rozhoduje a tajně jen pár lidí a co ostatní..no co...tak si nestěžujte a podívejte se do vlastních řad.
odpovědět 
     Re: datum18:15:55 18.10.2013
žádný stav netrvá věčně a záleží na všech do jaké míry budou aktivní. Nebezpečí vzniká tehdy, kdy zájmová menšina dostane do rukou podíl na moci vinou pasivity nezájmové většiny.
Elementodpovědět 

 Foto dne:

Lída
 Databáze cest:
Všechny cesty (190005)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Šišmiš 7b Karin
Redikul 7b+ Karin
Tominator 8a Huu Lung
Beer Belly 7c Huu Lung
Strike! 7b+ Huu Lung
Nově komentované:
Lístek Na Věčnost 8B Mlýnský Vrch
Velká Pardubická 9 Lom Kobyla
Lus Prima Noctis 7 Nasenwand
Figa Flor 6a+ Margalef
Bitx 7a Margalef

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Nález lezeček Srbsko-Divadýlko | Re: panťák - pád | Re: Kde působí |

 Nové komentáře:
Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Oeav pojištění | skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: víc info pls | Gratulace!! | Re: víc info pls |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (14)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (9)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (6)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení | Nové lezečky La Sportiva Genius | Laspotriva, Otaki, vel.42 | Hilleberg Jannu | lezení 24.3. i jindy | Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2912 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3147 
 Ne, uniklo mi to. 
 2789 
 Sleduji jen Adama. 
 2913 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.