LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196548 cest
Nové přelezy:
Furia De J 9a+
Ange De L´ 9
Otuzbir 9
I 2 Stordi 7b+
Truth Hurt 10-
Colonist L 10-
Personal J 8+/9-
Crvena Tiš 7b
El Fustiga 8a+
Aitzol 8b+/8c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Moravský pohár mládeže v lezení na obtížnost

pozvánka

smallMoravský pohár mládeže v lezení na obtížnost, který proběhne dne 13.9.2014, je seriál moravských závodů v soutěžním lezení na umělých horolezeckých stěnách, určený zejména pro začínající a mírně pokročilé závodníky, kteří si chtějí změřit své lezecké dovednosti s ostatními vrstevníky a přitom si vydatně zalézt.

Na lezecké venkovní věži bude připraveno a postaveno 10 cest, přičemž děti v každé kategorii polezou vždy 3-4 z nich.


poster



Propozice a pravidla závodu:

Termín: 13.9.2014
(za souběh s termínem konání Tendonu U14 se omlouváme)

Prezence: 8:00 - 9:30 hod.
Začátek: 10:00 hod.

Konec: v odpoledních/večerních
hodinách (podle počtu přihlášených).

Startovné: 100,- Kč (při
předchozí prezentaci přes web-formulář) / 150,- Kč (při
prezentaci až na místě)

Kontakt: Mgr. Alexandra
Gendová, ( 724 912 608, info@blokcentrum.cz)

Přihlášení: v zájmu urychlení prezentace a snazší přípravy závodu uvítáme předchozí přihlášení účastníku prostřednictvím webového formuláře na adrese www.moravskelezeni.cz
(do pzn. uveďte: "III. kolo, Ostrava"). Závodníci se také mohou přihlásit až v den konání závodu při prezentaci avšak za vyšší startovné.

Upozornění: závod není určen pro závodníky, kteří se
v rámci Českého  poháru mládeže v lezení na obtížnost 2013
umístili na celkovém 1-3. místě (ti se mohou zúčastnit jen mimo soutěž).

Oceněny budou děti ve všech 5-ti kategoriích od 1. do 3. místa.....


Saša Gendová   [úpravy] 09:00 05.09.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Termín závodu potvrzen na 13.9.2014!20:56:43 11.09.2014
Po vyhodnocení předpovědi počasí, rozhodl organizační tým MPM na zachování původně plánovaného termínu konání III. kola MPM 2014 v Ostravě na sobotu 13.9.2014.

Vzhledem k tomu, že na odpoledne hlásí meteorologové možnost přeháněk (cca od 14h), bychom chtěli požádat závodníky, aby se dostavili k registraci pokud možno co nejdříve - nejlépe do 8:30, tak abychom mohli zahájit závody co nejdříve a stihli odzávodit dříve než se pokazí počasí.

Závod bude zahájen ihned, po provedení registrace již přihlášených závodníků s tím, že závodníci, kteří se dostaví k registraci později, budou do startovní listiny zapsáni dodatečně.
Během závodu budou pro potřeby závodníku k dispozici dva velké stany poskytnuté sponzory závodu, stejně jako celý areál TendonBloku.

Za pořadatelský tým z Blok Centrum,o.s. a MPM zdraví a přeje pěkné závody Jiří Babača
Jiří Babačaodpovědět 

 Foto dne:

Metallica, 9+/10-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189472)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1
Nově komentované:
1 1 DwUQQUrL
1 1 DwUQQUrL
1 1 1
1 1 1
Truth Hurts 10- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup |

 Nové komentáře:
1 | Re: PF | Re: PF | 1 | 1 | 1 | 1 | Re: PF | 1 | 1 |

 Kde to vře:
PF 2026 (75)
lidé&HORY 6/2025 (31)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (24)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (12)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (11)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (5)
Jakob Schubert: pokusím se kvalifikovat na olympiádu 2028 (3)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (2)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2372 
 Někdy ano 
 2663 
 Ne nepoužívám 
 2532 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.